ارسال پیامک کد پستی قم

دستبندی:

شهرها
ارسال پیامک براساس کدپستی استان قم

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس قم و ارسال پیامک کد پستی قم صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک کد پستی قم

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس قم امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کد پستی قم

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی قم به این بخش پیامک ارسال نمایید.ارسال پیامک انبوه با را مدیر پیامک تجربه کنید

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.پنل اس ام اس ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ghom30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

برای ارسال پیامک کد پستی قم چه اقداماتی لازم است ؟

بعد از ثبت نام پنل اس ام اس، وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی قم نمایش داده می شود.آیا هزینه خرید پنل اس ام اس را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال پیامک کد پستی قم به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب می‌توانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی قم، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما می‌توانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.آیا می دانید که شما ارسال هوشمند پیامک كلمات كليدی را در پنل اس ام اس خود نیز می توانید استفاده کنید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده ارسال پیامک کد پستی قم، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامکی تبلیغاتی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک براساس کدپستی استان قم

پنل پیامک مخابرات قم

امروزه از سامانه پیامک و پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغات یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و… استفاده می‌شود ، هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از خرید پنل پیامک برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند . در کلان شهرهایی مانندقم به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده ازپنل اس ام اس و ارسال اس ام اس کد پستی قم یا ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می‌باشد.

ارسال پیامک براساس کد پستی قم

اگر شما صاحب کسب و کار هستید تا به حال به داشتن پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید ؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل اس ام اس مخابرات قم را که پنل اس ام اس مخابرات مدیرپیامک برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد به طور کامل شرح نماییم.سامانه پیام کوتاه در این صنف، هم از لحاظ تبلیغاتی و هم از جهت ارسال پیامک به مشتریان ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.

سامانه پیامک قم

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس قم، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی قم قم را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید 

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان قم را انتخاب کنیدتنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید . تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشودکه میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی قم یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک قم، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید.برای  عضویت خودکار در دفترچه تلفن کلیک کنید.

پنل اس ام اس مخابرات قم

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل های مدیرپیامک شما میتوانید بر اساس هدف خودپیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید.

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات قم

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی نقشه گوگل محله موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.

ارسال پیامک کد پستی قم در پنل اس ام اس مخابرات قم

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایندو سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد.آموزش خرید پنل پیامکی را مطالعه کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS قم

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل قممی تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهیدبه آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در قم

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان قم ارسال نمایید.با  افزونه سیستم مدیریت کاربران  پنل خود را اختصاصی کنید .

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول قم

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. شما می توانید باانتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند!بهترین پنل پیامکی را از مدیر پیامک بخواهید.

ارسال پیامک براساس کدپستی استان قم

 

ارسال پیام صوتی قم

مدیرپیامک به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانیدبه جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنیدتا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.شاید برای بسیاری از افراد این سول پیش بیایید که آیا دریافت پیامک در پنل اس ام اس رایگان است؟ ما به کمک مشاورین خود به سوالات شما پاسخ میدهیم با ما همراه باشید.

ارسال پیامک به کلیه شهرستان های قم در ارسال پیامک کد پستی قم

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی پنل شهرستان موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

قم، قنوات، جعفریه، کهک، دستجرد، سلفچگان

تقسیمات کد پستی استان قم

 

تقسیمات کد پستی استان قم
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کدپستی قم ۳۷۱۱ ۳۷۱۹ کد پستی قم ۳۷۱ ۳۷۱۱-۳۷۱۳-۳۷۱۴-۳۷۱۵
۳۷۱۶-۳۷۱۷-۳۷۱۸-۳۷۱۹
۳۷۳۱۱ ۳۷۳۱۹ کد پستی حاجی آباد نکوا ۳۷۳۱ ۳۷۳۱۱-۳۷۳۱۳-۳۷۳۱۴-۳۷۳۱۵
۳۷۳۱۶-۳۷۳۱۷-۳۷۳۱۸-۳۷۳۱۹
۳۷۳۳۱ ۳۷۳۶۱ کد پستی امیرآباد کتیی ۳۷۳۳۱
کد پستی قنبرود ۳۷۳۴۱
کد پستی کهک ۳۷۳۵۱
کد پستی قلعه چم ۳۷۳۶۱
۳۷۴۱۱ ۳۷۴۱۹ کد پستی دستجرد ۳۷۴۱ ۳۷۴۱۱-۳۷۴۱۳-۳۷۴۱۴-۳۷۴۱۵
۳۷۴۱۶-۳۷۴۱۷-۳۷۴۱۸-۳۷۴۱۹
۳۷۴۳۱ ۳۷۴۶۱ کد پستی قاهان ۳۷۴۳۱
کد پستی گازران ۳۷۴۴۱
کد پستی جنداب ۳۷۴۵۱
کد پستی راهجرد شرقی ۳۷۴۶۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ghom30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف ghom30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس تهران
پنل پیامک مسجد سلیمان
ارسال پیامک تبلیغاتی یزد
ارسال پیامک انبوه کرج
پنل اس ام اس مخابرات جیرفت
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی کرمان
ارسال پیامک انبوه زنجان
پنل اس ام اس مخابرات میبد

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

  • Fatemi Mohsen

    سلام و عرض خسته نباشید . پنل نمایندگی شما عالی و بی نظیر است .

    مدیر پیامک

    سلام قربان در خدمتتون هستیم

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی