افزونه وردپرس احراز هویت کاربران با پیامک

افزونه وردپرس احراز هویت کاربران با پیامک| Confirm Accoun

سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. افزونه وردپرس احراز هویت کاربران با پیامک نیز یکی دیگر از این امکانات است .

افزونه وردپرس احراز هویت کاربران با پیامک| Confirm Account

با توجه به افزایش جرائم اینترنتی و تاکید پلیس فتا برای ایجاد احراز هویت در وب سایت های فروش محصول مجازی، کاربران بسیار زیادی درخواست یک سیستم احراز هویت کامل را داشتند و به همین منظور افزونه احراز هویت نیکان را به شما معرفی می کنیم و امیدواریم شما نیز با پیشنهادی های خلاقانه خود تیم مدیر پیامک را در تکمیل امکانات این افزونه یاری نمایید.

بخش مهمی که ما در افزونه وردپرس تایید حساب کاربران روی آن تمرکز داشتیم امکان مدیریت کامل شما در تنظیمات و ویژگی های افزونه بوده است تا بتوانید قسمت های مختلف افزونه را کنترل نمایید. افزونه تایید شماره موبایل نیکان به شما اجازه می دهد که در وردپرس سیستم ارسال مدارک شناسایی داشته باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌و‌جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس با خط خدماتی رایگان و … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

ثبت نام پنل اس ام اس و دریافت افزونه وردپرس

4 روش برای احراز هویت کاربران

در افزونه احراز هویت کاربران با پیامک برای وردپرس شما قادر خواهید بود کاربران خود را الزام کنید تا از 4 روش زیر حساب کاربری خود را تایید کنند:

 • تایید شماره موبایل کاربر
 • تایید شماره تلفن ثابت کاربر
 • تایید کارت ملی کاربر
 • روش اختصاصی شما

شما به راحتی می توانید از طریق تنظیمات افزونه هر کدام از این موارد را فعال و یا غیرفعال کنید.

9 روش برای محدودسازی کاربر در صورت عدم تایید حساب کاربری

در صورتی که کاربر پس از عضویت در سایت مراحل احراز هویت را انجام ندهد شما می توانید از طریق روش های زیر کاربر را اجبار به انجام این کار کنید:

 1. انتقال همه صفحات سایت به صفحه تایید حساب کاربری
 2. انتقال برخی از صفحات موردنظر خود به صفحه حساب کابری
 3. پیغام هشدار برای تایید حساب کاربری هنگام افزودن محصول به سبد خرید در ووکامرس
 4. پیغام هشدار برای تایید حساب کاربری هنگام رفتن کاربر به صفحه ورود اطلاعات و تسویه حساب در ووکامرس
 5. جلوگیری از دانلود محصولات دانلودی در ووکامرس تا زمان تایید حساب کاربری
 6. جلوگیری از دانلود محصولات در افزونه easy digital downoad تا زمان تایید حساب کاربری
 7. جلوگیری از مشاهده برخی محصولات خاص ووکامرس
 8. جلوگیری بر اساس مبلغ کل سفارش در ووکامرس
 9. جلوگیری از مشاهده برخی دسته های خاص در ووکامرس

نحوه تایید شماره موبایل

برای تایید شماره موبایل کاربر نیاز هست تا کد تایید به شماره موبایل کاربر به صورت پیامک ارسال شود و کاربر کد دریافتی را در سایت وارد کند تا شماره موبایل خود را تایید کند. برای ارسال پیامک به شماره موبایل کاربر شما می بایست دارای پنل پیامکی باشید .

تایید شماره موبایل کاربر نحوه تایید شماره تلفن ثابت

پنل اس ام اس فراز با قابلیت ارسال پیامک صوتی این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید شماره موبایل کاربران سایت خود را احراز هویت نمایید بعد از وارد کردن شماره ثابت توسط کاربر با این شماره تماس تلفنی گرفته شود و کد تایید برای کاربر خوانده شود.

تایید شماره تلفن ثابتنحوه تایید کارت ملی

برای تایید کارت ملی، کاربر می بایست کدملی خود را به همراه تصویر آن در یک فرم ثبت نماید و شما به عنوان مدیر سایت در بخش مدیریت وردپرس مدارک ارسال شده را مشاهده خواهید کرد و در صورتی که مشکلی در مدارک ارسال شده وجود نداشت آن را تایید خواهید کرد و در غیر اینصورت پیغامی را برای کاربر مشخص می کنید تا کاربر علت عدم تایید مدرک خود را متوجه شده و مجدد نسبت به ثبت کارت ملی خود بدون مشکل اقدام کند.

کدملی که توسط کاربر وارد می شود توسط الگوریتم مربوط به شماره ملی بررسی می شود و کاربر نمی تواند یک شماره ملی نامعتبر و ناموجود را وارد کند. همچنین شما می توانید یک توضیح برای نحوه آپلود تصویر کارت ملی برای کاربران مشخص کنید.

به عنوان مثال ذکر کنید که تصویر کارت ملی می بایست به صورت عکس سلفی کاربر باشد در حالی که کارت ملی خود را در دست گرفته است یا هر روش دیگری که موردنیاز شما هست. این توضیح از طریق تنظیمات افزونه تعیین می شود.

تایید کارت ملیروش اختصاصی شما برای احراز هویت

شما در تنظیمات افزونه وردپرس احراز هویت کاربران می توانید عنوان و نحوه اجرای این بخش را به صورت دلخواه تعیین کنید! شما می تونید از یک فیلد متنی و همچنین یکی فیلد برای آپلود تصویر برای این بخش استفاده کنید. به عنوان مثال شما نیاز به تایید تصویر کارت بانکی کاربر دارید و یا اینکه می خواهید کاربر فرم قرارداد را دانلود و پس از تکمیل در این قسمت بارگذاری کند! عنوان و توضیحات این بخش به صورت دلخواه توسط شما انجام خواهد شد.

اطلاع رسانی

از آن جایی که تایید کارت ملی می بایست به صورت دستی توسط مدیر سایت انجام شود شما می توانید در تنظیمات افزونه احراز هویت کاربران مشخص کنید که هنگام ثبت مدرک جدید توسط یک کاربر از طریق ایمیل یا پیامک به مدیر یا مدیران سایت اطلاع رسانی شود تا تایید مدارک به سرعت انجام شود.

همچنین می توانید مشخص کنید که پس از اینکه مدیر سایت مدرک یک کاربر را تایید یا رد کرد اطلاعیه ای از طریق ایمیل یا پیامک برای کاربر ارسال شود و وضعیت مدرک ارسالی کاربر را مشخص کند.

سایر تنظیمات و امکانات افزونه احراز هویت

 • امکان تعیین زمان انقضا برای کدهای تایید ارسالی
 • امکان تعریف صفحه عضویت برای انتقال کاربران وارد نشده به صفحه ورود و عضویت
 • امکان تعیین کلید متا برای فیلدهای شماره موبایل و شماره تلفن ثابت کاربر
 • امکان فعال سازی یا غیرفعال سازی اجازه تغییر شماره موبایل و تلفن تایید شده توسط کاربر به وسیله کد تایید جدید
 • امکان مدیریت نحوه اطلاع رسانی و متن پیام های اطلاع رسانی مرتبط با تایید کارت ملی
 • امکان مشاهده موارد تایید شده توسط هر کاربر در پروفایل کاربر در بخش مدیریت
 • امکان حذف موارد تایید شده برای هر کاربر توسط مدیر سایت
 • امکان نمایش نوار هشدار در بالای وب سایت برای کاربران تایید نشده
 • امکان مدیریت کامل رنگبندی پیام هشدار

خرید و دانلود افزونه پیامک احراز هویت کاربران با پیامک| Confirm Account

بعد از خرید سامانه پیامک شرکت مدیر پیامک از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود و خرید افزونه احراز هویت کاربران با پیامک برای وردپرس به شما داده شود، البته شما می توانید از افزونه های دیگری نیز برای ارسال پیامک و احراز هویت پیامکی در وردپرس استفاده نمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

ثبت نام پنل اس ام اس و دریافت افزونه وردپرس

مدیر پیامک خط خدماتی رایگان نیز ارائه می دهد همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد . در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191092484 تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
پنل پیام صوتی پیشرفته [ارسال انبوه پیام صوتی] با ویدیو آموزشی
نوشتهٔ بعدی
پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی | پنل اس ام اس لوازم خانگی | تخفیف 30%

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

, , , , , ,
فهرست