ارسال پیامک کد پستی مشهد

دستبندی:

شهرها
ارسال پیامک کدپستی در مشهد

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس مشهد و ارسال پیامک کد پستی مشهد صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک کد پستی مشهد

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس مشهد امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کد پستی مشهد

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی مشهد را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی مشهد به این بخش پیامک ارسال نمایید.

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.آیا از پیامک تایید صحت سلامت کالا تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد

ما در مدیر پیامک کد پستی مناطق مختلف مشهد را برای ارسال پیامک کد پستی مشهد در اختیار شما قرار میدهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد میتوانید کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس  نوبت دهی با پیامک است که میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید. 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف mashhad30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

نقشه کد پستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک کدپستی در مشهد

ارسال پیامک کد پستی مشهد

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.با بانک اطلاعاتی اصناف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

ما در مدیرپیامک کد پستی مناطق مختلف مشهد را برای ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد در اختیار شما قرار میدهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک کد پستی مشهد میتوانید کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می تواند در رشد کسب و کار شما نقش بسزایی داشته باشد. 

برای ارسال اس ام اس کد پستی مشهد چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی نمایش داده می شود.ارسال پیام صوتی از ویژگی های دیگر پنل ما می باشد. 

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی ، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی مشهد، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.شما با ارسال پیامک کلمات کلیدی کارتان بسیار راحت می شود می توانید آن را امتحان کنید.

قابلیت های پنل اس ام اس مشهد

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن مشهد یا شهر های دیگر استان خراسان رضوی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیامک مشهد بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در مشهد ارسال کنید.

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر مشهد پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک ارسال اس ام اس کد پستی مشهد  در پنل اس ام اس مشهد

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس مشهد، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک خودکار تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهر مشهد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی مشهد یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک مشهد، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی مشهد از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…ارسال اس ام اس را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل اس ام اس مشهد

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای مشهد، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک مشهد این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.میتوانید با یک پنل پیامک مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ارسال پیامک کدپستی در مشهد

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیامک مشهد

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک مشهد، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

اگر شما قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای مشهد (استان خراسان رضوی) را دارید یا قصد شما ارسال پیامک انبوه در استان خراسان رضوی (مشهد، سبزوار، قوچان، تربت حیدریه، تربت جام، سنگان و…) است به مقاله پنل اس ام اس مشهد مراجعه کنید.

نقشه کد پستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیرپیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

تقسیمات کد پستی مشهد

تقسیمات کد پستی مشهد
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کدپستی مشهد ۹۱۱ ۹۱۹ کد پستی شهر مشهد ۹۱ ۹۱۱-۹۱۳-۹۱۴-۹۱۵
۹۱۶-۹۱۷-۹۱۸-۹۱۹
۹۳۵۱۱ ۹۳۵۱۹ کد پستی طرقبه ۹۳۵۱ ۹۳۵۱۱-۹۳۵۱۳-۹۳۵۱۴-۹۳۵۱۵
۹۳۵۱۶-۹۳۵۱۷-۹۳۵۱۸-۹۳۵۱۹
۹۳۵۳۱ ۹۳۵۹۱ کد پستی اوارشک ۹۳۵۳۱
کد پستی سرغایه ۹۳۵۴۱
کد پستی گورده ۹۳۵۵۱
کد پستی شاندیز ۹۳۵۶۱
کد پستی طوس سفلی ۹۳۵۷۱
کد پستی قرقی سفلی ۹۳۵۸۱
کد پستی کنویست ۹۳۵۹۱
۹۳۷۱۱ ۹۳۷۱۹ کد پستی کلات ۹۳۷۱ ۹۳۷۱۱-۹۳۷۱۳-۹۳۷۱۴-۹۳۷۱۵
۹۳۷۱۶-۹۳۷۱۷-۹۳۷۱۸-۹۳۷۱۹
۹۳۷۳۱ ۹۳۷۹۱ کد پستی شهرک رضوی ۹۳۷۳۱
کد پستی میامی ۹۳۷۴۱
کد پستی چاهک ۹۳۷۵۱
کد پستی زوسفلی ۹۳۷۶۱
کد پستی گوش ۹۳۷۷۱
کد پستی نریمانی سفلی ۹۳۷۸۱
کد پستی تقی آباد ۹۳۷۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف mashhad30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف mashhad30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس بابلسر
پنل پیامک اندیمشک
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
ارسال پیامک انبوه اصفهان
پنل اس ام اس اسلام آباد غرب
پنل اس ام اس یزد
پنل پیامک اسالم
ارسال پیامک تبلیغاتی ازنا
ارسال پیامک انبوه آلاشت
پنل اس ام اس مخابرات آستانه

ارسال پیامک کد پستی ایلام 
پنل اس ام اس کد پستی البرز
ارسال پیامک انبوه کد پستی بوشهر
۵/۵ - (۲ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

  • Fatemi Mohsen

    سلام و عرض خسته نباشید . پنل نمایندگی شما عالی و بی نظیر است .

    مدیر پیامک

    سلام قربان در خدمتتون هستیم

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی