ارسال پیامک کدپستی در مشهد

ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد | ارسال پیامک تبلیغاتی مشهد | ۳۰% تخفیف

ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد

ارسال پیامک کد پستی مشهد

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی مشهد را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی مشهد به این بخش پیامک ارسال نمایید.

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.

ما در مدیر پیامک کد پستی مناطق مختلف مشهد را برای ارسال پیامک کد پستی مشهد در اختیار شما قرار میدهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد میتوانید کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف mashhad30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

نقشه کد پستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

 

 

ارسال پیامک کدپستی در مشهد

 

ارسال پیامک کد پستی مشهد

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.

ما در مدیرپیامک کد پستی مناطق مختلف مشهد را برای ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد در اختیار شما قرار میدهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک کد پستی مشهد میتوانید کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

برای ارسال اس ام اس کد پستی مشهد چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی ، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اوپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی مشهد، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

قابلیت های پنل اس ام اس مشهد

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن مشهد یا شهر های دیگر استان خراسان رضوی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیامک مشهد بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در مشهد ارسال کنید.

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر مشهد پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک ارسال اس ام اس کد پستی مشهد  در پنل اس ام اس مشهد

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس مشهد، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهر مشهد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی مشهد یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک مشهد، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی مشهد از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل اس ام اس مشهد

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای مشهد، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک مشهد این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

ارسال پیامک کدپستی در مشهد

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیامک مشهد

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک مشهد، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

اگر شما قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای مشهد (استان خراسان رضوی) را دارید یا قصد شما ارسال پیامک انبوه در استان خراسان رضوی (مشهد، سبزوار، قوچان، تربت حیدریه، تربت جام، سنگان و…) است به مقاله پنل اس ام اس مشهد با تخفیف ۳۰ درصدی مراجعه کنید.

نقشه کد پستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیرپیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

تقسیمات کد پستی مشهد

تقسیمات کد پستی مشهد
شهرستانرنج کد پستی کل شهرستانکد پستی کل شهرستان شهر یا آبادیکد پستیرنج کامل کد پستی
ازتا
کدپستی مشهد۹۱۱۹۱۹کد پستی شهر مشهد۹۱۹۱۱-۹۱۳-۹۱۴-۹۱۵
۹۱۶-۹۱۷-۹۱۸-۹۱۹
۹۳۵۱۱۹۳۵۱۹کد پستی طرقبه۹۳۵۱۹۳۵۱۱-۹۳۵۱۳-۹۳۵۱۴-۹۳۵۱۵
۹۳۵۱۶-۹۳۵۱۷-۹۳۵۱۸-۹۳۵۱۹
۹۳۵۳۱۹۳۵۹۱کد پستی اوارشک۹۳۵۳۱
کد پستی سرغایه۹۳۵۴۱
کد پستی گورده۹۳۵۵۱
کد پستی شاندیز۹۳۵۶۱
کد پستی طوس سفلی۹۳۵۷۱
کد پستی قرقی سفلی۹۳۵۸۱
کد پستی کنویست۹۳۵۹۱
۹۳۷۱۱۹۳۷۱۹کد پستی کلات۹۳۷۱۹۳۷۱۱-۹۳۷۱۳-۹۳۷۱۴-۹۳۷۱۵
۹۳۷۱۶-۹۳۷۱۷-۹۳۷۱۸-۹۳۷۱۹
۹۳۷۳۱۹۳۷۹۱کد پستی شهرک رضوی۹۳۷۳۱
کد پستی میامی۹۳۷۴۱
کد پستی چاهک۹۳۷۵۱
کد پستی زوسفلی۹۳۷۶۱
کد پستی گوش۹۳۷۷۱
کد پستی نریمانی سفلی۹۳۷۸۱
کد پستی تقی آباد۹۳۷۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف mashhad30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

با کد تخفیف mashhad30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191028480 تماس بگیرید.

 

, , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی تهران | ارسال پیامک تبلیغاتی تهران | ۳۰% تخفیف
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی قم | ارسال پیامک تبلیغاتی قم | ۳۰% تخفیف

مطالب مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست