ارسال پیامک کدپستی مرکزی

دستبندی: پیامک

ارسال پیامک کد پستی استان مرکزی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس مرکزی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در مرکزی صحبت کنیم همراه ما باشید.

سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در مرکزی

برای ارسال پیامک کدپستی مرکزی در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس مرکزی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک براساس کدپستی مرکزی

ما در این مقاله یعنی ارسال پیامک کدپستی مرکزی لیست کامل کدپستی استان مرکزی (اراک) را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کدپستی مرکزی به این بخش پیامک ارسال نمایید.میتوانید با یک پنل اس ام اس معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف markazi30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

خرید پنل پیامکی مخابرات

اگر قصد خرید سامانه پیامکی را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس اراک را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط مدیر پیامک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل مرکزی(اراک) به صفحه ارسال پیامک انبوه در اراک مراجعه نمایید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ثبت نام پنل اس ام اس

برای ارسال پیامک کدپستی مرکزی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک بر اساس کدپستی نمایش داده می شود برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس   با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کدپستی ، سیستم دو روش ارسال پیامک کدپستی مرکزی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کدپستی ایرانسل یا بانک کدپستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کدپستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان را می توانید امتحان کنید

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال اس ام اس کدپستی مرکزی، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.آیا هزینه خرید پنل اس ام اس را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

قابلیت های سامانه پیامک اراک

در سامانه اس ام اس استان مرکزی، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما را میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان مرکزی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه اراک بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان مرکزی ارسال کنید.خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

شماره های فعال مناطق شهری استان مرکزی در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان مرکزی میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان مرکزی در سامانه مدیرپیامک موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

اراک ، ساوه ، خمین ، محلات ، دلیجان ، کرهرود ، شازند ، مامونیه ، تفرش ، مهاجران ، سنجان ، میلاجرد ، کمیجان ، آشتیان ، خنداب ، آستانه ، پرندک ، زاویه ، نیم ور ، داود آباد ، خشک رود ، غرق آباد ، چاورسیان ، فرمهین ، خنجین ، کارچان ، نراق ، توره ، نوبران ، هندودر ، قورچی باشی ، ساروق ، رازقان ، شهباز

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان مرکزی پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک کدپستی در استان مرکزی

ارسال پیامک کدپستی مرکزی در پنل پیامک اراک

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس اراک، امکانی با نام ارسال اس ام اس کدپستی مرکزی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.همچنین شما می توانید بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور و مشاغل را در مدیر پیامک دنبال کنید. برای آموزش خرید پنل پیامکی با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید:

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

با استفاده ارسال پیامک کدپستی مرکزی کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان مرکزی را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کدپستی مرکزی یا ارسال پنل پیامک از روی نقشه به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال اس ام اس کدپستی مرکزی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل پیامک اراک

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه اراک، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف استان مرکزی از سامانه پیامک اراک

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان اراک و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان مرکزی می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس اراک قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند ارسال پیامک برای اصناف که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک خودکار تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

نقشه کدپستی استان استان مرکزی  و ارسال پیامک کدپستی مرکزی

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک و ارسال پیامک کدپستی مرکزی میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس  وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است که میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید. 

تقسیمات کد پستی استان مرکزی

تقسیمات کد پستی استان مرکزی
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کدپستی ساوه ۳۷۷۱۱ ۳۷۷۱۹ کد پستی رحیم آباد پرندک ۳۷۷۱ ۳۷۷۱۱-۳۷۷۱۳-۳۷۷۱۴-۳۷۷۱۵
۳۷۷۱۶-۳۷۷۱۷-۳۷۷۱۸-۳۷۷۱۹
۳۷۷۳۱ ۳۷۷۹۱ کد پستی سلطان آباد ۳۷۷۳۱
کد پستی اصفهانک ۳۷۷۴۱
کد پستی حسین آباد ۳۷۷۵۱
کد پستی خشکرود ۳۷۷۶۱
کد پستی حکیم آباد ۳۷۷۷۱
کد پستی یحیی آباد ۳۷۷۸۱
کد پستی صدرآباد ۳۷۷۹۱
۳۹۴۱۱ ۳۹۴۱۹ کد پستی مامونیه ۳۹۴۱ ۳۹۴۱۱-۳۹۴۱۳-۳۹۴۱۴-۳۹۴۱۵
۳۹۴۱۶-۳۹۴۱۷-۳۹۴۱۸-۳۹۴۱۹
۳۹۴۳۱ ۳۹۴۹۱ کد پستی بالقلو ۳۹۴۳۱
کد پستی زاویه ۳۹۴۴۱
کد پستی چمران ۳۹۴۵۱
کد پستی ماقان ۳۹۴۶۱
کد پستی سامان ۳۹۴۷۱
کد پستی دخان ۳۹۴۸۱
کد پستی مراغه ۳۹۴۹۱
۳۹۱۱ ۳۹۱۹ کد پستی ساوه ۳۹۱ ۳۹۱۱-۳۹۱۳-۳۹۱۴-۳۹۱۵
۳۹۱۶-۳۹۱۷-۳۹۱۸–۳۹۱۹
۳۹۳۱۱ ۳۹۳۱۹ کد پستی غرق آباد ۳۹۳۱ ۳۹۳۱۱-۳۹۳۱۳-۳۹۳۱۴-۳۹۳۱۵
۳۹۳۱۶-۳۹۳۱۷-۳۹۳۱۸-۳۹۳۱۹
۳۹۳۳۱ ۳۹۳۹۱ کد پستی نوبران ۳۹۳۳۱
کد پستی قلعک ۳۹۳۴۱
کد پستی پل آباد ۳۹۳۵۱
کد پستی رازقان ۳۹۳۶۱
کد پستی الویر ۳۹۳۷۱
کد پستی دوزج ۳۹۳۸۱
کد پستی علیشار ۳۹۳۹۱
کدپستی اراک ۳۸۱۱ ۳۸۱۹ کد پستی اراک ۳۸۱ ۳۸۱۱-۳۸۱۳-۳۸۱۴-۳۸۱۵
۳۸۱۶-۳۸۱۷-۳۸۱۸-۳۸۱۹
۳۸۳۱۱ ۳۸۳۱۹ کد پستی ابراهیم آباد ۳۸۳۱ ۳۸۳۱۱-۳۸۳۱۳-۳۸۳۱۴-۳۸۳۱۵
۳۸۳۱۶-۳۸۳۱۷-۳۸۳۱۸-۳۸۳۱۹
۳۸۳۳۱ ۳۸۳۹۱ کد پستی قنات ناصری ۳۸۳۳۱
کد پستی سارق ۳۸۳۴۱
کد پستی داودآباد ۳۸۳۵۱
کد پستی معصومیه ۳۸۳۶۱
کد پستی انجدان ۳۸۳۷۱
کد پستی کرهرود ۳۸۳۸۱
کد پستی دینه کبود ۳۸۳۹۱
۳۸۴۱۱ ۳۸۴۱۹ کد پستی خنداب ۳۸۴۱ ۳۸۴۱۱-۳۸۴۱۳-۳۸۴۱۴-۳۸۴۱۵
۳۸۴۱۶-۳۸۴۱۷-۳۸۴۱۸-۳۸۴۱۹
۳۸۴۳۱ ۳۸۴۹۱ کد پستی حصارخنداب ۳۸۴۳۱
کد پستی چیزان ۳۸۴۴۱
کد پستی جاورسیان ۳۸۴۵۱
کد پستی آدشته ۳۸۴۶۱
کد پستی استوه ۳۸۴۷۱
کد پستی سنجان ۳۸۴۸۱
کد پستی اناج ۳۸۴۹۱
۳۸۵۱۱ ۳۸۵۱۹ کد پستی کمیجان ۳۸۵۱ ۳۸۵۱۱-۳۸۵۱۳-۳۸۵۱۴-۳۸۵۱۵
۳۸۵۱۶-۳۸۵۱۷-۳۸۵۱۸-۳۸۵۱۹
۳۸۵۳۱ ۳۸۵۹۱ کد پستی وفس ۳۸۵۳۱
کد پستی خسروبیک ۳۸۵۴۱
کد پستی میلاجرد ۳۸۵۵۱
کد پستی سقاور ۳۸۵۶۱
کد پستی هزاوه ۳۸۵۷۱
۳۸۵۸۱
۳۸۵۹۱
کدپستی سربند ۳۸۶۱ ۳۸۶۱۹ کد پستی شازند ۳۸۶۱ ۳۸۶۱۱-۳۸۶۱۳-۳۸۶۱۴-۳۸۶۱۵
۳۸۶۱۶-۳۸۶۱۷-۳۸۶۱۸-۳۸۶۱۹
۳۸۶۳۱ ۳۸۶۹۱ کد پستی قدمگاه ۳۸۶۳۱
کد پستی هفته ۳۸۶۴۱
کد پستی لنجرود ۳۸۶۵۱
کد پستی توره ۳۸۶۶۱
کد پستی کزاز ۳۸۶۷۱
کد پستی کتیران بالا ۳۸۶۸۱
کد پستی نهرمیان ۳۸۶۹۱
۳۸۷۱۱ ۳۸۷۱۹ کد پستی آستانه ۳۸۷۱ ۳۸۷۱۱-۳۸۷۱۳-۳۸۷۱۴-۳۸۷۱۵
۳۸۷۱۶-۳۸۷۱۷-۳۸۷۱۸-۳۸۷۱۹
۳۸۷۳۱ ۳۸۷۹۱ کد پستی سرسختی بالا ۳۸۷۳۱
کد پستی لوزدر علیا ۳۷۸۴۱
کد پستی خنادره وسطی ۳۷۸۵۱
کد پستی هندودر ۳۷۸۶۱
کد پستی تواندشت علیا ۳۸۷۷۱
کد پستی مالمیر ۳۸۷۸۱
کد پستی چهارچریک ۳۸۷۹۱
۳۹۹۱۱ ۳۹۹۱۹ کد پستی شهرک مهاجران ۳۹۹۱ ۳۹۹۱۱-۳۹۹۱۳-۳۹۹۱۴-۳۹۹۱۵
۳۹۹۱۶-۳۹۹۱۷-۳۹۹۱۸-۳۹۹۱۹
کدپستی خمین ۳۸۸۱ ۳۸۸۱۹ کد پستی خمین ۳۸۸۱ ۳۸۸۱۱-۳۸۸۱۳-۳۸۸۱۴-۳۸۸۱۵
۳۸۸۱۶-۳۸۸۱۷-۳۸۸۱۸-۳۸۸۱۹
۳۸۸۳۱ ۳۸۸۹۱ کد پستی خیس آباد ۳۸۸۳۱
کد پستی چهارچشمه ۳۸۸۴۱
کد پستی لکان ۳۸۸۵۱
کد پستی قورچی باشی ۳۸۸۶۱
کد پستی ورچه ۳۸۸۷۱
کد پستی فرقهان ۳۸۸۸۱
کد پستی امامزاده ورچه ۳۸۸۹۱
۳۸۹۱ ۳۸۹۱۹ کد پستی رباط مراد ۳۸۹۱ ۳۸۹۱۱-۳۸۹۱۳-۳۸۹۱۴-۳۸۹۱۵
۳۸۹۱۶-۳۸۹۱۷-۳۸۹۱۸-۳۸۹۱۹
۳۸۹۳۱ ۳۸۹۹۱ کد پستی رباط کمنسان ۳۸۹۳۱
کد پستی ریحان علیا ۳۸۹۴۱
کد پستی مزنق ۳۸۹۵۱
کد پستی خورآوند ۳۸۹۶۱
کد پستی شیجان علیا ۳۸۹۷۱
کد پستی گلدشت ۳۸۹۸۱
کد پستی دهنو ۳۸۹۹۱
کدپستی تفرش ۳۹۵۱۱ ۳۹۵۱۹ کد پستی تفرش ۳۹۵۱ ۳۹۵۱۱-۳۹۵۱۳-۳۹۵۱۴-۳۹۵۱۵
۳۹۵۱۶-۳۹۵۱۷-۳۹۵۱۸-۳۹۵۱۹
۳۹۵۳۱ ۳۹۵۹۱ کد پستی فرمهین ۳۹۵۳۱
کد پستی شهراب ۳۹۵۴۱
کد پستی زاغر ۳۹۵۵۱
کد پستی کهک ۳۹۵۶۱
کد پستی فشک ۳۹۵۷۱
کد پستی آهنگران ۳۹۵۸۱
کد پستی علیان آباد ۳۹۵۹۱
کدپستی آشتیان ۳۹۶۱۱ ۳۹۶۱۹ کد پستی آشتیان ۳۹۶۱ ۳۹۶۱۱-۳۹۶۱۳-۳۹۶۱۴-۳۹۶۱۵
۳۹۶۱۶-۳۹۶۱۷-۳۹۶۱۸-۳۹۶۱۹
۳۹۶۳۱ ۳۹۶۶۱ کد پستی مزرعه نو ۳۹۶۳۱
کد پستی صالح آباد ۳۹۶۴۱
کد پستی سیاوشان ۳۹۶۵۱
کد پستی آهو ۳۹۶۶۱
کدپستی محلات ۳۷۸۱۱ ۳۷۸۱۹ کد پستی محلات ۳۷۸۱ ۳۷۸۱۱-۳۷۸۱۳-۳۷۸۱۴-۳۷۸۱۵
۳۷۸۱۶-۳۷۸۱۷-۳۷۸۱۸-۳۷۸۱۹
۳۷۸۳۱ ۳۷۸۹۱ کد پستی قطب صنعتی ۳۷۸۳۱
کد پستی نیمور ۳۷۸۴۱
کد پستی نخجیروان ۳۷۸۵۱
کد پستی باقرآباد ۳۷۸۶۱
کد پستی بزیجان ۳۷۸۷۱
کد پستی عیسی آباد ۳۷۸۸۱
کد پستی خورهه ۳۷۸۹۱
کدپستی دلیجان ۳۷۹۱۱ ۳۷۹۱۹ کد پستی دلیجان ۳۷۹۱ ۳۷۹۱۱-۳۷۹۱۳-۳۷۹۱۴-۳۷۹۱۵
۳۷۹۱۶-۳۷۹۱۷-۳۷۹۱۸-۳۷۹۱۹
۳۷۹۳۱ ۳۷۹۹۱ کد پستی دودهک ۳۷۹۳۱
کد پستی بیجگان ۳۷۹۴۱
کد پستی خاوه ۳۷۹۵۱
کد پستی نراق ۳۷۹۶۱
کد پستی یحیی آباد ۳۷۹۷۱
کد پستی سینقان ۳۷۹۸۱
کد پستی هستیجان ۳۷۹۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف markazi30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف markazi30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک انبوه بندرلنگه
پنل اس ام اس مخابرات آبگرم
پنل اس ام اس تهران
پنل پیامک زاهدان
پنل پیامک اراک
پنل پیامک اصفهان
پنل پیامک شیراز
ارسال پیامک تبلیغاتی کردستان

ارسال پیامک انبوه ساوه
پنل اس ام اس مخابرات کرج

پنل پیامک کدپستی خراسان جنوبی
پنل اس ام اس کد پستی یزد
ارسال پیامک انبوه کد پستی مازندران
۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی