ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل

دستبندی:

شهرها
ارسال پیامک کدپستی در استان اردبیل

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی استان اردبیل را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی اردبیل به این بخش پیامک ارسال نمایید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ardebil30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

افزایش فوری مشتریان در ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درآمد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید. ارسال پیامک از دکل ایرانسل را میتوانید در مدیر پیامک امتحان کنید.

ارسال پیامک کدپستی در استان اردبیل

برای ارسال پیامک کد پستی اردبیل چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی اردبیل نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.همچنین شما می توانید بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور و مشاغل را در مدیر پیامک دنبال کنید. برای آموزش خرید پنل پیامکی با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.شما با ارسال پیامک بر اساس جنسیت کارتان بسیار راحت می شود می توانید آن را امتحان کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک کد پستی اردبیل

آیا قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی در استان اردبیل شهرهای (اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال و…) را دارید؟ امروز میخواهیم با معرفی سامانه اس ام اس اردبیل به قول معروف کار شما را راه بیاندازیم و درباره امکانات پنل اس ام اس اردبیل بصورت مفصل گفتگو کنیم. با ما همراه باشید…

همانطور که میدانید در حال حاضر بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات تراکتی، چاپ در روزنامه ها و… است چرا که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات، کم کم تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی میدهند. میخواهید بدانید چرا؟ پاسخ ساده است! دیگر کسی نیست که تلفن همراه نداشته باشد و نوتیفیکیشن های تلفن همراهش را چک نکند! خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

قابلیت های سامانه اس ام اس اردبیل

در سامانه اس ام اس استان اردبیل، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال و ارسال پیامک کد پستی اردبیل در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید ” شماره های افراد ساکن استان اردبیل را از کجا گیر بیاوریم؟ ”  خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه اردبیل بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان اردبیل ارسال کنید.ساخت پیامک تبلیغاتی بصورت غیر حضوری انجام میگیرد.

شماره های فعال مناطق شهری استان اردبیل در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامکی تبلیغاتی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

به کدام شهرهای استان اردبیل میتوان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان اردبیل و ارسال پیامک کد پستی اردبیل در سامانه مدیرپیامک موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال، گرمی، بیله سوار، نمین، جعفرآباد، گیوی، آبی بیگلو، اصلاندوز، نیر، عنبران، هشجین، سرعین، اسلام آباد، تازه کند انگوت، کلور، لاهرود، قصابه، هیر، رضی، فخر آباد، کوراییم، مرادلو

با خرید سامانه پیام کوتاه اردبیل و استفاده از آن می توانید به شماره های مورد نظر در شهرهای استان اردبیل دست یابید و ارسال پیام کوتاه داشته باشید و یا از سایر امکانات پنل پیامک استان اردبیل استفاده نمایید.

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل در سامانه اس ام اس اردبیل

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس اردبیل، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی اردبیل را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان اردبیل را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک اردبیل، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی اردبیل از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…میتوانید با یک سامانه اس ام اس مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه اس ام اس اردبیل

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه اردبیل، ارسال پیامک از طریق دکل است. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس اردبیل

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان اردبیل و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان اردبیل می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان اردبیل قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان ارسال پیامک برای اصناف که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه اس ام اس اردبیل

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک اردبیل، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک اردبیل این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند و  ارسال پیامک کد پستی اردبیل میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

ارسال پیامک کدپستی در استان اردبیل

چه ویژگی هایی سامانه اس ام اس اردبیل را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس اردبیل ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک خودکار تبریک تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ویژگی های پنل پیامک اردبیل

تقسیمات کد پستی استان اردبیل 

تقسیمات کد پستی استان اردبیل
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی نقشه کد پستی
از تا
کدپستی اردبیل ۵۶۱۱ ۵۶۱۹ کد پستی اردبیل ۵۶۱ ۵۶۱۱-۵۶۱۳-۵۶۱۴-۵۶۱۵
۵۶۱۶-۵۶۱۷-۵۶۱۸-۵۶۱۹
۵۶۳۹۱ ۵۶۳۹۹ کد پستی سرعین ۵۶۳۹۱ ۵۶۳۹۱-۵۶۳۹۳-۵۶۳۹۴-۵۶۳۹۵
۵۶۳۹۶-۵۶۳۹۷-۵۶۳۹۸-۵۶۳۹۹
کدپستی نمین ۵۶۳۱۱ ۵۶۳۱۹ کد پستی نمین ۵۶۳۱ ۵۶۳۱۱-۵۶۳۱۳-۵۶۳۱۴-۵۶۳۱۵
۵۶۳۱۶-۵۶۳۱۷-۵۶۳۱۸-۵۶۳۱۹
۵۶۳۳۱ ۵۶۳۸۱ کد پستی آبی بیگلو ۵۶۳۳۱
کد پستی ننه کران ۵۶۳۴۱
کد پستی عنبران سفلی ۵۶۳۵۱
کد پستی گرده ۵۶۳۶۱
کد پستی ثمرین ۵۶۳۷۱
کد پستی اردیموسی ۵۶۳۸۱
کدپستی نیر ۵۶۴۱۱ ۵۶۴۱۹ کد پستی نیر ۵۶۴۱ ۵۶۴۱۱-۵۶۴۱۳-۵۶۴۱۴-۵۶۴۱۵
۵۶۴۱۶-۵۶۴۱۷-۵۶۴۱۸-۵۶۴۱۹
۵۶۴۳۱ ۵۶۴۹۱ کد پستی کوارئیم ۵۶۴۳۱
کد پستی اسلام آباد ۵۶۴۴۱
کد پستی مهماندوست ۵۶۴۵۱
کد پستی هیر ۵۶۴۶۱
کد پستی بقرآباد ۵۶۴۷۱
کد پستی بودالالو ۵۶۴۸۱
کد پستی آرالوی بزرگ ۵۶۴۹۱
کدپستی گرمی ۵۶۵۱۱ ۵۶۵۱۹ کد پستی گرمی ۵۶۵۱ ۵۶۵۱۱-۵۶۵۱۳-۵۶۵۱۴-۵۶۵۱۵
۵۶۵۱۶-۵۶۵۱۷-۵۶۵۱۸-۵۶۵۱۹
۵۶۵۳۱ ۵۶۵۹۱ کد پستی دیزج ۵۶۵۳۱
کد پستی حمزه خانلو ۵۶۵۴۱
کد پستی زهرا ۵۶۵۵۱
کد پستی انی علیا ۵۶۵۶۱
کد پستی قاسم کندی ۵۶۵۷۱
کد پستی تازه کند انگوت ۵۶۵۸۱
کد پستی قره آغاج پایین ۵۶۵۹۱
کدپستی مشگین شهر ۵۶۶۱۱ ۵۶۶۱۹ کد پستی مشگین شهر ۵۶۶۱ ۵۶۶۱۱-۵۶۶۱۳-۵۶۶۱۴-۵۶۶۱۵
۵۶۶۱۶-۵۶۶۱۷-۵۶۶۱۸-۵۶۶۱۹
۵۶۶۳۱ ۵۶۶۹۱ کد پستی پری خان ۵۶۶۳۱
کد پستی قصابه ۵۶۶۴۱
کد پستی فخرآباد ۵۶۶۵۱
کد پستی رضی ۵۶۶۶۱
کد پستی قوشه سفلی ۵۶۶۷۱
کد پستی مرادلو ۵۶۶۸۱
کد پستی گنجوبه ۵۶۶۹۱
کدپستی بیله سوار ۵۶۷۱۱ ۵۶۷۱۹ کد پستی بیله سوار ۵۶۷۱ ۵۶۷۱۱-۵۶۷۱۳-۵۶۷۱۴-۵۶۷۱۵
۵۶۷۱۶-۵۶۷۱۷-۵۶۷۱۸-۵۶۷۱۹
۵۶۷۳۱ ۵۶۷۹۱ کد پستی گوگ تپه ۵۶۷۳۱
کد پستی انجیرلو ۵۶۷۴۱
کد پستی جعفرآباد ۵۶۷۵۱
کد پستی آغداش کلام ۵۶۷۶۱
کد پستی خورخور سفلی ۵۶۷۷۱
کد پستی شورگل ۵۶۷۸۱
کد پستی نظرعلی بلاغلی ۵۶۷۹۱
کدپستی خلخال ۵۶۸۱۱ ۵۶۸۱۹ کد پستی خلخال ۵۶۸۱ ۵۶۸۱۱-۵۶۸۱۳-۵۶۸۱۴-۵۶۸۱۵
۵۶۷۱۶-۵۶۸۱۷-۵۶۸۱۸-۵۶۸۱۹
۵۶۸۳۱ ۵۶۸۹۱ کد پستی لنبر ۵۶۸۳۱
کد پستی فیروزآباد ۵۶۸۴۱
کد پستی گیوی ۵۶۸۵۱
کد پستی خلف لو ۵۶۸۶۱
کد پستی هشتجین ۵۶۸۷۱
کد پستی برندق ۵۶۸۸۱
کد پستی کلور ۵۶۸۹۱
کدپستی پارس آباد ۵۶۹۱۱ ۵۶۹۱۹ کد پستی پارس آباد ۵۶۹۱ ۵۶۹۱۱-۵۶۹۱۳-۵۶۹۱۴-۵۶۹۱۵
۵۶۹۱۶-۵۶۹۱۷-۵۶۹۱۸-۵۶۹۱۹
۵۶۹۳۱ ۵۶۹۹۱ کد پستی تازه کند قدیم ۵۶۹۳۱
کد پستی گوشلو ۵۶۹۴۱
کد پستی اولتان ۵۶۹۵۱
کد پستی آق قباق سفلی ۵۶۹۶۱
کد پستی شهرک شهید غفاری ۵۶۹۷۱
کد پستی اصلا ندوز ۵۶۹۸۱
کد پستی بلان علیا ۵۶۹۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ardebil30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف ardebil30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

۵/۵ - (۱۴ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

  • Fatemi Mohsen

    سلام و عرض خسته نباشید . پنل نمایندگی شما عالی و بی نظیر است .

    مدیر پیامک

    سلام قربان در خدمتتون هستیم

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی