ارسال پیامک کدپستی در استان اردبیل

ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل | ارسال پیامک تبلیغاتی اردبیل | ۳۰% تخفیف

ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل

ارسال پیامک کد پستی اردبیل

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی استان اردبیل را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی اردبیل به این بخش پیامک ارسال نمایید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ardebil30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

افزایش فوری مشتریان

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

ارسال پیامک کدپستی در استان اردبیل

برای ارسال پیامک کد پستی اردبیل چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی اردبیل نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اوپراتور سرویس دهنده برای ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک کد پستی اردبیل

آیا قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی در استان اردبیل شهرهای (اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال و…) را دارید؟ امروز میخواهیم با معرفی سامانه اس ام اس اردبیل به قول معروف کار شما را راه بیاندازیم و درباره امکانات پنل اس ام اس اردبیل بصورت مفصل گفتگو کنیم. با ما همراه باشید…

همانطور که میدانید در حال حاضر بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات تراکتی، چاپ در روزنامه ها و… است چرا که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات، کم کم تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی میدهند. میخواهید بدانید چرا؟ پاسخ ساده است! دیگر کسی نیست که تلفن همراه نداشته باشد و نوتیفیکیشن های تلفن همراهش را چک نکند!

قابلیت های سامانه اس ام اس اردبیل

در سامانه اس ام اس استان اردبیل، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال و ارسال پیامک کد پستی اردبیل در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان اردبیل را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه اردبیل بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان اردبیل ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان اردبیل در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان اردبیل میتوان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان اردبیل و ارسال پیامک کد پستی اردبیل در سامانه مدیرپیامک موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال، گرمی، بیله سوار، نمین، جعفرآباد، گیوی، آبی بیگلو، اصلاندوز، نیر، عنبران، هشجین، سرعین، اسلام آباد، تازه کند انگوت، کلور، لاهرود، قصابه، هیر، رضی، فخر آباد، کوراییم، مرادلو

با خرید سامانه پیام کوتاه اردبیل و استفاده از آن می توانید به شماره های مورد نظر در شهرهای استان اردبیل دست یابید و ارسال پیام کوتاه داشته باشید و یا از سایر امکانات پنل پیامک استان اردبیل استفاده نمایید.

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل در سامانه اس ام اس اردبیل

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس اردبیل، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی اردبیل را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان اردبیل را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک اردبیل، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی اردبیل از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه اس ام اس اردبیل

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه اردبیل، قابلیت ارسال از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس اردبیل

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان اردبیل و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان اردبیل می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان اردبیل قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان ارسال پیامک برای اصناف که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه اس ام اس اردبیل

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک اردبیل، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک اردبیل این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند و  ارسال پیامک کد پستی اردبیل میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

ارسال پیامک کدپستی در استان اردبیل

چه ویژگی هایی سامانه اس ام اس اردبیل را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس اردبیل ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه و ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

ویژگی های پنل پیامک اردبیل

ادامه مطلب درمقاله پنل پیامک اردبیل بخوانید.

تقسیمات کد پستی استان اردبیل 

تقسیمات کد پستی استان اردبیل
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی نقشه کد پستی
ازتا
کدپستی اردبیل۵۶۱۱۵۶۱۹کد پستی اردبیل۵۶۱۵۶۱۱-۵۶۱۳-۵۶۱۴-۵۶۱۵
۵۶۱۶-۵۶۱۷-۵۶۱۸-۵۶۱۹
۵۶۳۹۱۵۶۳۹۹کد پستی سرعین۵۶۳۹۱۵۶۳۹۱-۵۶۳۹۳-۵۶۳۹۴-۵۶۳۹۵
۵۶۳۹۶-۵۶۳۹۷-۵۶۳۹۸-۵۶۳۹۹
کدپستی نمین۵۶۳۱۱۵۶۳۱۹کد پستی نمین۵۶۳۱۵۶۳۱۱-۵۶۳۱۳-۵۶۳۱۴-۵۶۳۱۵
۵۶۳۱۶-۵۶۳۱۷-۵۶۳۱۸-۵۶۳۱۹
۵۶۳۳۱۵۶۳۸۱کد پستی آبی بیگلو۵۶۳۳۱
کد پستی ننه کران۵۶۳۴۱
کد پستی عنبران سفلی۵۶۳۵۱
کد پستی گرده۵۶۳۶۱
کد پستی ثمرین۵۶۳۷۱
کد پستی اردیموسی۵۶۳۸۱
کدپستی نیر۵۶۴۱۱۵۶۴۱۹کد پستی نیر۵۶۴۱۵۶۴۱۱-۵۶۴۱۳-۵۶۴۱۴-۵۶۴۱۵
۵۶۴۱۶-۵۶۴۱۷-۵۶۴۱۸-۵۶۴۱۹
۵۶۴۳۱۵۶۴۹۱کد پستی کوارئیم۵۶۴۳۱
کد پستی اسلام آباد۵۶۴۴۱
کد پستی مهماندوست۵۶۴۵۱
کد پستی هیر۵۶۴۶۱
کد پستی بقرآباد۵۶۴۷۱
کد پستی بودالالو۵۶۴۸۱
کد پستی آرالوی بزرگ۵۶۴۹۱
کدپستی گرمی۵۶۵۱۱۵۶۵۱۹کد پستی گرمی۵۶۵۱۵۶۵۱۱-۵۶۵۱۳-۵۶۵۱۴-۵۶۵۱۵
۵۶۵۱۶-۵۶۵۱۷-۵۶۵۱۸-۵۶۵۱۹
۵۶۵۳۱۵۶۵۹۱کد پستی دیزج۵۶۵۳۱
کد پستی حمزه خانلو۵۶۵۴۱
کد پستی زهرا۵۶۵۵۱
کد پستی انی علیا۵۶۵۶۱
کد پستی قاسم کندی۵۶۵۷۱
کد پستی تازه کند انگوت۵۶۵۸۱
کد پستی قره آغاج پایین۵۶۵۹۱
کدپستی مشگین شهر۵۶۶۱۱۵۶۶۱۹کد پستی مشگین شهر۵۶۶۱۵۶۶۱۱-۵۶۶۱۳-۵۶۶۱۴-۵۶۶۱۵
۵۶۶۱۶-۵۶۶۱۷-۵۶۶۱۸-۵۶۶۱۹
۵۶۶۳۱۵۶۶۹۱کد پستی پری خان۵۶۶۳۱
کد پستی قصابه۵۶۶۴۱
کد پستی فخرآباد۵۶۶۵۱
کد پستی رضی۵۶۶۶۱
کد پستی قوشه سفلی۵۶۶۷۱
کد پستی مرادلو۵۶۶۸۱
کد پستی گنجوبه۵۶۶۹۱
کدپستی بیله سوار۵۶۷۱۱۵۶۷۱۹کد پستی بیله سوار۵۶۷۱۵۶۷۱۱-۵۶۷۱۳-۵۶۷۱۴-۵۶۷۱۵
۵۶۷۱۶-۵۶۷۱۷-۵۶۷۱۸-۵۶۷۱۹
۵۶۷۳۱۵۶۷۹۱کد پستی گوگ تپه۵۶۷۳۱
کد پستی انجیرلو۵۶۷۴۱
کد پستی جعفرآباد۵۶۷۵۱
کد پستی آغداش کلام۵۶۷۶۱
کد پستی خورخور سفلی۵۶۷۷۱
کد پستی شورگل۵۶۷۸۱
کد پستی نظرعلی بلاغلی۵۶۷۹۱
کدپستی خلخال۵۶۸۱۱۵۶۸۱۹کد پستی خلخال۵۶۸۱۵۶۸۱۱-۵۶۸۱۳-۵۶۸۱۴-۵۶۸۱۵
۵۶۷۱۶-۵۶۸۱۷-۵۶۸۱۸-۵۶۸۱۹
۵۶۸۳۱۵۶۸۹۱کد پستی لنبر۵۶۸۳۱
کد پستی فیروزآباد۵۶۸۴۱
کد پستی گیوی۵۶۸۵۱
کد پستی خلف لو۵۶۸۶۱
کد پستی هشتجین۵۶۸۷۱
کد پستی برندق۵۶۸۸۱
کد پستی کلور۵۶۸۹۱
کدپستی پارس آباد۵۶۹۱۱۵۶۹۱۹کد پستی پارس آباد۵۶۹۱۵۶۹۱۱-۵۶۹۱۳-۵۶۹۱۴-۵۶۹۱۵
۵۶۹۱۶-۵۶۹۱۷-۵۶۹۱۸-۵۶۹۱۹
۵۶۹۳۱۵۶۹۹۱کد پستی تازه کند قدیم۵۶۹۳۱
کد پستی گوشلو۵۶۹۴۱
کد پستی اولتان۵۶۹۵۱
کد پستی آق قباق سفلی۵۶۹۶۱
کد پستی شهرک شهید غفاری۵۶۹۷۱
کد پستی اصلا ندوز۵۶۹۸۱
کد پستی بلان علیا۵۶۹۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ardebil30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

با کد تخفیف ardebil30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191028480 تماس بگیرید.

, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی | ارسال پیامک کدپستی | ۳۰% تخفیف
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی ایلام | ارسال پیامک تبلیغاتی ایلام | ۳۰% تخفیف

مطالب مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست