ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

پنل اس ام اس مدیر پیامک دارای گارانتی بازگشت وجه به مدت ۷ روز پس از خرید می‌باشد و در صورتی‌ که مدیر پیامک نتواند به تعهدات خود عمل کند و مشکل شما را برطرف کند، متعهد می‌شود که تمام هزینه پرداخت شده جهت خرید پنل اس ام اس را عودت دهد.

چرا سامانه پیامک مدیر پیامک دارای گارانتی بازگشت وجه است؟

خرید دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، بدون شک امکان بازگشت وجه را فراهم می‌کند.

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید. لازم است بدانید نرخ درخواست بازگشت در مدیر پیامک بسیار پایین بوده و چیزی در حدود ۴۰ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است! که کمتر از ۴% افراد هستند که از عودت وجه استفاده می‌کنند.

تعهدات مدیر پیامک چیست؟

 • مدیر پیامک متعهد می‌شود خطوط اشتراکی و خط سند بیس را در اختیار شما قرار دهد تا بدون نیاز به خرید خط اختصاصی بتوانید پیامک ارسال کنید. (مشاوران املاک و کلینیک های زیبایی الزاما می بایست با خط اختصاصی خود ارسال داشته باشند که خط تبلیغاتی رایگان در پنل در اختیارشان قرار می گیرد و کافیست ثبت نام نمایند. همچنین هر متنی که به تشخیص واحد مانیتورینگ نیاز باشد خط تبلیغاتی اختصاصی ارسال شود.)
 • مدیر پیامک هزینه پیامک بلک لیست را به‌صورت کامل به پنل پیامکی شما عودت می‌دهد و در صورت استفاده از خطوط دلیوربیس(۵۰۰۰۴ یا ۲۰۰۰) هزینه پیامک‌های نرسیده به گوشی (به دلیل خاموش بودن و یا در دسترس نبودن) نیز عودت داده می‌شود. در نظر داشته باشید در ارسال به ایرانسل هیچگونه بازگشت هزینه ای وجود ندارد.
 • مدیر پیامک متعهد می‌شود تا جای امکان افزونه‌های پیامکی را تولید و توسعه دهد تا کاربران بدون مشکل بتوانند استفاده کنند.
 • سامانه پیامک مدیر پیامک دارای پشتیبانی رایگان می باشد. شما در زمانی که در حال استفاده از پنل هستید میتوانید از خدمات پشتیبانی استفاده نمایید.
 • مدیر پیامک متعهد می‌شود که پیامک‌های شما اعم از پیامک‌های خدماتی و تبلیغاتی به‌صورت کامل به اپراتور جهت ارسال تحویل دهد و گزارش‌ها نیز در سامانه قابل‌ مشاهده باشد.
 • مدیر پیامک متعهد می‌شود تعرفه ارسال پیامک را همانطور که در سایت درج شده است به کاربر ارائه دهد.

تعهدات مشتری چیست؟

 • کاربر متعهد می‌شود که اطلاعات صحیح خود را جهت خرید سامانه پیامک اعلام کند و از ارسال هرگونه اطلاعات جعلی خودداری کند.
 • کاربر متعهد می‌شود مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را جهت فعال‌سازی به مدیر پیامک ارائه دهد.
 • کاربر متعهد می‌شود ویدئوهای آموزشی که توسط پشتیبانی برای راهنمایی کاربر تولید شده است را با دقت مشاهده کند.
 • کاربر متعهد می‌شود که در صورت بروز مشکل فنی تا بررسی پشتیبان فنی صبر و تأمل نماید و ملاک عمل ثبت درخواست خود در بخش پشتیبانی> تیکت می باشد.
 • کاربر متعهد می‌شود از هرگونه بی‌احترامی نسبت به مدیر پیامک یا کارکنان خودداری نمایید.در غیر اینصورت مطابق قوانین با ایشان برخورد می شود. در هر مرحله ای در صورتی که کاربر تخلفی انجام بدهد، مدیر پیامک میتواند در صورت صلاح دید پنل کاربر را مسدود کرده و هیچ هزینه ای عودت داده نشود.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت ارسال تیکت پشتیبانی، به واحد مالی درخواست عودت وجه را ارسال نمایید.

دلیل درخواست وجه را اعلام نمایید، درصورتی‌که برای مدیر پیامک مقدور باشد مشکل شما برطرف می‌شود و در غیر این صورت هزینه به‌صورت تمام‌وکمال عودت داده می‌شود.

دقت داشته باشید که اعلام دلیل منطقی برای درخواست عودت وجه الزامی است. همچنین لازم به ذکر است که در درخواست خود شماره کارت بانکی به نام صاحب پنل پیامک را ارسال نمایید تا وجه شما در کمتر از ۲ روز کاری واریز خواهد شد، در صورتی که خرید پنل از شماره کارت دیگری به جز صاحب پنل انجام شده باشد می‌بایست تصویر کارت ملی صاحب کارت بانکی را ارسال نمایید تا هزینه به حساب صاحب کارت بانکی عودت داده شود.

کاربر می‌بایست دقت داشته باشد که شارژ خریداری شده به‌حساب اپراتور بوده و قابل عودت نمی‌باشد و همچنین درصورتی‌که کاربر خط اختصاصی ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط اختصاصی نیز دریافت شده و مابقی عودت داده می‌شود.
برطرف‌کردن ایرادات فنی فقط برای کاربران مدیر پیامک به‌صورت رایگان امکان‌پذیر است، در صورت درخواست عودت وجه اگر درخواست فنی برای رفع مشکل سایتتان ثبت کرده باشید هزینه برطرف‌کردن مشکل فنی از مبلغ پنل کسر می‌شود و مابقی عودت داده می‌شود.
در صورت دریافت فایل افزونه، قالب پیامکی و… در صورتی که درخواست عودت وجه داشته باشید هزینه افزونه، قالب و خدمات استفاده شده کسر می شود و مابقی پول عودت داده می شود.
درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان‌پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.
در صورت ارسال پیامک‌های مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از سمت نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامکی که موجب رعب و وحشت شود و به‌قصد مزاحمت یا شوخی باشد) پنل شما مسدود شده و اطلاعات به مراجع قانونی ارسال شده و هیچ وجهی عودت داده نمی‌شود.
هرگونه دست‌کاری در سورس سامانه و تلاش برای نفوذ و هر اقداماتی که موجب اختلال در سرویس‌دهی مدیر پیامک شود جرم محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن حساب کاربری، از سمت نهاد قانونی پیگیری‌های لازمه انجام می‌شود.
برای مواردی مانند انتخابات که پنل پیامک کاربرد دوره ای دارد امکان عودت وجه نیست زیرا هزینه دریافت شده بابت پنل پیامک بخاطر پشتیبانی می باشد و کارشناسان ما بخاطر راهنمایی شما در چنین ایامی ممکن است حتی در ساعات غیر کاری و تا نیمه شب در شرکت حضور داشته باشند و پاسخگوی تلفن شما باشند و همچنین همانطور که در بالا اعلام شد شارژ خریداری شده به حساب اپراتور واریز شده و تحت هیچ شرایطی قابل عودت نیست.

خواهشی که از شما داریم

قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه ارسال کنید مشکل خود را با کارشناس و پشتیبانی مدیر پیامک در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیام کوتاه ما خواسته شما را برآورده نمی‌کند و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته ما مطمئن هستیم که هرکسی با اجرای موبه‌مو و گام‌به‌گام راهنمایی‌های واحد پشتیانی و موارد گفته شده در ویدئو آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای از تبلیغات پیامکی خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “مدیر پیامک” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید سامانه پیامک نمایید.

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی