دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

لوکس ، ساده ! اما قدرتمند

برای اولین بار در ایران ، توسط سامانه مدیر پیامک اولین دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری با قابلیت ارسال آنی پیامک خوش آمد به گوشی موبایل مشتری بصورت انحصاری تولید و عرضه گردید.
بهترین راهکار برای جذب و ارتباط با مشتریان قبلی داشتن شماره موبایل آنهاست. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری شبیه به دستگاه POS (کارتخوان) می باشد که روی آن صفحه کلید و مانیتور دارد و هر مشتری میتواند شماره موبایل خود را در آن وارد کند و همان لحظه بصورت آنی شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل پیامکی شما ثبت می گردد و همچنین یک پیامک خوش آمد گویی که میتواند شامل اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی شما باشد به موبایل مشتری پیامک می شود. شما میتوانید رفته رفته تمام شماره موبایل مشتریان قبلی خود را جمع آوری کرده و برای فروش بیشتر به آنها پیامک انبوه ارسال نمایید تا آنها را از اجناس جدید یا فروش های ویژه مطلع نمایید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری می تواند یک بازاریاب تاثیر گذار در کسب و کار شما باشد.
شما هم امروز به جمع کسب و کارهای موفقی بپیوندید. راز فروش موفق بسیاری از برند های مشهور و محبوب ارسال پیامک های تبلیغاتی به مشتریان قبلی خود می باشد. امروزه ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی تاثیر مستقیمی روی فروش شما دارد.

زمان ارسال 48 ساعته

برای خرید دستگاه با شماره واتساپ 09999377145 در ارتباط باشید.

Previous
Next

پذیرش نمایندگی فعال در سراسر کشور

فروش به نمایندگان IPPANEL با برند آی پی پنل امکان پذیر می باشد

کـسب و کـار شـمـا را سکه میکنیم!!

با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری می توانید شماره موبایل مشتریان خود را به روش محترمانه ای جمع آوری کنید. برای آنها پیامک بفرستید (پیامک های خوش آمدگویی ، تبریک تولد ، نظرسنجی و ... حتی به افرادی که تبلیغات را مسدود کرده اند نیز ارسال می شود.

modirpayamak-airplane

آژانـس هـواپـیـمـایی و گـردشـگـری

فروشگاه لباس

modirpayamak-shopping

هایپر مارکت و فروشگاه زنجیره‌ای

سایر کسب و کارها

modirpayamak-coffe

کـافـی شـاپ

رسـتـوران و فـسـت فـود

دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری

هزینه جذب یک مشتری جدید ، ۵ برابر حفظ مشتری قدیمی است ، پس باید در حفظ مشتریانمان تمام تلاش خود را داشته باشیم .

با استفاده از این دستگاه و پنل اس ام اس ساده اما قدرتمند می توانید ، اطلاعات مخاطبان یا مشتریان یا بازار هدف خود را دریافت و ذخیره کنید.

قطعا برای شما پیش آمده است که از جایی خرید کنید و در انتهای خرید از شما شماره موبایل درخواست شود که فروشگاه بتواند شما را از رسیدن کالای جدید مطلع نماید.

برخی از فروشندگان معمولا در دریافت شماره موبایل از مشتریانشان تردید دارند و نمی توانند از آنها شماره موبایل بگیرند، یا برخی از مشتریان از دادن شماره موبایل به فروشندگان تردید دارند و تلفن همراهشان را به صورت صحیح به فروشندگان نمی دهند. شاید مسائل اجتماعی نیز در این موضوع دخیل می باشد و از دید بسیاری از افراد کار درستی نیست که از کسی شماره موبایل دریافت شود، اما این دستگاه کمک میکند که در عین سادگی و بسیار با پرستیژ کاری بالا و بسیار حرفه ای و محترمانه شماره موبایل مشتری خود را دریافت نمایید یا از ایشان دعوت نماییند که شماره همراه خود را در دستگاه وارند نمایند.

با استفاده از این دستگاه مشتریان با اطمینان به اینکه تلفن همراهشان در محلی امن نگهداری می شود ، تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت می کنند و فروشندگان هم اطمینان خواهند داشت که اطلاعاتی که در دستگاه ثبت شده است بسیار با ارزش است و در جای امنی ثبت و ضبط می شود. حتی اینکار باعث می شود که اگر صاحب فروشگاه فروشندگانی دارد و نمیخواهد که شماره مشتریان در اختیار فرونشدگان قرار بگیرد این دستگاه بسیار امن کار خود را انجام میدهد و هرگونه دستسی افراد غیر به شماره مشتریان را غیر ممکن می سازد.

مزایای دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

صفحه نمایش فارسی

قابل استفاده با اینترنت کم سرعت

قابل استفاده تمام مراکز ، با استفاده از اینترنت

ذخیره شماره مشترک در پنل پیامکی ، مشاهده و مدیریت مشترکین به صورت کاملا آسان

قابل نصب و استفاده رومیزی یا روی پیشخوان

ظاهر زیبا و بدون نیاز به هدایت توسط اپراتور ها

ظاهرا زیبا ، جذاب و کوچک برای جلب نظر مشتری و ایجاد حس کنجکاوی در مشتری

عدم محدودیت استفاده در مشاغل و قابل استفاده از کلیه شغل ها و اصناف

ارسال پیام خوش آمد به مشتری به صورت پیامک و پیامک صوتی به صورت آنی پس از عضویت

______ نحوه عملکرد دستگاه ______

دستگاه با ساختار هوشمند و آنلاین شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را به واسطه ارتباط اینترنتی با پنل اس ام اس شما در دفترچه تلفن پنل ثبت می کند، بدون نصب نرم افزار جانبی، در پنل شخصی که با مشخصات خودتان در اختیار تان گذاشته خواهد شد شماره موبایل مشتری ذخیره و یک پیامک بدون صرف زمان به مشترک ثبت کننده شماره ارسال می نماید، محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل تنظیم است، همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید .

کاربرد و مزایا دستگاه ذخیره و ارسال پیامک به شماره موبایل مشتریان

کلیه فروشگاه ها ، شرکت ها و صاحبان تجارت و یا هرکسی که در جایگاهی است که نیازمند داشتن شماره موبایل مخاطبان است
و می خواهد شماره موبایل آنها را با رضایتشان به دست آورد ، می تواند از این دستگاه استفاده نماید .
با استفاده از این دستگاه و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده
و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان
به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل پیامک بخش دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

تماس با ما
modirpayamak-speaker

اطلاع رسانی آخرین تحولات محصولات

modirpayamak-takhfif

ارائه تخفیفات فردی به مشتریان قدیمی

modirpayamak-quality

ظاهری لوکس از نگاه کیفیت بصری و تاثیر گذاری

modirpayamak-trust

ایجاد اعتماد و بر انگیختن حس کنجکاوی در مشتری

بی نیاز از هدایت مشتری به دپارتمان امور مشتریان

modirpayamak-mobile

کنترل صحت شماره موبایل ثبت شده بصورت آنلاین

دستگاه ثبت شماره

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری | رنگ سفید

950.000 تومان

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری | رنگ مشکی

950.000 تومان

سوالات متداول

بله می شود. این دستگاه طوری ساخته شده که به اینتر موبایل(hotspot) یا WiFi متصل می شود و از این طریق به پنل اس ام اس متصل می گردد و شماره ها در دفترچه تلفن پنل اس ام اس شما ثبت میکند

بله یکی از قابلیت های دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری ای است که هروقت شماره ای درون دستگاه وارد شود بلافاصله پیامکی برای صاحب شماره(مشتری) ارسال میکند و تاییدیه ای می باشد که شماره موبایل ایشان نزد فروشنده (صاحب دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری) ثبت شده است.

بله میتوانید متن را ویرایش نمایید. مدیریت متن خوش آمد گویی در پنل پیامک شما امکان پذیر می باشد.

خیر نمی شود. این دستگاه هیچ شماره ای درون خودش ذخیره نمی کند و حتما باید به اینترنت وای فای یا هات اسپات گوشی موبایل وصل باشد تا بتواند شماره ها را در پنل اس ام اس ذخیره کند. عملا شماره ها فقط در دفترچه تلفن پنل اس ام اس درج می گردد.

چون تمام شماره هایی که توسط دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره می گردد. کاربر میتواند به سادگی وارد حساب کاربری خود شده و اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی یا پیام صوتی به دفترچه تلفن نماید.

روی این دستگاه یک پنل اس ام اس پایه بصورت رایگان داده خواهد شد.در صورتی که بخواهید هر زمان با پرداخت مابه التفاوت آن میتوانید پنل اس ام اس را ارتقا بدهید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان میتواند با همه پنل های پیامکی کار بکند

دستگاه ما قابلیت اتصال به ای پی پنل(IPPANEL) را دارد.  اگر پنل پیامکی از ای پی پنل دارید بدون مشکل متصل می گردد و به دیگر پنل های پیامکی غیر ای پی پنلی متصل نمی گردد.

این دستگاه با شارژی که به همراه دارد به سادگی به برق متصل می شود. بعضی از افراد سوال میکنند که آیا می توانیم دستگاه را جا به جا کنیم مثلا وقتی نمایشگاه برگزار می شود آن را به آنجا ببریم؟ بله میتوانید به سادگی به هات اسپات گوشی آن را متصل نمایید و به برق غرفه خود متصل نمایید. در دیگر موارد گزارشی نشده که نیاز باشد کاربران دستگاه را جا به جا کنند.

خیر این دستگاه هیچ کارت حافظه یا سیم کارتی نمیخورد و فقط با وای فای به اینترنت وصل می شود. نیاز به اینترنت حداقل 512 کیلوبایت دارد. امروزه اینترنت های پر سرعت همه جا در دسترس می باشد و بدون نگرانی می توانید از دستگاه استفاده نمایید

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مصطفی یعقوبی
  2020/05/11 12:03 ب.ظ

  سلام. بنده برای فروشگاه لباسم ازین دستگاه استفاده کردم و بدین وسیله رضایت خود را اعلام و تشکر و قدردانی میکنم. باتشکر از آقای محمدی عزیز که این دستگاه را به بنده معرفی کردند با این دستگاه با مشتریان قبلی خود همیشه در ارتباط هستم

  پاسخ
  • پیمان بندی
   2020/05/11 3:28 ب.ظ

   باسلام و احترام
   ازینکه مورد رضایت شما واقع شده بسیار خوشحالیم و تشکر از نظر شما

   پاسخ
 • یزدان پناه نقی زاده
  2020/06/10 11:47 ب.ظ

  باتشکر از سایت مدیر پیامک دستگاه در عین سادگی کارایی بالایی دارد. من از دستگاه های دیگر استفاده کردم ولی متاسفانه همگی که در همین رنج قیمت هستند کیفیت بسیار پایینی دارند. در مقابل قیمت بسیار خوب می باشد و نیاز ما را برطرف کرده است. سپاس از تیم خوب مدیر پیامک

  پاسخ
 • احسان خسروی
  2021/02/22 10:11 ب.ظ

  سلام. باتشکر از مدیر پیامک دستگاه بسیار عالی و کارایی می باشد. تشکر از پشتیبانی خوبتون

  پاسخ
 • با سلام
  قیمت خیلی زیاد است

  پاسخ
  • امین کاکاوند
   2021/07/18 4:22 ب.ظ

   با سلام
   پنل ها در پایین ترین قیمت ارسال و خرید پنل ها هم بسیار قیمت پایینی نسبت به بقیه پنل ها دارد و با توجه به پشتیبانی و کیفیت ارسال قطعا بهترین انتخاب شما مدیر پیامک خواهد بود

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

کـاربـردی

چرا پنل اس ام اس مدیر پیامک

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

فهرست