دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

لوکس ، ساده ! اما قدرتمند

برای اولین بار در ایران ، توسط سامانه مدیر پیامک اولین دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری با قابلیت ارسال آنی پیامک خوش آمد به گوشی موبایل مشتری بصورت انحصاری تولید و عرضه گردید.
بهترین راهکار برای جذب و ارتباط با مشتریان قبلی داشتن شماره موبایل آنهاست. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری شبیه به دستگاه POS (کارتخوان) می باشد که روی آن صفحه کلید و مانیتور دارد و هر مشتری میتواند شماره موبایل خود را در آن وارد کند و همان لحظه بصورت آنی شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل پیامکی شما ثبت می گردد و همچنین یک پیامک خوش آمد گویی که میتواند شامل اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی شما باشد به موبایل مشتری پیامک می شود. شما میتوانید رفته رفته تمام شماره موبایل مشتریان قبلی خود را جمع آوری کرده و برای فروش بیشتر به آنها پیامک انبوه ارسال نمایید تا آنها را از اجناس جدید یا فروش های ویژه مطلع نمایید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری می تواند یک بازاریاب تاثیر گذار در کسب و کار شما باشد.
شما هم امروز به جمع کسب و کارهای موفقی بپیوندید. راز فروش موفق بسیاری از برند های مشهور و محبوب ارسال پیامک های تبلیغاتی به مشتریان قبلی خود می باشد. امروزه ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی تاثیر مستقیمی روی فروش شما دارد.

کـسب و کـار شـمـا را سکه میکنیم!!

با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری می توانید شماره موبایل مشتریان خود را به روش محترمانه ای جمع آوری کنید. برای آنها پیامک بفرستید (پیامک های خوش آمدگویی ، تبریک تولد ، نظرسنجی و ... حتی به افرادی که تبلیغات را مسدود کرده اند نیز ارسال می شود ، اما پیامک انبوه فقط به کسانی که تبلیغات را مسدود نکرده اند ارسال خواهد شد). اما علاوه بر این ها می توانید باشگاه مشتریان راه اندازی کنید یا با روشی جدید از مشتریان نظرسنجی کنید. برای هر کسب و کار مثال هایی آماده کرده ایم از کارهایی که با این دستگاه می شود انجام داد.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

با ما تماس بگیرید:

کـافـی شـاپ

رسـتـوران و فـسـت فـود

آژانـس هـواپـیـمـایی و گـردشـگـری

مدرسـه و آمـوزشـگـاه

هایپر مارکت و فروشگاه زنجیره‌ای

سایر کسب و کارها

دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری

هزینه جذب یک مشتری جدید ، ۵ برابر حفظ مشتری قدیمی است ، پس باید در حفظ مشتریانمان تمام تلاش خود را داشته باشیم .

با استفاده از این دستگاه و نرم افزار ساده اما قدرتمند آن می توانید ، اطلاعات مخاطبان یا مشتریان یا بازار هدف خود را دریافت و ذخیره کنید

قطعا برای شما پیش آمده است که از جایی خرید کنید و در انتهای خرید از شما شماره موبایل درخواست شود که فروشگاه بتواند شما را از رسیدن کالای جدید مطلع نماید .

برخی از فروشندگان معمولا در دریافت شماره موبایل از مشتریانشان تردید دارند و نمی توانند از آنها شماره موبایل بگیرند

یا برخی از مشتریان از دادن شماره موبایل به فروشندگان تردید دارند و تلفن همراهشان را به صورت صحیح به فروشندگان نمی دهند

با استفاده از این دستگاه مشتریان با اطمینان به اینکه تلفن همراهشان در محلی امن نگهداری می شود ، تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت می کنند

و فروشندگان هم اطمینان خواهند داشت که اطلاعاتی که در دستگاه ثبت شده است بسیار با ارزش است .

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان در یک نگاه

ظاهرا زیبا ، جذاب و کوچک برای جلب نظر مشتری و ایجاد حس کنجکاوی در مشتری .

استفاده از کلیه مراکز ، بدون نیاز به اینترنت و اتصال به منبع برق .

ذخیره شماره مشترک در حساب کاربری ، مشاهده و مدیریت مشترکین به صورت کاملا آسان .

ارسال پیام خوش آمد به مشتری به صورت پیامک و پیامک صوتی به صورت آنی پس از عضویت

قابل نصب و استفاده به دو صورت رومیزی و دیواری

ظاهر لوکس و بدون نیاز به هدایت توسط اپراتور هدایتگر برای مشتری

صفحه نمایش مناسب همراه با لوگو ، تاریخ و ساعت جاری و ...

حافظه داخلی جهت ذخیره شماره در هنگام عدم ارتباط با سرور

عدم محدودیت استفاده در مشاغل و قابل استفاده از کلیه شغل ها و اصناف

______ نحوه عملکرد دستگاه ______

دستگاه با ساختار هوشمند و آنلاین شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را به واسطه ارتباط اینترنتی با پنل اس ام اس شما در دفترچه تلفن پنل ثبت می کند، بدون نصب نرم افزار جانبی، در پنل شخصی که با مشخصات خودتان در اختیار تان گذاشته خواهد شد شماره موبایل مشتری ذخیره و یک پیامک یا پیامک صوتی بدون صرف زمان به مشترک ثبت کننده شماره ارسال می نماید، محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل تنظیم است، همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید .

برای سفارش آنلاین دستگاه و دریافت آن در محل کسب و کار خود کافی است در سامانه ثبت نام نمایید

قیمت این دستگاه ۹۸۰٫۰۰۰ هزار تومان است و از طریق لینک رو به رو می توانید سفارش آنلاین دهید

کاربرد و مزایا دستگاه ذخیره و ارسال پیامک به شماره موبایل مشتریان

کلیه فروشگاه ها ، شرکت ها و صاحبان تجارت و یا هرکسی که در جایگاهی است که نیازمند داشتن شماره موبایل مخاطبان است و می خواهد شماره موبایل آنها را با رضایتشان به دست آورد ، می تواند از این دستگاه استفاده نماید . با استفاده از این دستگاه و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاعرسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

پوشش ۱۰۰ درصدی بازدید کنندگان

مرتفع کردن حس اضطرار و عجله مشتریان

ایجاد اعتماد و بر انگیختن حس کنجکاوی در مشتری

بی نیاز از هدایت مشتری به دپارتمان امور مشتریان

کنترل صحت شماره موبایل ثبت شده بصورت آنلاین