تلفن ثابت تهران ۰۲۱ مجازی

مدیر پیامک قابلیت ارائه خطوط تلفن ثابت تهران را برای کسانی حتی در پایتخت حضور ندارند فراهم کرده است. با استفاده از خط تلفن ثابت دایورتی هر کجای کشور عزیزمان که حضور داشته باشید می توانید به راحتی در غالب یک شرکت معتبر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

فراهم کردن زیرساخت برای راه اندازی یک کسب و کار مستلزم محیط اداری برای دفتر کار، خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب است که با صرف هزینه های بسیار بالا محقق می شود. با قبول و فراهم کردن این هزینه ها، نوبت به استخدام نیروی کاربلد می رسد که بتواند در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتریان باشد.

تلفن ثابت ابری

تلفن ثابت ابری (CLOUD)

سرویس تلفن ثابت ابری سازمانی با برقرای تماس بر بستر CLOUD امکان استفاده از تلفن ثابت مجازی با هزینه کمتر و امکانات تخصصی تلفن ویپ با سانترال مجازی و تلفن گویا را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید شماره ثابت مجازی که مالکیت دائمی خط تلفن ثابت به نام شما می‌شود، دیگر دغدغه تغییر شماره تلفن ثابت برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم تر از آن نیاز به تجهیزات و سخت افزار جانبی، سیم کشی، ip phone و… نیست. برخلاف سایر شرکت ها که شماره تلفن ثابت مجازی فقط قابلیت تماس ورودی دارد در سرویس تلفن ثابت ابری مدیر پیامک امکان برقراری تماس ورودی و تماس خروجی به صورت همزمان وجود دارد.

تلفن گویا ویپ، ضبط مکالمات، صف تماس، فکس اینترنتی و… به تنهایی می تواند نقش به سزایی در بهبود روند ارتباط با مشتریان داشته باشد.

خرید تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواه

به کمک تلفن گویا مجازی و سانترال مجازی با امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای بسیار کمتر از تلفن ویپ مخابراتی، تمام نیاز شما برای برقراری ارتباط با مشتریان برطرف خواهد شد.

در تلفن ثابت ابری پیشرفته قابلیت ضبط مکالمات، راه اندازی صف تماس مشتریان، فکس اینترنتی، گزارشات دقیق مکالمات، قابلیت برقراری تماس همزمان ورودی و خروجی وجود دارد. با خط تلفن ابری با پیش شماره های ۰۲۱،۰۵۱،۰۳۱،۰۴۱ و سایر پیش شماره های سراسر کشور می توانید بدون اینترنت تماس خروجی داشته باشید.

خرید تلفن ثابت مجازی
مرکز تماس ابری

چرا تلفن ثابت مجازی مدیر پیامک؟

بدون نیاز به اجاره واحد تجاری و خرید خط تلفن ثابت، کسب و کار خود را شروع کنید و در میان رقبا حرفه‌ای گام بردارید.

  • مالکیت دائمی خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره ۹۱۰۱ و ۹۱۳۰
  • تعرفه مکالمه مخابراتی (تعرفه سازمان تنظیم مقررات)
  • برقراری تماس خروجی بدون نیاز به اینترنت

آماده توسعه کسب و کارتان هستید؟

همین امروز با خرید خط تلفن ثابت در مسیر کسب و کار حرفه‌ای گام بردارید، داشتن شماره ثابت به کسب و کار شما اعتبار می دهد و مشتریان به شما اعتماد می کنند و فروش شما افزایش خواهد یافت. پیش شماره های تلفن ۹۱۰۱ و ۹۱۳۰ با پیش شماره استان دلخواه شما می باشد که بدون نیاز به سیمکشی می توانید از این خط تلفن ثابت اینترنتی استفاده نمایید.

سوالات متداول

خطوط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تمامی استان ها ارائه می شود.

۴ رقم اول شماره ثابت شما ۹۱۰۱ یا ۹۱۳۰ خواهد بود و ۴ رقم انتهای شماره تلفن ثابت را می توانید خودتان انتخاب نمایید همچنین قابلیت ارائه خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره های ۰۲۱ – ۰۴۱ – ۰۳۱ -۰۵۱ و سایر استان های کشور وجود دارد.

مزیت اصلی خط تلفن ثابت مجازی این است که نیازی به سیمکشی، خرید سرور و تجهیزات برای ارائه سرویس تلفن گویا و سرویس تلفن voip ندارد و شما با خرید تلفن ثابت مجازی صاحب تلفن گویا و سانترال خواهید بود.

فعال سازی خط تلفن ثابت ابری بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمانبر بوده تا سند مالکیت خط برای شما صادر شود و بعد از آن، در پنل شما قابلیت انجام تنظیمات دایورت تلفن فعال می شود و شما می توانید از خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواه خود استفاده نمایید.

سرویس تلفن ابری در دو نسخه سرویس تلفن ثابت و سرویس تلفن گویا مجازی (سانترال مجازی) ارائه می شود در نسخه پایه برای دایورت مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل شما نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه نیست و فقط با خرید و فعال سازی سرویس می توانید به صورت دائمی استفاده کنید.

در سرویس تلفن گویا و سانترال مجازی که علاوه بر تماس ورودی، تماس خروجی، ضبط مکالمات، فکس اینترنتی، صف تماس، ivr و… در اختیار شما قرار داده می شود می بایست هزینه ماهیانه تلفن گویا مجازی نیز پرداخت شود.

برای استفاده از خطوط تلفن ۰۲۱ نیازی به اینترنت نمی باشد زیرا مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل شما دایورت می شود و تعرفه دایورت همان تعرفه مکالمه مخابراتی می باشد.

اما اگر اینترنت آسیاتک داشته باشید می توانید از سافت فون هایی نظیر زویپر، آسیاتل و… استفاده کنید تا بابت تماس ورودی هیچ هزینه متحمل شما نباشد.

سرویس تلفن مجازی دفترشما مالکیت خطوط تلفن را در اختیار شما قرار نمی دهد بلکه خط تلفن ثابت اجاره داده می‌شود به این معنی که اگر شما سرویس تلفن مجازی خود را تمدید نکنید ممکن است این خط در اختیار رقیب شما قرار داده شود  اما در سرویس تلفن ابری مالکیت خط در اختیار شما است و نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه بابت تماس ورودی ندارید.

تعرفه دایورت مکالمات دفتر شما برای هر دقیقه بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ تومان است در صورتی که در سرویس تلفن مجازی پارس ویپ تعرفه دایورت مکالمات، تعرفه تصویب شده سازمان تنظیم مقررات است و هیچگونه دخل و تصرفی در تعرفه دایورت انجام نمی شود و تعرفه ها بین ۴.۵ تا ۶۲ تومان است و این یعنی هزینه تماس شما حداقل ۵۰% کمتر می شود و علاوه بر ان نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه نمی باشد.

دفتر شما قابلیت برقراری تماس خروجی را در اختیار شما قرار نمی دهد، اگر جزء شرکت‌هایی باشید که تعداد تماس ورودی شما زیاد است از انجا که تعرفه دایورت مکالمات در دفتر شما زیاد است این سرویس اصلا برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی