اپراتور ۳۰۰۰ چیست؟ شماره اختصاصی ۳۰۰۰

دستبندی:

وبلاگ

معرفی خط ۳۰۰۰

شرکت مرکز گسترش و فناوری اطلاعات که به اختصار مگفا نام دارد در اصل همان اپراتور ۳۰۰۰ می باشد و جز قدیمی ترین اپراتور های ارسال پیامک کوتاه می باشد و با توجه به کیفیت خوب در ارسال، قیمت مناسب، گزارش ارسال سریع و دقیق همیشه جز انتخاب های سازمان های دولتی، بیمارستان ها، بیمه ها، بانک ها و شرکت های دولتی و خصوصی بوده است. اگر نگاهی به پیامک های تبلیغاتی که به موبایل شما ارسال میشوند بی اندازید اکثر پیامک ها با سر شماره ۳۰۰۰ ارسال می شوند.

مزایای استفاده از خط ۳۰۰۰

داشتن سرعت بسیار بالا در پردازش ارسال ها و کیفیت فوق العاده در ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی

قیمت بسیار مناسب و درصد بسیار بالای موفقیت در ارسال ها

قیمت مناسب ثبت نام و خرید سرشماره ۳۰۰۰ اختصاصی

قابلیت گزارش گیری با دقت بالا و جزئیات عالی در بروز رسانی تمامی وضعیت های ارسالی

بازگشت خودکار هزینه بلک لیست ها

این موارد تنها نمونه ای از مزایای این اپراتور می باشد و استیبل بودن و در دسترس بودن همیشه سرور های اپراتور باعث شده بانک ها برای ارسال کد تایید برای رمز دوم و یا برای اطلاع رسانی موجودی حساب و مبلغ های برداشت از حساب را با سرشماره خط ۳۰۰۰ ارسال نمایند.

امکان خرید شماره دلخواه اختصاصی وجود دارد و سالانه هزینه تمدید خط در این اپراتور وجود ندارد

معایت خرید خط ۳۰۰۰

برخلاف اپراتور های دیگر امکان انتخاب چهار رقم بعد از ۳۰۰۰ وجود ندارد و عملا شما ناچار هستید شماره ای ۸ رقمی را داشته باشید و شماره های بعد از آن را با تعداد ارقام بالاتر انتخاب نمایید. در واقع شماره های ۶ رقمی و ۷ رقمی و ۸ رقمی دلخواه  و قابل انتخاب فقط برای مشتریان خاص و vip این اپراتور می باشد و برای فروش به عموم نیست. البته ناگفته نماند که قیمت ثبت نام و خرید خط از اپراتور ۳۰۰۰ در تعداد ارقام و ۱۲ و ۱۴ رقمی خیلی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. دقت نمایید که این اپراتور خطوط ۱۱ و ۱۳ رقمی ارائه نمیکند.

برای مثال در مدیر پیامک سر شماره ۳۰۰۰۲۳۴۹ در ابتدای این سرشماره وجود دارد و فقط میتوانید اعداد بعد از آن را در تعداد ارقام ۱۰، ۱۲و ۱۴ رقمی انتخاب و ثبت نام نمایید.

موارد مورد استفاده از خطوط ۳۰۰۰

همانطور که به آن اشاره کردیم به دلیل قدیمی بودن و کیفیت بالا خدمات این اپراتور همیشه مورد تایید و استفاده مجموعه هایی بوده که کیفیت در آن حرف اول را میزند و اگر دنبال یک تجربه لذت بخش در ارسال پیامک تبلیغاتی و یا ارتباط با باشگاه مشتریان هستید این گزینه مورد مناسبی برای انتخاب می باشد.

برای کد تایید، ثبت سفارش در سایت ها، ارسال انبوه پیامک، ارسال پاسخگوی خودکار و ارسال آنی پیامک پاسخ دهی و…

تعرفه خطوط ۳۰۰۰

در مقابل کیفیت بسیار خوب در ارسال و گزارش دهی عالی تعرفه ارسال پیامک و قیمت ثبت نام و خرید از این سرشماره بسیار مناسب می باشد در حال حاضر قیمت خرید این شماره ها بصورت نمونه در جدول زیر قرار دارد

۱۴ رقمی
۱۳ رقمی ۱۲ رقمی ۱۱ رقمی ۱۰ رقمی ۹ رقمی ۸ رقمی
۱۰۰,۰۰۰ تومان
امکان ثبت نام ندارد ۱۷۰,۰۰۰ تومان امکان ثبت نام ندارد ۲۰۰,۰۰۰ تومان امکان ثبت نام ندارد امکان ثبت نام ندارد

خرید خطوط ۱۰۰۰

برای ثبت نام و خرید ۱۰۰۰ در ابتدا لازم است سامانه پیامکی داشته باشید، برای اینکار در وب سایت مدیر پیامک ثبت نام نموده و اشتراک پنل پیامکی خود را تهیه نمایید، سپس در بخش عملیات حساب، خرید شماره به سر برگ ۳۰۰۰ بروید و در میان تعدا ارقام موجود شماره دلخواه را انتخاب و ثبت نام نمایید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنل مناسب شماره با مدیر پیامک تماس بگیرید.

چرا از مدیر پیامک شماره ۳۰۰۰ تهیه کنیم؟

اولین ایده ای که به ذهن هرکس می آید این است که چرا از ارائه دهندگان سامانه پیامکی خط را خریدای کنم و مستقیما سراغ اپراتور مگفا نروم؟ در پاسخ باید گفت که اپراتور ها سرویس های ارزش افزوده ارائه نمیکنند و فقط پنل ساده ای برای ارسال پیامک در اختیار میگذارند و معمولا تعرفه فروش آنها به مشتری نهایی بالاتر است در صورتیکه که خرید ما از اپراتور به دلیل همکاری که بعنوان نماینده فروش و ارائه خدمات داریم باعث شده تا تعرفه فروش به مشتری نهایی ما از خود اپراتور پایین تر باشد و همچنین سرویس دهی و پشتیبانی ما از مشتری نهایی بسیار متفاوت تر از سیستم خشک و تیکتینگ و پیچیده اپراتور باشد لذا در پنل کاربری مدیر پیامک بیش از ۵۰ امکان متفاوت برای سرویس پیامک وجود دارد و پیشنهاد میکنیم با واحد فروش مدیر پیامک تماس بگیرید. برای مثال بانک شماره موبایل کل کشور بر اساس سن، جنسیت، اپراتور، کدپستی بصورت تفکیک شده.. حتی روستا ها وجود دارد و همچنین ابزار هایی مثل تبریک هوشمند روز تولد، ابزار پاسخگوی خودکار، ابزار یادآوری زمان اقساط و یا سررسید، انواع افزونه های پیامکی برای اتصال به سایت و API ها برای اتصال به نرم افزار ها مثل CRM و یا نرم افزار حسابداری و… در اختیار شما قرار میگیرد.

فروش و پشتیبانی مدیر پیامک

تلفن: ۹۱۵۵۹۰۰۰-۰۲۱

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی