ارسال پیامک واتساپی

بهترین نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ

راهکاری آسان، کم هزینه، ساده و به صرفه برای کسب و کارها جهت ارسال پیام انبوه در واتساپارائه شد. با توجه به هزینه های بالای پیامک تبلیغاتی و محدودیت در ارسال تعداد کاراکتر، هم اکنون با نرم افزار ارسال پیا انبوه در واتساپ به راحتی متن های بلند و عکس برای مشتریان ارسال نمایید. ما با ارائه نرم افزار ارسال انبوه پیام در واتس اپ بدون نیاز به سرور با سهل ترین و سریع ترین شیوه، شما را در نسل جدید تبلیغات یاری میکنیم و به مدیریت هرچه بهتر ارتباط با مشتریانتان کمک می کنیم. با این نرم افزار خودتان برای مشتریان خودتان پیام ارسال نمایید.

فروش این نرم افزار متوقف شده است

فروش این نرم افزار متوقف شده است در صورت تمایل از راهکار های جایگزین مثل تماس انبوه تعاملی استفاده نمایید

نرم افزار بیزینس سندر پرو (لایسنس اورجینال)

WhatsApp Business Sender Pro V.15

نرم افزار پیام انبوه واتساپ

مزایای نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ

ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره

ارسال کاتالوگ و فایل PDF

ارسال پیام طولانی بدون محدودیت

ارسال لینک در واتساپ

ارسال لینک سایت و شبکه های اجتماعی

ارسال عکس به همراه کپشن

ارسال پیام در واتساپ

هوش مصنوعی و پاسخگویی خودکار

بازدید ۱۰۰٪ پیام های ارسالی

بدون هزینه ارسال

بدون نیاز به پرداخت هزینه بابت هر پیام

 • فارسی ساز اختصاصی
 • هزینه ارسال هر پیام: رایگان
 • مدت زمان لایسنس: نامحدود
 • ویدیو آموزشی کار با نرم افزار + ترفند های ضدبلاکی واتساپ
 • امکان ارسال پیام متنی، عکس ، فیلم و… به شماره‌ های ناشناس
 • امکان ارسال ۲۰۰۰ پیام در روز
 • فیلتر شماره های واتساپی از غیر واتساپی
 • عدم وجود هزینه های تنظیم و راه اندازی
 • پاسخ خودکار ربات ۲۴/۷ (پشتیبانی از چند کلمه کلیدی)
 • امکان ارسال متن طولانی بدون محدودیت و محاسبه تعداد کارکتر
 • وارد کردن مخاطبین از فایل TXT یا XLS (اکسل)
 • امکان ارسال پیام به شماره های خارج از کشور

نرم افزار بیزینس سندر پرو Business Sender Pro یک نرم افزار عالی و قدرتمند در حوزه پیام انبوه در واتساپ و تبلیغات فوق حرفه ای در WhatsApp به حساب می آید.

اما موضوع به در رابطه با این نرم افزار دوست داشتنی به همینجا ختم نمیشود.این نرم افزار می تواند به صورت ۲۴ ساعته و در طول ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال پیام هایی که شما از مشتریان خود دریافت میکنید را با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ بدهد. با ما همراه باشید تا با نرم افزار بیزینس سندر پرو بیشتر آشنا شوید

امروزه که دیگر همه چیز هوشمند و اینترنتی شده است چرا شما یک ربات هوشمند با هوش مصنوعی بالا را به واتساپ خود متصل نکنید؟ وقتی نیستید، وقت نداریدُ، کار دارید، یا خواب هستید ربات جواب کاربران و مشتری های شما را میدهد. چه چیز از این بهتر؟

با استفاده از امکانات و هوش مصنوعی این نرم افزار میتوانید یک سناریو برای پاسخگویی به پیام ها تعریف کنید مثلا اگر مشتری شما کلمه کاتالوگ را برای خط شما ارسال کند ربات کاتالوگ را ارسال کند. یا اگر کلمه لیست قیمت را مشتری ارسال کرد ربات لیست قیمتی که شما تعریف کردید را ارسال کند. میتوانید چندین کلمه و چندین مراحل داشته باشد

چگونه در واتس اپ پیام انبوه تبلیغاتی ارسال کنیم؟

همانطور که احتمالا تست کرده اید و متوجه شدید ارسال پیام انبوه در واتساپ باعث بلاک شدن خط ارسال کننده می شود!! برای همین مدیر پیامک نمر افزار مخصوص اراسل پیام انبوه در واتساپ را فارسی سازی نموده و با لایسنس فارسی در ایران بفروش می رساند. هزینه ارسال پیام با این نرم افزار عملا رایگان می باشد و مثل پنل ارسال پیام انبوه واتساپ نیازی به شارژ کردن ندارید. عملا تفاوت اصلی پنل ارسال پیام انبوه در واتساپ با نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ این ایست که شما خودتان ارسال را انجام میدهید و اراسل را به پنل نمی سپارید… و گزارش لحظه ای و دقیق از ارسال های خود دارید. ویژگی اصلی نرم افراز بیزینس سندر سادگی ارسال پیام انبوه در واتساپ می باشد. شما میتوانید خودتان به هرچند تا گیرنده ای که دوست داشتید پیام بفرستید.. مثلا یکباره یکجا به ۲.۰۰۰ نفر پیام  به واتساپ شماره ها ارسال کنید! جالب نیست؟ نرخ باز شدن پیام ها در واتساپ بسیار بالاتر از پیامک تبلیغاتی می باشد. برای همین بسیاری از کسب و کار ها تمایل دارند روی واتساپ تبلیغات خود را ارسال نمایند. شما نیز پیشرو در این نوع تبلیغات باشید. ارسال پیام انبوه واتساپی با شماره های مجازی و مختلف انجام می شود. عملا پیام شما با چندین شماره مختلف ارسال می شود. شما میتوانید لینک چت واتساپ یا شماره های تماس خود را برای ارتباط با مشتری در متن ارسالی خود قرار بدهید. در پایین همین صفحه به سوالات متداول پاسخ داده ایم لطفا بررسی نمایید.

نرم افزار واتساپ

نرخ باز شدن پیام ها در واتساپ بسیار بالاتر از پیامک می باشد

برای ارسال متن های طولانی به چندین هزار مشتری واتساپ بهترین گزینه می باشد

در ارسال پیامک تبلیغاتی، تعرفه هر یک تکست (۷۰ کاراکتر فارسی) را پرداخت می کنید در حالی که در ارسال پیام انبوه واتساپ محدودیتی در نوشتن متن ندارید

ربات هوشمند پاسخگوی خودکار

ربات نرم افزار می تواند براساس دستوراتی که شما تعریف کرده اید بصورت اتوماتیک پاسخ سوالات مشتریان را بدهد و این فوق العاده است.

با استفاده از امکانات و هوش مصنوعی این نرم افزار حتی میتوانید یک سناریو برای پاسخگویی به پیام ها تعریف کنید. مثلا اگر فردی عدد ۱ را ارسال کرد آدرس شما برای مشتری ارسال شود و یا اگر کلمه ( لیست قیمت ) را فرستاد ، بصورت اتوماتیک فایل لیست قیمت برای او ارسال شود.

شما می توانید پیچیده ترین دستورات را برای نرم افزار ایجاد کنید و بصورت ۲۴ ساعته خدمات پشتیبانی ارائه کنید.

فیلتر شماره هایی که واتس اپ دارند

در نرم افزار بیزینس سندر شما میتوانید لیست شماره ها را به هر تعدادی انتخاب کنید تا تنها با یک کلیک مشخص شود چه شماره هایی واتس اپ دارند چه شماره هایی واتس اپ ندارند.

 

استخراج اعضای گروه های واتس اپ

شما می توانید کلیه گروه هایی واتس اپی که در آن عضور هستید را در نرم افزار مشاهده کرده و تمام شماره اعضای گروه واتساپی را به لیست ارسال پیام خود اضافه کنید.

مشاهده پیام های دریافتی واتس اپ

شما می توانید به سادگی از داخل نرم افزار بیزینس سندر به کلیه پیام های دریافتی خود پاسخ دهید و نیازی نیست حتی آن را ببندید.

گزارشات ارسال ها

شما می توانید گزارشات کاملی را از نرم افزار مشاهده کنید که چه روزی چه تعداد ارسال داشته اید و متن پیام ارسالی چه بوده است و …

تصاویری از محیط نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ

ارسال پیام انبوه واتساپ
ارسال پیام در واتساپ

سوالات متداول پنل ارسال انبوه واتس اپ

بله ، نرم افزار ارسال انبوه پیام واتس اپ با شماره موبایل شما فرآیند ارسال را انجام میدهد و این مورد باعث افزایش اعتماد مشتری خواهد شد.

این نرم افزار مجهز به یک سیستم آنتی بلاک است که به صورت مداوم با شناسایی الگوریتم های واتساپ، اکانت شما را از بن یا بلاک شدن نجات میدهد ، البته باید به تنظیمات تعریف شده در آموزش دقت کنید تا زمان طولانی تری تا بلاک شدن وقت داشته باشید… اگر هم بلاک شدید مانعی ندارد و میتوانید شماره ارسال کننده را تغییر بدهید.

شما می توانید شماره های خود را در نرم افزار کپی کنید و یا فایل خود را آپلود کنید و به نام مشتریان خود ارسال پیام را انجام دهید. این نرم افزار هیچ بانک شماره ای به همراه ندارد و ما توصیه میکنیم که مشتریان به گیرندگان خودشان پیام ارسال کنند.

امکان ارسال ۲۰۰۰ پیام در روز وجود دارد و شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به هر تعداد مشتری پیام انبوه واتس اپ ارسال کنید. اینکه عددی برای ارسال تعیین کنیم درست نمی باشد و کاملا بستگی به گیرندگان شما و جذابیت پیام ارسالی برای آنها دارند  اما بصورت متوسط تا ۲۰۰۰ پیام بصورت یکجا در روز قابل ارسال می باشد

بله ، شما می توانید شماره های خارج از ایران را به همراه کد کشور وارد کرده و به راحتی ارسال واتساپی داشته باشید.برای کسب و کارهایی که صادارت دارند و یا مشتریان خارجی دارند فوق العاده است.

هزینه ارسال پیام صد در صد رایگان است.

خیر ، هیچ محدودیتی در تعداد کاراکتر وجود ندارد.

نرم افزار فارسی به همراه لایسنس ۲ کاربره معتبر نامحدود برای شما فعال میشود ، نحوه فعالسازی لایسنس پس از خرید در فایل نصب وجود دارد.

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی