ارسال پیامک واتساپی

پنل ارسال پیام انبوه واتساپ

ما با ارائه نرم افزار ارسال انبوه پیام در واتس اپ بدون نیاز به سرور با سهل ترین و سریع ترین شیوه، شما را در نسل جدید تبلیغات یاری میکنیم و به مدیریت هرچه بهتر ارتباط با مشتریانتان کمک می کنیم.

با توجه به آپدیت های جدید واتساپ، ارائه این سرویس فعلا مقدور نمی باشد. توصیه میکنیم اصلا با خط اصلی خود پیام انبوه در واتساپ ارسال نکنید، خیلی سریع بلاک می شوید

استفاده نامحدود از پنل

مدت زمان استفاده از پنل نامحدود

تعداد ارسال پیامک واتساپ

حداقل ارسال ۵۰۰ عدد

هزینه ارسال پیامک واتساپ

هزینه ارسال هر پیام ۲۷۰ تومان

ارسال پیام واتساپی بدون بلاک

ارسال با شماره های مجازی و جلوگیری از بلاک شدن شما

ارسال پیامک با متن طولانی واتساپ

امکان ارسال متن طولانی بدون محدودیت و محاسبه تعداد کارکتر

تفکیک شماره های واتساپ

تفکیک شماره‌ های واتس اپ و عودت وجه شماره های غیرواتساپ

ارسال پیامک نامحدود واتساپ

عدم وجود محدودیت در تعداد ارسال پیام های روزانه

ارسال پیامک واتساپ خارج از کشور

امکان ارسال پیام به شماره های خارج از کشور

پیامک عکس و فیلم در واتساپ

امکان ارسال پیام متنی، عکس ، فیلم و… به شماره‌ های ناشناس

عدم هزینه ی تنظیمات واتساپ

عدم وجود هزینه های تنظیم و راه اندازی

چگونه در واتس اپ پیام انبوه تبلیغاتی ارسال کنیم؟

همانطور که احتمالا تست کرده اید و متوجه شدید ارسال پیام انبوه در واتساپ باعث بلاک شدن خط ارسال کننده می شود!! برای همین مدیر پیامک سامانه ای راه اندازی کرده که با استفاده از پنل ارسال پیام انبوه واتساپ به سادگی پیام خود را به هر چند شماره و با هر تعداد متن که دوست داشتید ارسال نمایید. مثلا یکباره یکجا به ۱۰.۰۰۰ نفر پیام  به واتساپ شماره ها ارسال کنید! جالب نیست؟ نرخ باز شدن پیام ها در واتساپ بسیار بالاتر از پیامک تبلیغاتی می باشد. برای همین بسیاری از کسب و کار ها تمایل دارند روی واتساپ تبلیغات خود را ارسال نمایند. شما نیز پیشرو در این نوع تبلیغات باشید. ارسال پیام انبوه واتساپی با شماره های مجازی و مختلف انجام می شود. عملا پیام شما با چندین شماره مختلف ارسال می شود. شما میتوانید لینک چت واتساپ یا شماره های تماس خود را برای ارتباط با مشتری در متن ارسالی خود قرار بدهید. در پایین همین صفحه به سوالات متداول پاسخ داده ایم لطفا بررسی نمایید.

ارسال پیامک انبوه واتساپ

سامانه ارسال پیام انبوه واتساپ

ارسال پیامک انبوه واتساپ

 

یک پنل با امکانات کامل و جامع همانند پنل های ارسال پیامک انبوه که احتمالا تا به امروز حداقل چندبار با آن سر و کار داشته اید را راه اندازی کرده است. بستری مناسب جهت ارسال پیام های تبلیغاتی شما در واتس اپ بدون نیاز به تهیه هرگونه نرم افزار یا خطوط مجازی و دردسر های ارسال!

استفاده از این روش به کسب و کاریی های پیشنهاد میشود که میخواهند در وقت و زمان خود صرفه جویی کنند و بدون کوچیک ترین دانش فنی و اتلاف وقت ارسال پیام انبوه در واتس اپ را همین حالا شروع کنند.

در این روش ابتدا متن پیام و مخاطبین انتخاب می شود. پیام شما در صف ارسال قرار میگیرد و در اولین فرصت ارسال انجام و در نهایت گزارشات ارسال نیز برای شما در پنل کاربری قرار خواهد گرفت. در این روش به بانک اطلاعات مشاغل، کد پستی، سن و جنسیت نیز دسترسی خواهید داشت.

تصاویری از محیط پنل ارسال پیام انبوه واتساپ

پنل ارسال انبوه پیام واتساپ

بروزرسانی

ارسال پیامک واتساپ

نرخ باز شدن پیام ها در واتساپ بسیار بالاتر از پیامک می باشد

برای ارسال متن های طولانی به چندین هزار مشتری واتساپ بهترین گزینه می باشد

در ارسال پیامک تبلیغاتی، تعرفه هر یک تکست (۷۰ کاراکتر فارسی) را پرداخت می کنید در حالی که در ارسال پیام انبوه واتساپ محدودیتی در نوشتن متن ندارید

مشاوره و پشتیبانی

تلفن: ۹۸ ۹۹ ۰۹ ۹۱ - ۰۲۱

واتساپ پشتیبانی: ۱۴۵ ۳۷۷ ۰۹۹۹۹

سوالات متداول پنل ارسال انبوه واتس اپ

ارسال پیام انبوه واتس اپ با شماره های مجازی انجام میشه و این شماره ثابت نیست و دائما در حال تغییر است.

خیر ، همانطور که می دانید ارسال انبوه با شماره شخصی امکان پذیر نیست و واتس اپ به محض ریپورت شدن شماره شما توسط ۵ نفر ، کاملا اکانت واتس اپ شما را بلاک می کند و دیگر امکان ارسال در واتس اپ را ندارید، پس هرگز خودتان اینکار را انجام ندهید.

این پنل هیچ ارتباطی با واتس اپ شما ندارد و کاملا بصورت جداگانه کار میکند.

شما می توانید در بخش دفترچه تلفن گروههای مورد را اضافه کنید و هرزمان که تمایل داشتید ارسال خود را انجام دهید.

شما ابتدا به هر میزان که تمایل دارید حساب خود را شارژ می کنید و بصورت نامحدود می توانید ارسال داشته باشید و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد ، فقط بسته به ارسالهای سایر کاربران زمان ارسال متغیر خواهد بود.

بله ، شما می توانید شماره های خارج از ایران را به همراه کد کشور وارد کرده و به راحتی ارسال واتساپی داشته باشید.برای کسب و کارهایی که صادارت دارند و یا مشتریان خارجی دارند فوق العاده است.

خیر ، شما هزینه پنل را تنها یکبار پرداخت می کنید و برای همیشه از آن استفاده می کنید، حتی شارژ ماهیانه و سالیانه هم پرداخت نمیکنید.

خیر ، هیچ محدودیتی نیست و پیام شما با هر تعداد کاراکتر ۱ پیام محاسبه میشود ، فیلم یا عکس شما هم بصورت جداگانه یک پیام محاسبه میشود.

هزینه ارسال هر پیام ۲۷۰ تومان است که باید پنل خود را به تعداد مدنظر شارژ کنید.

کـاربـردی

چرا پنل اس ام اس مدیر پیامک

logo-samandehi

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان ۱۸، پ ۲۸

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت ۲۰۲۱

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت ۲۰۲۱