آموزش کامل پنل اس ام اس مدیر پیامک

در مجموعه ویدیو های آموزشی که در این صفحه مشاهده میکنید تمامی بخش های پنل اس ام اس مدیر پیامک به همراه تمامی نکات و ترفند ها و ویژگی ها از 0 تا 100 آموزش داده شده است. تلاش شده تا با بیانی ساده و روان ویژگی ها و اصول کار با پنل اس ام اس مدیر پیامک آموزش داده شود. شما پس از دیدن این ویدیو های آموزشی میتوانید به سادگی با پنل کار کرده و به راحتی از آن بهرمند شوید، هرچند که رابط کاربری پنل اس ام اس مدیر پیامک در عین کاملی و جامعی بسیار ساده و روان می باشد اما بهتر است قبل از هر اقدامی ویدیوهای آموزشی را مشاهده نمایید.

9:53

آموزش کارایی منو های اصلی پنل کاربری در مدیر پیامک​

پنل کاربری مدیر پیامک دارای ویژگی های مختلفی می باشد که بسیاری از کاربران در ابتدای عمل از کارایی و نحوه استفاده آن بی خبر هستند و ترجیح می دهند با آزمون و خطا کار را پیش ببرند. با دیدن این قسمت از ویدیو آموزش کار با پنل اس ام اس مدیر پیامک از نحوه عملکرد و کارایی منو های بالای پنل اس ام اس و نکاتی که در هنگام کار با پنل لازم به رعایت آن است با خبر می شود. پیشنهاد میکنیم 9 دقیقه به تماشای این قسمت بنشینید…

7:39

ارسال پیامک بصورت عادی

در این قسمت بصورت کامل بخش ارسال و روش های مختلف ارسال پیامک توضیح داده شده است. آن دسته از افرادی  که میخواهند به شماره های خودشان پیامک ارسال نمایند یا اینکه میخواهند بر اساس منطقه یا شهر یا کدپستی یا از روی نقشه یا به شماره های فعاب منطقه ارسال داشته باشند میتوانند از انواع روش های ارسال پیامک استفاده نمایند. 8 دقیقه به تماشای این قسمت بنشینید….

9:16

ارسال پیامک منطقه ای همراه اول و ایرانسل

اگر از آن دسته کسب و کارهایی هستند که دوست دارید به منطقه ای ارسال بکنید و دوست دارید بصورت تفکیک شده به ایرانسل و همراه اول ارسال بکنید دیدن این ویدیو آموزشی به شما کمک میکند تا به راحتی با بخش ارسال منطقه ای ایرانسل و ارسال منطقه ای همراه اول آشنا شوید.

10:54

ارسال پیامک نظیر به نظیر و ارسال کلمات کلیدی

برای ارسال هایی که میخواهید نام و نام خانوادگی هر شخص ابتدای متن پیامک قید شود و همچنین اگر بخواهید میتوانید پیامک انبوه با ویژگی های و مقادیر متفاوت در هر متن پیامک برای هر شماره ارسال نمایید. همه و همه در این دو ماژول کاربردی قرار دارد. علاوه بر ویدیو آموزشی با کلیک روی هر کدام از دکمه های زیر با قابلیت های این ماژول ها بیشتر آشنا شوید

13:17

ارسال از روی نقشه + ارسال بر اساس کدپستی + ارسال پیامک صوتی

یکی از روشهایی که برای ارسال به انواع منطقه ها در سراسر ایران کاربرد دارد روش ارسال از روی نقشه می باشد. کافیست وارد پنل مدیر پیامک شوید و در بخش ارسال از روی نقشه به استان شهر یا محله مورد نظر (ایرانسل و همراه اول) بصورت تفکیک شده وجود دارد ارسال انجام بدهید و همچنین در این ویدیو به روش ارسال از روی کدپستی نیز پرداخته شده است.

یکی دیگر از روش هایی که در این بخش توضیح داده شده و برای ارسال به شماره های بلک نیز خیلی کاربردی می باشد ارسال پیام صوتی می باشد.

10:10

نحوه دریافت پیامک

در ویدیو هفتم به بحث دریافت پیامک پرداخته ایم. خیلی از کاربران به دریافت علاوه بر ارسال احتیاج دارند و یا باید به محض دریافت پیامک پاسخی به کاربر ارسال شود. لذا استفاده از خط اختصاصی برای دریافت پیامک واجب می باشد. در این ویدیو به این موضوع مفصل پرداخته ایم

14:48

روش های افزودن شماره به دفترچه تلفن

برای افزودن شماره به دفترچه تلفن پنل اس ام اس روش های مختلفی وجود دارد. از جملخ افزودن از طریق فایل اکسل یا با کپی و پیس شماره ها یا افزودن یکی یکی شماره ها… در این ویدیو آموزشی نحوه دقیق و درست افزودن شماره تلفن ها به دفترچه تلفن را بصورت کامل آموزش داده ایم. اگر برای افزوده شماره هاتون در دفترچه تلفن نیاز به راهنمایی داشتید یا با گوشی کار میکنید و کامپیوتر ندارید حتما به پشتیبانی تیکت بزنید راهنمایی تون میکنیم. با دیدن این ویدیو سوالی برای ششما باقی نمی ماند

16:13

معرفی امکانات پیشرفته(بخش اول)

معرفی ابزار بسیار کاربردی پاسخگوی خودکار: ابزاری هوشمند برای ارتباطارسال خودکار پاسخ های از پیش تعیین شده به پیامک های دریافتی می باشد.

معرفی ابزار منشی عضویت: ابزار هوشمندی که باعث می شود علاوه بر پاسخگویی هوشمند به پیام کاربر شماره فرستنده را در دفترچه تلفن ذخیره میکند و یک پیام خودکار برای ارسال کننده می فرستند. علاوه بر این ابزاریست که با آن می توانید کارت ویزیت الکترونیکی نیز داشته باشید.

معرفی ابزار هوشند مسابقه پیامکی: بسیاری از مسابقات پیامکی که برگزار می شود با این ماژول انجام می شود یک ماژول بسیار کاربردی برای آنهایی که میخواهند مسابقه اجرا نمایند و بسیار راحت گزاش گیری کنند.

معرفی ابزار نظرسنجی: ابزاری کاربردی با امکان گزارش گیری همراه با نمودار. مناسب رستوران ها، برنامه های تلویزیونی، کافه ها، سازمان ها،شرکت ها و…

12:00

معرفی امکانات پیشرفته(بخش دوم)

معرفی ابزار اخطاریه و تبریک: کاربرد هر دوی این ماژول ها یکی می باشد و برای ارسال اخطار یا تبریک مثل تبریک تولد به مشتریکن استفاده می شود. حتی از این ماژول مراکز معاینه فنی برای یادآوری زمان تمدید معاینه فنی خودروهایی که به آنها مراجعه نموده اند استفاده میکنند. یا نمایندگان بیمه برای تبریک تولد یا یادآوری پرداخت اقساط استفاده میکنند.

 

 

9:00

معرفی امکانات پیشرفته(بخش سوم)

معرفی ابزار هدایا: اگر صاحب کسب و کار، مدرسه، فروشگاه و… و میخواهید بصورت قرعه کشی یا بصورت هدیه ای به کاربران بدهید میتوانید کدهای تخفیف یا کارت شارژ یا هرچیزی که جنبه کد یا شماره ای داشته باشد را به کاربر میدهید و کاربر برای استفاده از آن میتواند اقدام کند. معمولا بیشتر در پاساژ های بزرگ یا مجتمع های بزرگ تجاری چنین گیفت کارت هایی دیده می شود.

5:36

معرفی امکانات پیشرفته(بخش چهارم)

معرفی ماژول نوبت دهی: برای نوبت گیری کاملا هوشمند برای سازمان ها،شرکت ها، مطب ها و کلینیک ها و… این ماژول برای مراکز که بسیار پر تردد می باشد کاربردیست

3:46

معرفی امکانات پیشرفته(بخش پنجم)

معرفی ماژول نظرسنجی: برای اخذ نظرات در مدارس، برنامه های تلویزیونی، فروشگاه ها، مراکز تجاری، شرتها، سازمان ها و…

6:55

معرفی امکانات پیشرفته(بخش پنجم)

معرفی ابزار کدخوان: جهت بررسی اصالت محصول و بررسی کدهای محصولات یا فعالسازی گارانتی و… ابزار کدخوان کاربردی می باشد.

10:23

معرفی خدمات هوشمند

معرفی ابزار انتقال دهنده: برای آن دسته از افرادی که تصمیم به کدنویسی و انتقال پیام های دریافتی به وبسرویس یا انتقال پیام به موبایل یا شماره ای دیگر یا انتقال به ایمیل کاربرد دارد

معرفی ابزار پنل از موبایل: اگر به اینترنت دسترسی نداشتید و تصمیم گرفتید بصورت آفلاین با پنل اس ام اس در ارتباط باشید از این ابزار استفاده نمایید.

8:37

مدیریت و تنظیمات پنل پیامک

در این بخش از ویدیو توصیه میکنیم همه کاربران مدیر پیامک آن را ببینند و با بخش تنظیمات آشنا باشند. بسیاری از بخش های تنظیمات مورد استفاده همه کاربران می باشد.

13:32

خدمات وب سرویس

بخش خدمات وب سرویس یا API و بخش افزونه مورد استفاده برنامه نویسان و کاربرانی که وب سایت دارند می باشد. از این بخش میتوانید تمامی افزونه هایی که به سیستم مدیریت محتوا شما مثل جوملا، وردپرس، اپن کارت و whmcs و… میتوانید دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه افزونه های ما باپترن کار میکنند و قابلیت ارسال سریع پیامک نیز بیشتر آنها دارند.

12:59

پشتیبانی و عملیات حساب

همه کاربران مدیر پیامک بهتر است این قسمت را ببینید تا خیلی راحت تر بتوانند از خدمات پشتیبانی تیم فنی و فروشو مالی بهرمند شوند. بهترین راه ارتباط با تیم مدیر پیامک ارسال تیکت پشتیبانی می باشد. و همچنین برای پیگیری خیلی از درخواست ها و یا خرید خط از بخش عملیات حساب استفاده نمایید بخش عملیات حساب در برگیرنده بسیاری از قسمت های مهم پنل اس ام اس می باشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • عاطفه خسروی
    2020/02/15 4:38 ق.ظ

    با سلام و خسته نباشید.
    واقعا این آموزش ها خیلی کار با پنل رو برام راحت کرد . الان تسلط کامل در سریع ترین زمان پیدا کردم خیلی از زحمات تیم مدیر پیامک هم در مورد امکانات و هم پشتیبانی سریع و خوبشون تشکر فراوان را دارم.

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

خـدمـات پـیـامـکـی

وب سرویس

وب سرویس ارسال سریع

info[at]modirpayamak.com

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28

star star enamad
logo-samandehi

خـدمـات پـیـامـکـی

وب سرویس

وب سرویس ارسال سریع

info[at]modirpayamak.com

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28

star star enamad
logo-samandehi

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مدیر پیامک می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مدیر پیامک می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت

فهرست