75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
انتقال پیامک دریافتی به URL

انتقال پیامک دریافتی به URL

انتقال پیامک دریافتی به URL

با استفاده از قابلیت انتقال پیامک دریافتی به URL شما می توانید که هر پیامی که به سامانه ارسال می شود را به ایمیل, موبایل و یا یک URL خاص انتقال دهید. در این صورت از تمام پیام ها یک نسخه برای شما ارسال خواهد شد.

در انتقال پیامک به URL هنگامی که پیام کوتاه به شماره اختصاصی ارسال شود، بدون در نظر گرفتن نوع آن، پیامک مورد نظر به آدرس اینترنتی و یا همان URL که مطابق نمونه اعلام شده در سامانه پیامک تعریف کرده اید منتقل می شود.

نحوه عملکرد انتقال دهنده پیامک بهURL

قابل ذکر است که پیام کوتاه در صورتی با موفقیت منتقل می شود که آدرس دریافت کننده در سمت شما به صورت دقیق ثبت شده باشد و کلیه پارامترهای ارسال شده توسط سامانه اس ام اس در سمت شما به صورت صحیح ثبت شوند.

انتقال پیامک دریافتی به URL

انتقال پیامک دریافتی به URL

بنابراین:

با استفاده از سرویس دریافت پیامک URL یک نسخه از پیامک های ورودی هر کاربر در صورت نیاز او، به سمت سرور وی انتقال مییابد و کاربر می تواند از طریق روش GET برای URL تنظیم شده، بطور خودکار پیامک را دریافت و مقادیر مورد نیاز را استخراج و در پایگاه داده خود ذخیره کرده و روی آن پردازش های لازم را انجام دهد. پیامک ها به صورت پارامتر های GET به این URL ارسال می شود.

استفاده کنندگان از URL بدون در نظر گرفتن این که فعالیت کامل این سرویس منوط به داشتن فنی ابتدایی برای ثبت دریافتی ها می باشد، استفاده از این ماژول پیامکی نیز محدود به حیطه کاری خاصی نمی باشد.

سایت های اینترنتی اعم از فروشگاهی و خبری، از اصلی ترین استفاده کنندگان و کاربران این ماژول می باشند و همچنین شرکت های خصوصی، بیمه ها، آژانس های هواپیمایی و … نیز می توانند از این ماژول در راستای اهداف شرکت خود نیز استفاده نمایند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod