75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
مزیت پنل اس ام اس

مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

در حال حاضر بسیاری از سازمان ها و شرکت ها از روش های مختلف به دنبال تبلیغ و شناساندن محصول و خدمات خود هستند. از جمله این روش ها آگهی و تبلیغ در رسانه های جمعی، بروشور، تراکت و … است. هر کدام از این روش ها ویژگی ها و نقاط ضعف و قوتی نسبت به هم دارند اما معمولا ارزان بودن و دیده شدن مهمترین فاکتور در همه تبلیغ کنندگان است. تبلیغات از طریق پیامک نیز از دیگر روش های پرکاربرد و تاثیر گذار در تبلیغات می باشد که در ادامه به مزیت های این روش نسبت به دیگر روش های تبلیغات می پردازیم.

تبلیغات از طریق پیام کوتاه

تبلیغ از طریق پیام کوتاه یکی از روش هایی است که هر دو فاکتور رو با هم در اختیار دارد و بازخورد بهتری نسبت به روش های مشابه دارد.

از جمله مزیت های تبلیغ از طریق پیام کوتاه عبارت است از:

  1. تبلیغات با پیام کوتاه مستقیم و بدون واسطه است و شما می توانید مطمئن باشید پیام شما حتما به دست مخاطب می رسد.
  2. تبلیغ از طریق پیامک نیاز به بسترسازی گسترده، سخت افزار یا طراحی پیچیده و زمان بر ندارد.
  3. از طریق پیام کوتاه در یک زمان می توانید به افراد زیادی پیام تبلیغی ارسال کنید.
  4.  با استفاده از سیستم مدیریتی (پنل اس ام اس) می توانید آمار کامل و دقیقی از میزان تبلیغات خود از طریق پیامک در اختیار داشته باشید.
  5.  سیستم پیام کوتاه دو طرفه است و می توانید بازخورد مشتریان خود را از محصول و پیامک خود با طرح یک سوال به آسانی بدست آورید.
  6.  سیستم پیام کوتاه ۲۴ ساعته است و در هر زمان می توان نسبت به استفاده از آن اقدام نمود.

فوریت و بی واسطگی

در بازاریابی پیامکی می توانید تنها با یک کلیک به صدها یا هزاران مشتری خود دسترسی پیدا کنید. مطمئنا شما می توانید از طریق بازاریابی ایمیل نیز به همین ترتیب عمل کنید. اما در دنیای تجارت امروزی، بازاریابی پیامکی میزان دسترسی بالاتری را به صاحبان کسب و کار می دهد. زیرا پیامک ها مانند ایمیل به صورت اسپم شناخته نمی شوند و همچنین افراد همواره تلفن همراه خود را به همراه دارند.

انحصاری بودن

فهرست مشتریان خود را به بخش های مختلف تقسیم کنید. با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید پیامک هایی انبوه خود را به مشتریان خود ارسال می نمایید شخصی سازی کنید. نام آن ها را در ابتدای پیامک قرار دهید یا بر اساس نیازها و سلایق شان به آنها پیشنهاد و تخفیف بدهید. انحصاری بودن پیامک به وفادار سازی مشتری به برند شما کمک می کند. بدون بازاریابی پیامکی، شما می توانید چنین فعالیت هایی را داشته باشید اما حتما به شخصی واسط احتیاج دارید.

مزیت پنل اس ام اس

شخصی سازی کردن پیامک

ارسال پیامک شخصی سازی شده به مشتریان باعث می شود که آنها با برند شما احساس صمیمت کنند. شما می توانید با ارسال کوپن های تخفیف در روز تولد آنها ارتباط خود با مشتریانتان را به مرحله ی جدیدی برسانید. هنگامی که مشتریان پیامک های صمیمی را از شما دریافت نمایند، اعتماد آنها نسبت به برند شما بیشتر می شود. در نتیجه آنها به شما وفادار خواهند بود. فراموش نکنید که مشتریانتان با افراد دیگری نیز در ارتباط هستند. ارائه بهترین خدمات به آنها سبب می شود که آنها برند شما را نیز به دیگران معرفی نمایند.

استفاده آسان

کارشناسان سامانه ملی پیامک ساعت های بسیاری در روز را وقف آسان سازی سامانه ارسال پیامک می کنند تا پلتفرم سایت همواره کاربر پسند باشند تا مشتریان بتوانند به آسانی و بدون هیچ مشکلی از سامانه مدیر پیامک بهره مند شوند. مطمئن باشید که ما سعی نداریم که با پر زرق و برق نشان دادن نمای سایت و پنل خود، شما را تحت تاثیر قرار دهیم. کارشناسان مدیر پیامک سعی دارند که محیط کاربری را برای شما فراهم نمایند که بتوانید بدون نیاز به هیچ مهارت خاصی از آن استفاده نمایید. با این حال اگر هر گونه سوالی در رابطه با استفاده از سامانه مدیر پیامک برایتان پیش می آید تنها کافیست که با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰ تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فنی ما، شما را برای خرید پنل اس ام اس راهنمایی نمایند.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod