پنل اس ام اس برای پیمانکاران

دستبندی: پیامک

پنل اس ام اس برای پیمانکاران

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای پیمانکاران و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

پنل اس ام اس برای پیمانکاران

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس برای پیمانکاران امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. پنل پیامک برای پیمانکاران پوشش سقف نیز یکی از این امکانات است .

پنل اس ام اس برای پیمانکاران

بهترین راهکار و نوع تبلیغات ارسال پیامک به مشاغل  است. ارسال پیامک به تمامی مشاغل مرتبط با پیمانکاری پوشش سقف نیز راهکار خوبی است . همان طور که می دانید تبلیغات پیامکی ارزانترین و سریع ترین تبلیغ است ولی شماره موبایل های آن ها را از کجا پیدا کنیم؟

افزایش اخیر در تعداد سازه های مسکونی جدید ، همراه شده است با افزایش در سازه های جدید و نیز ساختمانهای تجاری و نوسازی ساختمانها که منجر شده است سلامتی و اطمینان را برای صنعت سقف و دیگر صنایع بوجود آورد. این رشد در سال ۲۰۱۶ هفت درصد گزارش شده است. درآمد کلی در منطقه ۵ بیلیون پوند بوده است. گرچه اخیرا این بخش شاهد کاهش رشد بوده است.

ما برای شما یک بانک کامل و ترتیب بندی شده از شماره موبایل صاحبان مشاغل را آماده کرده ایم که این بانک اطلاعاتی روز به روز کامل تر می شود.بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

امور ساختمانی / ابزار فروشی ها / پزشکان / پرستاران / اتلیه ها و عکاسی ها / رستوران ها / اتحادیه ها / مشاوران املاک / دانشجویان برخی دانشگاه ها / بیمه ها / نمایندگی ها / امور تبلیغاتی / برگزاری مجالس / انجمن ها / پوشاک / موبایل / مراکز آموزشی / آموزشگاه های زبان و سایر / صنایع / خدمات مسافرتی / هیئت ها / رانندگان / حمل و نقل …. و صدها مشاغل دیگر.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف Roofing استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم ؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشاغل مرتبط به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به پیمانکاران پوشش سقف از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس برای پیمانکاران

ارسال پیامک شماره های بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنیدشما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

مزیت مهم در مدیر پیامک

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

با پنل اس ام اس برای پیمانکاران پوشش سقف میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با خرید پنل اس ام اس برای پیمانکاران پوشش سقف؛ میتوانید برای مشاغل مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • با خریدپنل اس ام اس برای پیمانکاران سقف ؛ میتوانید به مخاطبان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • شما می توانید برای تبلیغات خود با ارسال پیامک به شماره های فعال ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.
 • با خرید پنل اس ام اس برای پیمانکاران سقف ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • با خرید پنل اس ام اس برای پیمانکاران پوشش سقف ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل اس ام اس برای پیمانکارانسقف ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.
 • با خرید پنل اس ام اس برای پیمانکاران سقف ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید پنل اس ام اس برای پیمانکاران پوشش سقف ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای پیمانکاران پوشش سقف ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی خود را آغاز کنید.

ارسال پیامک به مشاغل هدف با پنل اس ام اس برای پیمانکاران

بی شک تلفن همراه به ابزار قوی برای ایجاد ارتباط در جوامع بشری تبدیل شده است، و به جرات میتوان گفت جزو لاینفک زندگی انسان ها شده است. البته این یک فرصتیست تا صاحبان مشاغل مختلف بتوانند از طریق این ابزار محصولاتشان را تبلیغ و نوع خدماتشان را معرفی و به اطلاع عموم برسانند. با پنل پیامک برای پیمانکاران پوشش سقف شما میتوانید خدمات خود را به تمامی مشاغل مرتبط با ساختمان سازی ارسال کنید.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

برآورد قیمت پیمانکاری پوشش سقف با پنل اس ام اس برای پیمانکاران

برخی از شرکت های سقف سازی تمام قیمت گذاری ها و برآوردها را بر اساس یک بازرسی فیزیکی آماده می کنند. درحالیکه دیگر شرکت ها از یک حسابگر در وبسایت خود استفاده میکنند که مشتریان میتوانند برای ایجاد یک برآورد براساس مشخصاتی که خودشان وارد میکنند ، استفاده کنند. ماژول نظر سنجی پیامکی نیز در پنل پیامکی مدیر پیامک وجود دارد .شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

کمپین بازاریابی چند کانالی برای پیمانکاری پوشش سقف

اگر شما در حال برنامه ریزی در یک مقیاس وسیع هستید کمپین بازاریابی چند رسانه ای برای شرکت شما ، بعنوان مثال استفاده از تلویزیون ، رادیو ، روزنامه ها و بیلبورد ها و سپس تنظیم یک کلید واژه پیامکی/ ترکیب یک کد کوتاه . یک راه عالی برای افزایش اتصالات و تغییرات بوسیله یک پیشنهاد یک راه بسیار ساده جهت پاسخ گویی به ضمانت (سفارش) به مشتریان است. با استفاده از کلمات کلیدی نام افراد در ابتدای پیامک میتوانید مشتریان زیادی را جذب کنید .برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

پنل اس ام اس برای پیمانکاران برای یادآوری قرار ملاقات با مشتریان

اگر یک بازرسی فیزیکی جهت آماده سازی و فراهم کردن قیمت گذاری برای یک مشتری مورد نیاز باشد ، پس اطمینان حاصل کنید که جهت ارسال یک اس ام اس تایید برای روز و تاریخ ملاقات از پیش تعیین شده از پنل پیامک برای پیمانکاران پوشش سقف برای بازاریابی پیامکی استفاده کنید ، حتی اگر با استفاده از وسایل دیگری چون تلفن یا ایمیل آن را تایید کرده اید.برای فعال کردن  پنل اس ام اس خوب شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

پنل اس ام اس برای پیمانکاران و قیمت گذاری ها و پیشنهادات

مانند بسیاری از صنایع در بخش ساخت و ساز و ساختمان وسیع پیمانکاران پروژه سقف بسیار بر روی شهرت خود جهت ایمن سازی تجارت های جدید تکیه می کنند که موجب بوجود آمدن بازخورد های تشویق آمیز و تسهیل آن برای مشتریان جهت انتقال تجارب مثبت خود برای پیشی گرفتن از رقبا حیاتی است. با استفاده از پنل پیامک برای پیمانکاران پوشش سقف میتوانید قیمت ها و پیشنهادات خود را برای پیمانکاری و اجرای خدمات پوشش سقف به مشتریان خود ارسال کنید .برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک صوتی رایگان

نرم افزار ارسال پیام صوتی یا پنل ارسال صوتی رایگان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که صدای خود را ضبط نمایید و به شماره های دلخواه ارسال کنید. امروزه مدیریت تبلیغات به صورت گسترده یکی از ارکان مهم مارکتینگ و رونق کسب و کار است. کمی خلاقیت در نوع تبلیغ باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. علاوه بر تبلیغات مشتری مداری و حفظ ارتباط با کاربران و مشتریان قدیمی باعث میشود که آنها نیز شما را به اطرافیان خود معرفی کنند .شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف Roofing استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس برای پیمانکاران

با کد تخفیف Roofing از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل پیامک برای پیمانکاران پوشش سقف تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

sms

ارسال پیامک انبوه مصالح فروشان

پنل پیامک ارسال تبلیغاتی باربری

ارسال اس ام اس تبلیغاتی لوله کش ها

خرید پنل اس ام اس برای ارسال پیام به پوشش سقف

پنل پیامک تبلیغاتی برای نظام مهندسی

ارسال پیامک انبوه طراحان دکوراسیون داخلی

ارسال اس ام اس برای هلال احمر

پنل اس ام اس دفاتر بیمه

ارسال پیامک انبوه برای دامپزشکان

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی