سامانه پیامک برای نیروی انتظامی

پنل اس ام اس نیروی انتظامی | ارسال پیامک تبریک روز نیروی انتظامی | تخفیف 30%

پنل اس ام اس نیروی انتظامی

در این مقاله با معرفی سامانه پیامک برای نیروی انتظامی یا همان پنل اس ام اس برای نیروی انتظامی و مدیر پیامک با ما همراه باشید.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (به‌اختصار: ناجا) شاخه‌ای از نیروهای مسلح ایران است، که وظایف پلیس نظامی و انتظامی را در ایران برعهده دارد. نیروی انتظامی در سال ۱۳۷۰ از ادغام شهربانی، ژاندارمری و کمیته انقلاب اسلامی تشکیل شد و هم‌اکنون مسئولیت حفظ امنیت داخلی کشور را برعهده دارد و عملکرد آن توسط وزارت کشور نظارت می‌شود. تعداد پرسنل فعال در نیروی انتظامی (افسران و درجه‌داران) بالغ بر ۶۰ هزار نفر برآورد می‌شود.

امروزه پیامک دیگر تنها ابزاری برای ارسال و دریافت پیغام های متنی میان کاربران تلفن همراه محسوب نمی شود و موارد استفاده بسیار متنوعی برای آن تعریف شده است .

لازم به ذکر است که پیامک یکی از راه های بسیار موثر ارتباط سازمان ها و ادارات ، دانشگاه ها ، بانک ها ، بیمه ها ، بورس ها ، شرکت ها ، فرمانداری ها ، دهیاری ها ، بخشداری ها ، استانداری ها ، شورای شهر ، شهرداری ها ، نیروی انتظامی ، فروشگاه ها و بسیاری از مشاغل دیگر با مخاطبان خاص خود است که با نیم نگاهی به فهرست صدها مشتری خدمات پیام کوتاه شرکت مدیر پیامک ، گستردگی کاربردهای پیامک را به خوبی آشکار می کند .

مدیر پیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ، تبلیغات پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای ، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی ، ارسال پیامک با سیم‌ کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و … از جمله خدماتی هستند ، که ما در مدیر پیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف police استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های افراد مختلف به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به نیروی انتظامی از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

خرید پنل اس ام اس با تخفیف ویژه نیروی انتظامی

با پنل اس ام اس نیروی انتظامی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با خرید پنل اس ام اس نیروی انتظامی ؛ میتوانید برای مشاغل مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. با خرید پنل پیامک برای نیروی انتظامی ؛ میتوانید به مخاطبان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 3. با خرید پنل پیامکی نیروی انتظامی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 4. با خرید سامانه پیامک نیروی انتظامی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 5. با خرید پنل پیامک اختصاصی نیروی انتظامی ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 6. با خرید سامانه پیامک برای نیروی انتظامی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 7. با خرید سامانه پیام کوتاه برای نیروی انتظامی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 8. با خرید پنل ارسال اس ام اس برای نیروی انتظامی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی خود را آغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک نیروی انتظامی به شماره های بلک لیست

تیم مدیرپیامک قادر هست، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

برخی از کاربرد های پنل پیامک برای نیروی انتظامی

 • هماهنگی اداری بین اعضا ء نیروی انتظامی و واحدهای ذیربط از طریق سامانه ارسال و دریافت پیام
 • اعلام جلسات کاری به همکاران و اعضا با پنل اس ام اس نیروی انتظامی
 • ارسال آخرین اخبار به کارکنان و واحدهای ذیربط
 • ارسال بخشنامه ها و مصوبات به کارکنان و واحدهای ذیربط
 • ارسال پیامهای تبریک و تسلیت به اعضاء و همکاران
 • اطلاع رسانی در مواقع ضروری ( جلسات فوق العاده ، شرایط غیر مترقبه و . . . )
 • هماهنگی با نیروی انتظامی در زمینه امور ساماندهی و مساعدت از طریق سامانه پیام کوتاه
 • ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین از طریق ارسال پیام کوتاه
 • ارتباط مستمر از طریق پیام کوتاه با مراکز فرهنگی / آموزشی و دانشگاهی
 • ابلاغ دستور العمل و ارائه گزارشهای لازم از طریق ارسال پیام کوتاه
 • برگزاری نظر سنجی جهت پیشبرد اهداف نیروی انتظامی
 • ایجاد سامانه دریافت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات

لزوم استفاده از سامانه پیامک برای نیروی انتظامی

نیروی انتظامی نیز مانند هر ارگان اداری دیگری برای دریافت رضایت کارمندان و مردم نیاز به ارتباطات و تعامل دارد. امروزه بیشتر ارگان‌ ها و مراکز دولتی ازجمله نیروی انتظامی برای ارتباط با مردم از سامانه پیامک نیروی انتظامی استفاده می‌کنند. پنل اس ام اس برای نیروی انتظامی امکاناتی را فراهم می‌کند که باعث تسریع در پیشرفت کاری نیروی انتظامی می‌شود. پنل اس ام اس نیروی انتظامی در هزینه‌ها و وقت صرفه‌جویی کرده و در برقراری تعاملات و روابط کمک شایانی خواهدکرد.

از آنجایی که امروزه پیامک دسترس‌ ترین روش ارتباطات است، پنل اس ام اس ویژه نیروی انتظامی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از طریق پیامک با مردم در ارتباط باشید. در ادامه کاربردهای سامانه پیامک برای نیروی انتظامی را در ارتباط با مردم را بیان خواهیم کرد.

ارسال پیامک از طرف نیروی انتظامی به مردم

سامانه پیامک مدیر پیامک این قابلیت را دارد که در مناسبت‌های مختلف پیامک‌های انبوه تبریک و تسلیت به مردم ارسال کنید. همچنین می‌توانید برای دعوت مردم جهت حضور در مراسمات ، پیامک‌های اطلاع‌رسانی به صورت انبوه ارسال کنید. از آنجایی که اکثریت افراد جامعه تلفن همراه دارند پس می‌توان این اطمینان را داد که روش ارسال پیامک انبوه در مقایسه با دیگر روش‌های اطلاع‌رسانی بازخورد مناسبتری خواهد داشت.

برگزاری نظرسنجی و مسابقه با پنل اس ام اس نیروی انتظامی

همه افراد از اینکه در تصمیم گیری‌های شهر خود سهیم باشند حس خوبی خواهند داشت. شاید در نگاه اول کار آسانی نباشد که بتوان نظر مردم را جویا شد و میزان رضایت و یا عدم رضایت مردم را در مورد مسائل مربوط به شهر بررسی و تحلیل کرد. اما این کار با استفاده از سامانه پیامک مدیر پیامک به آسانی اتفاق می‌افتد. در پنل اس ام اس ویژه نیروی انتظامی ، قابلیت برگزاری نظرسنجی و مسابقه وجود دارد.

با استفاده از قابلیت نظرسنجی در پنل اس ام اس نیروی انتظامی می‌توان موضوعی را به نظرسنجی گذاشت و از مردم تقاضا کرد که در نظرسنجی شرکت کنند. از آنجایی که شرکت در نظرسنجی با استفاده از ارسال پیامک هزینه‌ای برای مردم نخواهد داشت مطمعنا با استقبال خوبی روبرو خواهد شد و اینکه مردم احساس می‌کنند که به نظر آنها اهمیت داده شده است، نقطه عطفی برای نیروی انتظامی خواهد بود.

ارسال پیامک صوتی با پنل اس ام اس نیروی انتظامی

از آنجایی که نیروی انتظامی ارگانی معتبر و شناخته شده در بین افراد جامعه است، این امکان در پنل اس ام اس مدیر پیامک وجود دارد که از طریق ارسال پیامک صوتی با مردم در ارتباط باشید. با توجه به اینکه ارسال پیامک صوتی نسبت به پیامک متنی کمتر استفاده می شود، بیشتر ارگان های دولتی ترجیح می‌دهند که از ارسال پیامک صوتی استفاده کنند تا در ذهن افراد جامعه ماندگاری بیشتر داشته باشند.

تا اینجا مواردی از کاربرد سامانه پیامک برای ارتباط بین افراد جامعه و نیروی انتظامی را بررسی کردیم. در ادامه به مزایای پنل اس ام اس نیروی انتظامی برای ارتباط بین کارمندان نیروی انتظامی خواهیم پرداخت.

ایجاد دفترچه تلفن در پنل اس ام اس نیروی انتظامی

در پنل اس ام اس نیروی انتظامی این امکان وجود دارد که شماره‌ های کارمندان مربوط به هر بخش را به صورت جداگانه در دفترچه تلفن سامانه پیامک مختلف ذخیره کنید و هر زمان که نیاز بود فقط به دفترچه تلفن مورد نظر پیامک ارسال کنید. با استفاده از این قابلیت در هزینه و وقت صرفه‌جویی کرده و فقط به کارمندانی که مد نظر شما هستند پیامک ارسال می‌شود.

خط خدماتی رایگان برای نیروی انتظامی

از آنجایی که معمولا پیامک‌هایی که نیروی انتظامی ارسال می‌کنند جنبه اطلاع رسانی دارد و لازم است که حتما به دست مخاطب برسد و ممکن است بعضی از افراد پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌ باشند با استفاده از خط خدماتی رایگانی که سامانه پیامک مدیر پیامک در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، می‌توانید پیامک های اطلاع رسانی خود را حتی به کسانی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال کنید.

ارسال پیامک تبریک تولد به کارمندان

در سامانه پیامک مدیر پیامک می‌توانید با جمع آوری تاریخ تولد کارمندان در روز تولد آن‌ها پیامک تبریک تولد ارسال کنید. همچنین می‌توانید از امکان ارسال پیامک در آینده برای ارسال پیامک‌ ها در زمان مشخص شده استفاده کنید. در این نوع ارسال تاریخ و ساعت پیامک خود را تنظیم کرده و در زمان مشخص شده پیامک به صورت خودکار ارسال می‌شود.

ارسال پیامک تبریک روز نیروی انتظامی

روز سیزدهم مهر ماه هر سال به عنوان روز نیروی انتظامی و آغاز هفته بزرگداشت ناجا نام گذاری شده است . می‌توانید از امکان ارسال پیامک در آینده برای ارسال پیامک‌ ها در زمان مشخص شده مانند تبریک روز نیروی انتظامی استفاده کنید. در این نوع ارسال تاریخ و ساعت پیامک خود را تنظیم کرده و در زمان مشخص شده پیامک به صورت خودکار ارسال می‌شود.

سیستم خودکار تبریک پیامکفواید ارسال پیامک با پنل اس ام اس در نیروی انتظامی

 • هدفمند و کاربردی بودن(اثر بخشی بالا)
 • کم بودن هزینه اطلاع رسانی(هزینه)
 • کیفیت بسیار بالا از لحاظ نتیجه و اثر بخشی(کیفیت)
 • جامعه ی آماری بسیار بالا (کمیت)
 • صرف جویی در زمان تبلیغ (سرعت)

برخی از امکانات سامانه پیامکی مدیر پیامک :

نتیجه گیری:

با توجه به مطالب گفته‌ شده در این مقاله به ضرورت سامانه پیامک برای پلیس پی خواهیم برد. می‌توان گفت امروزه نیروی انتظامی برای صرفه‌جوبی در وقت و هزینه‌ های خود از سامانه پیامک برای ارتباطات استفاده می‌کند اما این که پنل پیامک انتخاب شده برای نیروی انتظامی امکانات مورد نیاز را داشته باشد مسئله مهمی است.

با توجه به اینکه برای استفاده مادام العمر از سامانه پیامک پشتیبانی یکی از موارد مورد نیاز است باید در هنگام خرید پنل اس ام اس برای نیروی انتظامی که یک ارگان دولتی می باشد به این موضوع نیز دقت کرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف police استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

خرید پنل اس ام اس با تخفیف ویژه نیروی انتظامی

با کد تخفیف police از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل پیامک برای پلیس تهیه نمایید خرید پنل پیامک از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191028480 تماس بگیرید.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
پنل پیامک مدیران ساختمان | کاربرد پیامک در مجتمع مسکونی | تخفیف 30%
نوشتهٔ بعدی
پنل پیامک سم فروشی | ارسال پیامک تبلیغاتی به سم فروشی ها | تخفیف 30%

مطالب مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست