ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

دستبندی: پیامک

ارسال پیامک بر اساس کدپستی استان کرمان

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس کرمان  و ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس کرمان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

افزایش فوری مشتریان است

یکی ازخوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرادی که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.تعرفه ارسال پیامک را مطالعه فرمایید و همچنین می توانید از دریافت اس ام اس رایگان استفاده کنید. 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف kerman30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

خرید پنل برای ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

اگرقصد خرید پنل پیامکی را دارید و میخواهید از ارسال پیامک کد پستی کرمان استفاده نمایید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس کرمان را مشاهده نمایید واگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط  مدیر پیامک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل استان کرمان به صفحه ارسال پیامک انبوه در کرمان مراجعه نمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک کد پستی کرمان

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک کد پستی کرمان به افرادی است که در منطقه شما هستند.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

برای ارسال پیامک کد پستی کرمان چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی کرمان نمایش داده می شود. ارسال پیامک متناظر به کسب و کار شما توسعه می دهد.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی کرمان، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کدپستی به شما نمایش می دهد:

قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی کرمان

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کدپستی ایرانسل یا بانک کدپستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی کرمان، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.شما با ارسال اس ام اس زمان بندی شده کارتان بسیار راحت می شود می توانید آن را امتحان کنید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال اس ام اس کد پستی کرمان، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

سامانه پیامک کرمان

نگران نباشید ! برای ارسال هدفمند شما پنل ارسال پیامک کد پستی کرمان، امکانی با نام ارسال کدپستی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد . تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید .اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید، قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید .ارسال پیام صوتی از ویژگی های دیگر پنل ما می باشد. 

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان کرمان را انتخاب کنیدتنها کافیست برای ارسال پیامک کد پستی کرمان منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید تعداد مخاطبان موجود نشان داده می شودکه میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید . شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی کرمان یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک کرمان، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی استان کرمان

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل های مدیرپیامک شما میتوانید بر اساس هدف خودپیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید .

* ارسال پیامک از نقشه گوگل

* ارسال پیامک کد پستی کرمان

* ارسال پیامک از طریق دکل BTS

* ارسال بر شهرستان های کرمان

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات کرمان

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند ارسال پیامک کد پستی کرمان از روی نقشه گوگل محله موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.برای روش های ارسال پیامک تبلیغاتی از همکاران ما مشاوره بگیرید. 

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان و پنل اس ام اس مخابرات کرمان

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایندو سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS کرمان

همانطور که می دانید این نوع ارسال پیامک کد پستی کرمان فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل کرمان می تواند فیدبک بالایی داشته باشد . در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهیدبه آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله ارسال اس ام اس از فایل اکسل سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در کرمان

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان کرمان ارسال نمایید.

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول کرمان

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. شما می توانید باانتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند!با ارسال پیامک تبلیغاتی دریافتی به URL نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی استان کرمان

ارسال پیام صوتی و ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

مدیرپیامک به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانیدبه جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنیدتا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.

ارسال پیامک به کلیه شهرستان های کرمان

برای ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان در سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی ارسال پیامک بر اساس کدپستی استان کرمان شهرستان موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند .آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

کرمان، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، بم، زرند، کهنوج، شهربابک، بافت، بردسیر، راور، عنبرآباد

بروات، ماهان، منوجان، انار، قلعه گنج، رودبار، فهرج، رابر، کوهبنان، راین، محمدآباد، نجف شهر، گلباف، ارزوییه

 ارسال پیامک بر اساس کد پستی کرمان

ما در این مقاله لیست کامل کدپستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی کرمان به این بخش پیامک ارسال نمایید

نقشه کدپستی برای ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

توجه برای ارسال اس ام اس کد پستی کرمان از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.آیا می دانید که شما ارسال هوشمند پیامک كلمات كليدی را در پنل اس ام اس خود نیز می توانید استفاده کنید.

تقسیمات کدپستی استان کرمان

تقسیمات کدپستی استان کرمان
شهرستان رنج کدپستی کل شهرستان کدپستی کل شهرستان شهر یا آبادی کدپستی رنج کامل کدپستی
از تا
کدپستی کرمان ۷۶۱۱ ۷۶۱۹ کدپستی شهر کرمان ۷۶۱ ۷۶۱۱-۷۶۱۳-۷۶۱۴-۷۶۱۵
۷۶۱۶-۷۶۱۷-۷۶۱۸-۷۶۱۹
۷۶۳۱۱ ۷۶۳۱۹ کدپستی ماهان ۷۶۳۱ ۷۶۳۱۱-۷۶۳۱۳-۷۶۳۱۴-۷۶۳۱۵
۷۶۳۱۶-۷۶۳۱۷-۷۶۳۱۸-۷۶۳۱۹
۷۶۳۳۱ ۷۶۳۹۱ کدپستی ده بالا ۷۶۳۳۱
کدپستی حسین آبادخان ۷۶۳۴۱
۷۶۳۵۱
کدپستی جوپار ۷۶۳۶۱
کدپستی باغین ۷۶۳۷۱
کدپستی اختیار آباد ۷۶۳۸۱
کدپستی زنگی آباد ۷۶۳۹۱
۷۶۴۱۱ ۷۶۴۱۹ کدپستی گلباف ۷۶۴۱ ۷۶۴۱۱-۷۶۴۱۳-۷۶۴۱۴-۷۶۴۱۵
۷۶۴۱۶-۷۶۴۱۷-۷۶۴۱۸-۷۶۴۱۹
۷۶۴۳۱ ۷۶۴۹۱ کدپستی جوشان ۷۶۴۳۱
کدپستی سیرچ ۷۶۴۴۱
کدپستی اندوهجرد ۷۶۴۵۱
کدپستی شهداد ۷۶۴۶۱
کدپستی کشیت ۷۶۴۷۱
کدپستی همت آباد (کدپستی تکابات) ۷۶۴۸۱
کدپستی باغ هوتک (کدپستی چهار فرسخ) ۷۶۴۹۱
۷۶۸۱۱ ۷۶۸۱۹ کدپستی راین ۷۶۸۱ ۷۶۸۱۱-۷۶۸۱۳-۷۶۸۱۴-۷۶۸۱۵
۷۶۸۱۶-۷۶۸۱۷-۷۶۸۱۸-۷۶۸۱۹
۷۷۹۱۱ ۷۷۹۱۹ کدپستی چترود ۷۷۹۱ ۷۷۹۱۱-۷۷۹۱۳-۷۷۹۱۴-۷۷۹۱۵
۷۷۹۱۶-۷۷۹۱۷-۷۷۹۱۸-۷۷۹۱۹
۷۷۹۳۱ ۷۷۹۹۱ کدپستی هوتک ۷۷۹۳۱
کدپستی کهنوج (کدپستی مغز آباد) ۷۷۹۴۱
کدپستی کاظم آباد ۷۷۹۵۱
کدپستی هجدک ۷۷۹۶۱
کدپستی حرجند ۷۷۹۷۱
۷۷۹۸۱
۷۷۹۹۱
کدپستی راور ۷۶۵۱۱ ۷۶۵۱۹ کدپستی شهر راور ۷۶۵۱ ۷۶۵۱۱-۷۶۵۱۳-۷۶۵۱۴-۷۶۵۱۵
۷۶۵۱۶-۷۶۵۱۷-۷۶۵۱۸-۷۶۵۱۹
۷۶۵۳۱ ۷۶۵۹۱ کدپستی خورند ۷۶۵۳۱
کدپستی فیض آباد ۷۶۵۴۱
۷۶۵۵۱
۷۶۵۶۱
۷۶۵۷۱
۷۶۵۸۱
۷۶۵۹۱
کدپستی بم ۷۶۶۱۱ ۷۶۶۱۹ کدپستی شهر بم ۷۶۶۱ ۷۶۶۱۱-۷۶۶۱۳-۷۶۶۱۴-۷۶۶۱۵-
۷۶۶۱۶-۷۶۶۱۷-۷۶۶۱۸-۷۶۶۱۹
۷۶۶۳۱ ۷۶۶۹۱ کدپستی میج ۷۶۶۳۱
کدپستی دریجان ۷۶۶۴۱
۷۶۶۵۱
۷۶۶۶۱
۷۶۶۷۱
۷۶۶۸۱
۷۶۶۹۱
۷۶۷۱۱ ۷۶۷۱۹ کدپستی بروات (کدپستی میان) ۷۶۷۱ ۷۶۷۱۱-۷۶۷۱۳-۷۶۷۱۴-۷۶۷۱۵
۷۶۷۱۶-۷۶۷۱۷-۷۶۷۱۸-۷۶۷۱۹
۷۶۷۳۱ ۷۶۷۹۱ کدپستی چهل تخم ۷۶۷۳۱
کدپستی فهرج ۷۶۷۴۱
۷۶۷۵۱
کدپستی دهنوگنیگی ۷۶۷۶۱
کدپستی برج معاذ ۷۶۷۷۱
کدپستی قلعه خان (کدپستی قلعه شهید) ۷۶۷۸۱
کدپستی کربک ۷۶۷۹۱
۷۶۸۳۱ ۷۶۸۹۱ کدپستی خانه خاتون (کدپستی قهرود) ۷۶۸۳۱
کدپستی ابارق ۷۶۸۴۱
کدپستی عبدالصمدیه ۷۶۸۵۱
کدپستی گروه ۷۶۸۶۱
کدپستی گزک ۷۶۸۷۱
کدپستی حسین آباد ۷۶۸۸۱
۷۶۸۹۱
۷۶۹۱۱ ۷۶۹۱۹ کدپستی محمد آبادریگان ۷۶۹۱ ۷۶۹۱۱-۷۶۹۱۳-۷۶۹۱۴-۷۶۹۱۵
۷۶۹۱۶-۷۶۹۱۷-۷۶۹۱۸-۷۶۹۱۹
۷۶۹۳۱ ۷۶۹۹۱ کدپستی دهنه عباسی ۷۶۹۳۱
کدپستی تهرود ۷۶۹۴۱
کدپستی میرآباد(کدپستی امام قلی) ۷۶۹۵۱
۷۶۹۶۱
۷۶۹۷۱
۷۶۹۸۱
۷۶۹۹۱
کدپستی رفسنجان ۷۷۱۱ ۷۷۱۹ کدپستی شهر رفسنجان ۷۷۱ ۷۷۱۱-۷۷۱۳-۷۷۱۴-۷۷۱۵
-۷۷۱۶-۷۷۱۷-۷۷۱۸-۷۷۱۹
۷۷۳۱۱ ۷۷۳۹۱ کدپستی سرچشمه ۷۷۳۱ ۷۷۳۱۱-۷۷۳۱۳-۷۷۳۱۴-۷۷۳۱۵
-۷۷۳۱۶-۷۷۳۱۷-۷۷۳۱۸-۷۷۳۱۹
۷۷۳۳۱ ۷۷۳۹۱ کدپستی داوران ۷۷۳۳۱
کدپستی خنامان ۷۷۳۴۱
کدپستی کبوترخان ۷۷۳۵۱
کدپستی هرمزآباد ۷۷۳۶۱
کدپستی کشکوئیه ۷۷۳۷۱
کدپستی گلشن ۷۷۳۸۱
کدپستی فردوسیه (کدپستی نوق) ۷۷۳۹۱
۷۷۴۱۱ ۷۷۴۱۹ کدپستی انار ۷۷۴۱ ۷۷۴۱۱-۷۷۴۱۳-۷۷۴۱۴-۷۷۴۱۵-
۷۷۴۱۶-۷۷۴۱۷-۷۷۴۱۸-۷۷۴۱۹
۷۷۴۳۱ ۷۷۴۹۱ کدپستی حسین آباد ۷۷۴۳۱
کدپستی الله آباد ۷۷۴۴۱
کدپستی بهجت آباد ۷۷۴۵۱
کدپستی بهرمان ۷۷۴۶۱
کدپستی جوادیه فلاح ۷۷۴۷۱
۷۷۴۸۱
۷۷۴۹۱
کدپستی شهر بابک ۷۷۵۱۱ ۷۷۵۱۹ کدپستی شهر بابک ۷۷۵۱ ۷۷۵۱۱-۷۷۵۱۳-۷۷۵۱۴-۷۷۵۱۵
۷۷۵۱۶-۷۷۵۱۷-۷۷۵۱۸-۷۷۵۱۹
۷۷۵۳۱ ۷۷۵۹۱ کدپستی میمند ۷۷۵۳۱
کدپستی برفه ۷۷۵۴۱
کدپستی منزل آباد ۷۷۵۵۱
کدپستی خبر ۷۷۵۶۱
کدپستی کهرخ ۷۷۵۷۱
کدپستی جوزم ۷۷۵۸۱
کدپستی دهج ۷۷۵۹۱
کدپستی زرند ۷۷۶۱۱ ۷۷۶۱۹ کدپستی شهر زرند ۷۷۶۱ ۷۷۶۱۱-۷۷۶۱۳-۷۷۶۱۴-۷۷۶۱۵
۷۷۶۱۶-۷۷۶۱۷-۷۷۶۱۸-۷۷۶۱۹
۷۷۶۳۱ ۷۷۶۹۱ کدپستی دشتخاک ۷۷۶۳۱
کدپستی برفوئیه ۷۷۶۴۱
کدپستی حتکن ۷۷۶۵۱
کدپستی باب تنگل سفلی ۷۷۶۶۱
کدپستی جرجافک ۷۷۶۷۱
کدپستی حصین ۷۷۶۸۱
کدپستی یزدان آباد ۷۷۶۹۱
۷۷۷۱۱ ۷۷۷۱۹ کدپستی طغرالجرد ۷۷۷۱ ۷۷۷۱۱-۷۷۷۱۳-۷۷۷۱۴-۷۷۷۱۵
۷۷۷۱۶-۷۷۷۱۷-۷۷۷۱۸-۷۷۷۱۹
۷۷۷۳۱ ۷۷۷۹۱ کدپستی شعبجره ۷۷۷۳۱
کدپستی ناچو ۷۷۷۴۱
کدپستی سریز ۷۷۷۵۱
کدپستی خانوک ۷۷۷۶۱
۷۷۷۷۱
۷۷۷۸۱
۷۷۷۹۱
۷۷۸۱۱ ۷۷۸۱۹ کدپستی کوهبنان ۷۷۸۱ ۷۷۸۱۱-۷۷۸۱۳-۷۷۸۱۴-۷۷۸۱۵
۷۷۸۱۶-۷۷۸۱۷-۷۷۸۱۸-۷۷۸۱۹
۷۷۸۳۱ ۷۷۸۹۱ کدپستی علی آباد سفلی ۷۷۸۳۱
۷۷۸۴۱
۷۷۸۵۱
کدپستی جور ۷۷۸۶۱
۷۷۸۷۱
۷۷۸۸۱
۷۷۸۹۱
کدپستی سیرجان ۷۸۱۱ ۷۸۱۹ کدپستی شهر سیرجان ۷۸۱ ۷۸۱۱-۷۸۱۳-۷۸۱۴-۷۸۱۵
۷۸۱۶-۷۸۱۷-۷۸۱۸-۷۸۱۹
۷۸۳۱۱ ۷۸۳۱۹ کدپستی پاریز ۷۸۳۱ ۷۸۳۱۱-۷۸۳۱۳-۷۸۳۱۴-۷۸۳۱۵
۷۸۳۱۶-۷۸۳۱۷-۷۸۳۱۸-۷۸۳۱۹
۷۸۳۳۱ ۷۸۳۹۱ کدپستی بلورد ۷۸۳۳۱
کدپستی ملک آباد ۷۸۳۴۱
کدپستی حاجی آباد پورخوان (کدپستی رضوان) ۷۸۳۵۱
کدپستی عمادآباد ۷۸۳۶۱
کدپستی زیدآباد ۷۸۳۷۱
کدپستی سعادت آباد ۷۸۳۸۱
کدپستی دولت آباد تنگوئیه ۷۸۳۹۱
کدپستی بردسیر ۷۸۴۱۱ ۷۸۴۱۹ کدپستی بردسیر ۷۸۴۱ ۷۸۴۱۱-۷۸۴۱۳-۷۸۴۱۴-۷۸۴۱۵
۷۸۴۱۶-۷۸۴۱۷-۷۸۴۱۸-۷۸۴۱۹
۷۸۴۳۱ ۷۸۴۹۱ کدپستی نگارستان (کدپستی قنات آباد) ۷۸۴۳۱
کدپستی قریه العرب (کدپستی گلزار) ۷۸۴۴۱
کدپستی لاله زار ۷۸۴۵۱
کدپستی قلعه عسگر(کدپستی چشمه سرح) ۷۸۴۶۱
کدپستی مومن آباد ۷۸۴۷۱
کدپستی برین ۷۸۴۸۱
کدپستی کمال آباد ۷۸۴۹۱
کدپستی بافت ۷۸۵۱۱ ۷۸۵۱۹ کدپستی شهر بافت ۷۸۵۱ ۷۸۵۱۱-۷۸۵۱۳-۷۸۵۱۴-۷۸۵۱۵
۷۸۵۱۶-۷۸۵۱۷-۷۸۵۱۸-۷۸۵۱۹
۷۸۵۳۱ ۷۸۵۹۱ کدپستی کشکوئیه ۷۸۵۳۱
کدپستی امیرآباد (کدپستی گوغر) ۷۸۵۴۱
کدپستی بزنجان ۷۸۵۵۱
کدپستی رابر ۷۸۵۶۱
کدپستی ده سرد (کدپستی پتکان) ۷۸۵۷۱
کدپستی خبر ۷۸۵۸۱
کدپستی شاهماران (کدپستی ازوئیه) ۷۸۵۹۱
کدپستی جیرفت ۷۸۶۱۱ ۷۸۶۱۹ کدپستی شهر جیرفت ۷۸۶۱ ۷۸۶۱-۷۸۶۳-۷۸۶۴-۷۸۶۵-
۷۸۶۶-۷۸۶۷-۷۸۶۸-۷۸۶۹
۷۸۶۳۱ ۷۸۶۹۱ کدپستی محمدآباد (کدپستی مسکونه) ۷۸۶۳۱
کدپستی دولت آباد (کدپستی اسفندقه) ۷۸۶۴۱
کدپستی بهرآسمان ۷۸۶۵۱
کدپستی درب بهشت (کدپستی ساروئیه) ۷۸۶۶۱
کدپستی دولت آباد (کدپستی سکوچ) ۷۸۶۷۱
کدپستی گور ۷۸۶۸۱
کدپستی رضی آباد ۷۸۶۹۱
۷۸۷۱۱ ۷۸۷۱۹ کدپستی عنبر آباد ۷۸۷۱ ۷۸۷۱۱-۷۸۷۱۳-۷۸۷۱۴-۷۸۷۱۵
۷۸۷۱۶-۷۸۷۱۷-۷۸۷۱۸-۷۸۷۱۹
۷۸۷۳۱ ۷۸۷۹۱ کدپستی هیجان علیا ۷۸۷۳۱
کدپستی دهانه گمرکان ۷۸۷۴۱
کدپستی گنج آباد (کدپستی دهنوفتح المبین) ۷۸۷۵۱
کدپستی مردمک ۷۸۷۶۱
کدپستی دوساری ۷۸۷۷۱
کدپستی حسین آباد (کدپستی جدید) ۷۸۷۸۱
کدپستی بلوک ۷۸۷۹۱
کدپستی کهنوج ۷۸۸۱۱ ۷۸۸۱۹ کدپستی شهرکهنوج ۷۸۸۱ ۷۸۸۱۱-۷۸۸۱۳-۷۸۸۱۴-۷۸۸۱۵
۷۸۸۱۶-۷۸۸۱۷-۷۸۸۱۸-۷۸۸۱۹
۷۸۸۳۱ ۷۸۸۹۱ کدپستی رودبار (کدپستی اسلام آباد میش پدام) ۷۸۸۳۱
کدپستی زرقلعه (کدپستی قلعه گنج) ۷۸۸۴۱
کدپستی نوذر ۷۸۸۵۱
۷۸۸۶۱
کدپستی فاریاب ۷۸۸۷۱
کدپستی کیورآباد ۷۸۸۸۱
۷۸۸۹۱
۷۸۹۱۱ ۷۸۹۱۹ کدپستی سر نی (کدپستی منوجان) ۷۸۹۱ ۷۸۹۱۱-۷۸۹۱۳-۷۸۹۱۴-۷۸۹۱۵
۷۸۹۱۶-۷۸۹۱۷-۷۸۹۱۸-۷۸۹۱۹
۷۸۹۳۱ ۷۸۹۹۱ کدپستی رائین قلعه ۷۸۹۳۱
کدپستی سرخ قلعه ۷۸۹۴۱
کدپستی رمشک ۷۸۹۵۱
کدپستی حیدرآباد ۷۸۹۶۱
کدپستی خیرآباد ۷۸۹۷۱
۷۸۹۸۱
۷۸۹۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف kerman30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف kerman30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس قزوین
پنل پیامک اراک
ارسال پیامک تبلیغاتی شیراز
ارسال پیامک انبوه تهران
پنل اس ام اس مخابرات اصفهان
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی بجنورد
ارسال پیامک انبوه ملایر
پنل اس ام اس مخابرات شهرکرد

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

  • امین کرمانی اول

    *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

    مدیر پیامک

    چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی