سامانه استعلام و پرداخت هوشمند قبض ها

تجمیع و تسهیل پرداخت‌های خرد و دوره‌ای
قبل
بعدی

روش‌های استعلام خلافی خودرو

سامانه معتبر پرداخت قبوض امکان پرداخت سریع و آسان خلافی خودرو را برای کاربران خود فراهم کرده است. در قبضینو شما به دو روش می‌توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن کنید.
استعلام مجموع خلافی با پلاک بدون جزئیات: در این روش امکان استعلام خلافی و مشاهده مجموع مبلغ جرایم امکان‌پذیر است. در این روش نیازی به احراز هویت نیست و شما می‌توانید مجموع مبالغ خلافی خودرو خود را مشاهده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.
استعلام جزئیات خلافی : با انتخاب این روش شما علاوه بر تسویه خلافی به صورت آنی امکان مشاهده جزئیات کامل هر تخلف به صورت تکی را نیز خواهید داشت. فرایند استعلام خلافی خودرو در این روش نیاز به احراز هویت با کد ملی و شماره موبایل مالک وسیله نقلیه دارد. لازم به ذکر است که ۵۲,۰۰۰ ریال هزینه‌ای که از اعتبار شما بابت استعلام خلافی کسر می‌شود مصوبه ای از سوی پلیس راهور بوده و سامانه قبضینو دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

پرداخت عوارض طرح ترافیک تهران

تردد در شهر بزرگی مثل تهران قوانین مخصوص به خود را دارد تا علاوه بر رعایت نظم عمومی، وضعیت ترافیک شهر نیز کمی کمتر شود. تسویه بدهی تردد در طرح ترافیک یکی دیگر از مهم‌ترین نیازهای کاربران است. قبضینو در راستای هدف اصلی خود که تسهیل انواع پرداخت‌های دوره‌ای است امکان پرداخت عوارض طرح ترافیک با استفاده از شماره پلاک را نیز از طریق سایت و اپلیکیشن برای شما فراهم کرده است.

امکانات و ویژگی‌های سرویس کارت سند مالکیت خودرو

 امکان استعلام کارت و سند مالکیت خودرو را در اختیار تمام مالکان خودرو قرار داده تا بتوانید از آخرین وضعیت صدور و ارسال کارت و سند خودرو خود مطلع شوند. برای استفاده از این امکان باید شماره تلفن همراه، کد ملی و شماره پلاک مالک اصلی خودرو را وارد کنید تا جزئیات کامل این سرویس شامل: بارکد پستی کارت خودرو، وضعیت سند، تاریخ چاپ کارت، وضعیت کارت خودرو و تاریخ چاپ سند برای شما نمایش داده شود.

چگونه عوارض آزادراهی را پرداخت کنیم؟

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی در بسیاری از آزادراه‌ها در حال اجرا است. شما می‌توانید بدون توقف در صف‌‌های طولانی، با خیالی راحت از آزادراه‌ها عبور کنید و به راحتی از طریق سامانه قبضینو،‌ عوارض آزادراهی را استعلام و پرداخت کنید.