75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه تاثیری در فروش دارد؟

کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه تاثیری در فروش دارد؟

این روز‌ها کلمه کارت ویزیت الکترونیکی، کارت ویزیت دیجیتالی، کد crm و … زیاد به گوش می رسد و یک سری بازاریاب در مورد مزایای کارت ویزیت الکترونیکی صحبت می کنند و سعی می کنند به اصطلاح یک کد crm به شما بفروشند، در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی کسب و کار شما را متحول نخواهد کرد! اما یکی از قابلیت های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.

کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟

کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین مرتبه آی نوتی (inoti) موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت هایی مثل کارن کارت و… این راه را ادامه دادند.

آی نوتی از ماژول پاسخگوی خودکار سامانه پیامک به‌ عنوان ابزار بازاریابی استفاده کرد تا بتواند سامانه پیامک بفروشد و هر فردی با خرید پنل اس ام اس می تواند به ماژول پاسخگوی خودکار دسترسی داشته باشد و نامحدود کد crm اختصاصی به صورت رایگان داشته باشد. در آی نوتی شما برای استفاده از هر کلیدواژه باید هزینه پرداخت کنید. اما شما می توانید با خرید سامانه پیامک بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه های مختلف مثل آدرس، شماره حساب، پیج اینستاگرام و… کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی

اکثر بازاریابانی که قصد دارند شما را برای خرید کد crm تشویق کنند به شما می گویند که مشتری با ارسال نام شما به ۱۰۰۰xxxx اطلاعات تماس شما را پیدا می کند و اگر شما این کد Crm را تهیه نکنید فرد دیگری این کد را تهیه می کند و با این روش محدود سازی قصد دارند که کدهای Crm را به شما بفروشند.

گوگل اولین انتخاب همه ما

صادقانه بگویم، اگر شما دنبال رستوران، فست فود یا هر اطلاعات دیگری باشید، اولین جایی که برای جستجو می روید قطعا گوگل است. گوگل اولین انتخاب همه ما است بنابراین پیشنهاد می کنیم به جای این که مبلغ هنگفتی برای خرید کارت ویزیت دیجیتال هزینه کنید برای افزایش فروش یک وب سایت راه‌اندازی کنید، ما یک آموزش در مورد طراحی سایت با کمترین هزینه نوشته ایم. شما می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید و به جای خرید کد Crm که بعید است کسی برای جستجو استفاده کند، یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی با همین مبلغ راه اندازی کنید.

تاثیر کارت ویزیت الکترونیکی در فروش شما

در حقیقت داشتن کارت ویزیت دیجیتالی نیست که باعث افزایش فروش شما می شود، اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت الکترونیکی سراغ شما می آیند موضوع را به‎گونه ای بیان می کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می شود و اگر کارت ویزیت الکرونیک داشته باشید مشتریان شما بیشتر می شود.

هدف از کارت ویزیت الکترونیکی

این نکته را به یاد داشته باشید که  هدف از کارت ویزیت الکترونیکی، پیدا کردن مشتری جدید نیست، چون همانطور که توضیح دادم هیچ کسی برای خرید محصولات و جستجو نیازهایش به سامانه پیامکی مراجعه نمی کند و همه ما مستقیما سراغ گوگل می رویم، هدف کارت ویزیت الکترونیکی ایجاد ارتباط با مشتری است.

مشتریانی که اولین بار به فروشگاه شما می آیند می توانید با ایجاد یک ارزش افزوده مثلا کد تخفیف و… از مشتری بخواهید که عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکی شما ذخیره شود و یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاه شما مراجعه کرده‌اند و از شما خرید کرده‌اند داشته باشید تا بتوانید ارتباط خودنتان با مشتری را حفظ کنید و او را به مشتری دائمی تبدیل نمایید. ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان به صورت خودکار، ارسال کد‌های تخفیف و… می‌تواند باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاه شما شود.

نحوه استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی مدیر پیامک وارد پنل پیامک خود شوید > از منو سمت راست وارد بخش امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار > جدید، در این بخش شما می توانید به تعداد نامحدود کد crm بسازید و بابت کد crm هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

همانطور که گفتیم شما باید این کلیدواژه ها را طوری طراحی کنید که بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع آوری کنید، مثلا اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمنده ای نیست کافی است در وب سایت و همایش ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود به صورت اتوماتیک کتاب الکترونیکی برای مخاطب ارسال شود و در قبال این کتاب الکترونیکی شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افرادی که کنکوری هستند جمع آوری کرده اید و می توانید از این بانک شماره موبایل برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod