کارت ویزیت الکترونیکی و خرید کد CRM

کارت ویزیت الکترونیکی و خرید کد CRM

کارت ویزیت الکترونیکی و خرید کد CRM
این روز‌ها کلمه کارت ویزیت الکترونیکی، کارت ویزیت دیجیتالی، کد crm و … زیاد به گوش می‌رسد و یک سری بازاریاب به فروشگاه شما می‌آیند در مورد مزایای کارت ویزیت الکترونیکی صحبت می‌کنند و سعی می‌کنند به اصطلاح یک کد crm به شما بفروشند، در این مقاله بیشتر از آن‌که در مورد کارت ویزیت الکترونیکی صحبت کنیم می‌خواهم به شما بگوییم داشتن کارت ویزیت دیجیتالی کسب و کارتان را متحول نمی‌کند! اما یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می‌توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.

تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا به شما بگوییم کاربرد دقیق کارت ویزیت الکترونیکی چیست و قول می‌دهم از اینکه این صفحه را مطالعه کرده‌اید رضایت داشته باشید.

هدف اصلی کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟
کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می‌توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین مرتبه آی‌نوتی(inoti) موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت‌هایی مثل کارن کارت و… ادامه دهنده این راه بودند.
آی‌نوتی از ماژول پاسخگوی خودکار سامانه پیامک به‌ عنوان ابزار بازاریابی استفاده کرد تا بتواند سامانه پیامک بفروشد و هر فردی با خرید پنل اس ام اس می‌تواند به ماژل پاسخگوی خودکار دسترسی داشته باشد و نامحدود کد crm اختصاصی به صورت رایگان داشته باشد.
در آی‌نوتی شما برای استفاده از هر کلیدواژه باید هزینه جداگانه پرداخت کنید اما با خرید سامانه پیامک می‌توانید بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه‌های مختلف مثل آدرس، شماره حساب،کانال تلگرام، پیج اینستا و… کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

جستجو در گوگل

استفاده از گوگل یا کارت ویزیت الکترونیک؟
اکثر بازاریابانی که قصد دارند شما را برای خرید کد crm تشویق کنند به شما می‌گویند که مشتری با ارسال نام شما به ۱۰۰۰xxxx اطلاعات تماس شما را پیدا می‌کند و اگر شما این کد Crm را تهیه نکنید فرد دیگری این کد را تهیه می‌کند و با این روش محدود سازی قصد دارند که کدهای Crm را به شما بفروشند.

صادقانه بگویم، اگر شما دنبال رستوران، فست فود یا هر اطلاعات دیگری باشید، اولین جایی که برای جستجو می‌روید کجاست؟ قطعا گوگل اولین انتخاب همه ما است بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به جای اینکه مبلغ هنگفتی برای خرید کارت ویزیت دیجیتال هزینه کنید برای افزایش فروش یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید، ما یک آموزش در مورد طراحی سایت با کمترین هزینه نوشته‌ایم شما می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید و به جای خرید کد Crm که بعید است کسی برای جستجو استفاده کند، یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی با همین مبلغ راه اندازی کنید.

کارت ویزیت الکترونیکی فروشتان را افزایش می‌دهد؟

با استفاده زا کارت ویزیت دیجیتالی یک ارتباط دو طرفه با مشتری خود بر قرار کنید

در حقیقت داشتن کارت ویزیت دیجیتالی نیست که فروش شما را افزایش می‌دهد، اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت الکترونیکی سراغ شما می آیند، موضوع را به‎گونه‌ای بیان می‌کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می‌شود و اگر کارت ویزیت الکرونیک داشته باشید مشتریان شما بیشتر می‌شود.

اجازه دهید هدف اصلی کارت ویزیت دیجیتالی را به شما بگویم، هدف از کارت ویزیت الکترونیکی، پیدا کردن مشتری جدید نیست، چون همانطور که توضیح دادم هیچ کسی برای خرید محصولات و جستجو نیازهایش به سامانه پیامکی مراجعه نمی‌کند و همه ما مستقیما سراغ گوگل می‌رویم، هدف کارت ویزیت الکترونیک ایجاد ارتباط با مشتری است. مشتریانی که اولین بار به فروشگاه شما می‌آیند، می‌توانید با ایجاد یک ارزش افزوده مثلا کد تخفیف و… از مشتری بخواهید که عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکی شما ذخیره شود و یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاه شما مراجعه کرده‌اند و از شما خرید کرده‌اند داشته باشید تا بتوانید ارتباط خودنتان با مشتری را حفظ کنید و او را به مشتری دائمی تبدیل نمایید. ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان به صورت خودکار، ارسال کد‌های تخفیف و… می‌تواند باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاه شما شود.

در دوره آموزش صوتی بازاریابی پیامکی در مورد راهکار جمع‌آوری شماره موبایل افراد کامل توضیح داده‌ام و کارت ویزیت الکترونیک می‌تواند به شما در جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان کمک کند، اما اگر میخوهید در مورد بازاریابی پیامکی اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله بازاریابی پیامکی چیست را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید پنل اس ام اس و نکاتی که برای خرید سامانه پیامک باید رعایت شود

شیوه استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی
برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی مدیر پیامک وارد پنل پیامک خود شوید > از منو سمت راست وارد بخش امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار > جدید، در این بخش شما میتوانید نامحدود کد crm بسازید و بابت کدcrm هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.

همانطور که گفتیم شما باید این کلیدواژه‌ها را طوری طراحی کنید که بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع‌آوری کنید، مثلا اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمنده‌ای نیست کافی است در وب‌سایت و همایش‌ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود به صورت اتوماتیک کتاب الکترونیکی برای مخاطب ارسال شود و در قبال این کتاب الکترونیکی شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افرادی که کنکوری هستند جمع‌آوری کرده‌اید و می‌توانید از این بانک شماره موبایل برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

امیدوارم شما هم مثل ما از خواندن این مقاله لذت برده باشید، آیا بنظر شما کاربرد کارت ویزیت دیجیتالی غیر از این است؟ خوشحال می‌شویم نظر شما را بشنویم.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod