75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی

بانک شماره موبایل | بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور

بانک شماره موبایل

بانک شماره موبایل | بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور

بانک شماره موبایل | بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور

یکی از امکاناتی که در پنل اس ام اس مدیر پیامک قرار دارد؛ ارائه بانک شماره موبایل رایگان سراسر کشور به صورت تفکیک شده براساس بانک شماره  مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده ایرانسل، بانک شماره طبقه بندی شده همراه اول، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده بر اساس پیش شماره و … است؛ که شما با خرید سامانه پیامک می توانید به بانک شماره به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

اگر قصد تهیه سامانه پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامکی سوال کنید که آیا بانک شماره های تفکیک شده را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد یا خیر؟ همچنین می توانید قبل از خرید پنل اس ام اس راهنمای خرید سامانه پیامک را مطالعه نمایید، ما در مدیر پیامک برای تمامی کاربرانمان بانک شماره تفکیک شده را قرار می‌دهیم تا کاربران مدیر پیامک بتوانند به صورت هدفمند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند.

بانک شماره موبایل تفکیک شده چگونه است ؟

طبقه بندی بانک شماره موبایل ها به شیوه های گوناگون صورت می گیرد. ما در مدیر پیامک بانک شماره موبایل‌ را به دسته های مختلف طبقه بندی می کنیم که اصلی ترین روش های طبقه بندی بانک شماره موبایل به صورت زیر است:

  • بانک شماره موبایل به تفکیک شهر و استان
  • بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت
  • بانک شماره موبایل به تفکیک کد پستی و منطقه
  • بانک شماره موبایل به تفکیک محله ( برای تهران)
  • بانک شماره موبایل به تفکیک مشاغل و اصناف
  • بانک شماره موبایل به تفکیک پیش شماره و کد

ارسال پیامک خودکار

زمانی که پنل اس ام اس معتبر را خریداری می کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید. دقت داشته باشید که در مدیر پیامک شما برای استفاده از بانک شماره هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید و با خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به تمامی بانک شماره ها دسترسی پیدا می کنید و می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید..

بانک شماره مدیر پیامک به صورت دائمی آپدیت می شود و تا شماره غیر فعال از بانک شماره حذف شود. بانک شماره مدیر پیامک بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره ها از طرف پنل پیامک مخابرات صورت می گیرد، بنابراین زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را داشته باشید می‌ توانید با خیال راحت از بانک مدیر پیامک برای ارسال پیامک‌ انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

خرید بانک شماره موبایل

بسیاری از مشتریان ما فقط به بانک شماره موبایل نیاز دارند، اگر شما هم فقط به بانک شماره موبایل جامع و آپدیت سراسر کشور (به صورت طبقه بندی شده) نیاز دارید و تمایلی به خرید سامانه پیامک ندارید، می توانید با پنل اس ام اس مدیر پیامک تماس بگیرید تا بانک موبایل به صورت جداگانه از خرید پنل پیامکی در اختیار شما قرار بگیرد.

بانک شماره موبایل مدیر پیامک کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک مدیر پیامک تمامی استان ها و شهرهای ایران را پوشش می دهد. شما می توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه ای – کشوری به بانک شماره همراه اول دسترسی داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می شود آیا می خواهید به تمام شماره های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نمایید با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می توانید از بانک شماره موبایل های موجود بانک شماره همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب نمایید؛ در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره های موجود در بانک شماره به شما نمایش داده می شود.

بانک شماره موبایل مشاغل

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک هدفمند تفکیک شماره موبایل ها بر اساس مشاغل است که در این روش ارسال پیامک شما می توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید.

بانک شماره موبایل کدپستی و منطقه ای

برای دسترسی به بانک شماره ها برای ارسال پیامک منطقه ای وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > ارسال پیامک از روی نقشه را کلیک نمایید، شهر مورد نظر را انتخاب نمایید. می‌توانید به بانک شماره موبایل ایرانسل و بانک شماره همراه اول به صورت منطقه ای دسترسی داشته باشید.

نتیجه گیری: برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک صوتی نیازی به خرید بانک شماره موبایل به صورت جداگانه نمی باشد و شما با خرید سامانه می توانید به بانک شماره ‌ها به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید.

برای خرید بانک شماره موبایل معتبر همراه اول یا ایرانسل با شرکت سامانه پیامک مدیر پیامک تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod