گزارش ارسال در پنل کاربری

دستبندی:

امکانات
گزارش ارسال در پنل کاربری

در این مطلب گزارش ارسال در پنل کاربری را برای شما بازگو کردیم تا بتوانید در پنل خود از آن استفاده کنید با ما همراه باشید.

گزارش ارسال در پنل کاربری

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس شیراز امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

گزارش ارسال در پنل کاربری

گزارش ارسال پیامک یکی از ویژگی های اصلی پنل های پیامکی می باشد و برای کاربران این قابلیت اهمیت زیادی دارد زیرا کاربر تمایل دارد بعد از ارسال پیامک از وضعیت آن مطلع شود .مطمعنا برای اطمینان از درستی انجام هر کاری گزارشات شیوه کار ارائه می‌شود. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این بخش توضیحاتی درباره ی اصطلاحات گزارش ارسال پیام در پنل پیامک و علل آنها برای شما توضیح داده شده است.حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

گزارش ارسال در پنل کاربری : رسیده به گوشی

این وضعیت از گزارش ارسال یعنی متن ارسالی به این شماره ها رسیده شده و در گوشی فرد قرار گرفته است.

تحویل داده به جی اس ام

این وضعیت از گزارش ارسال برای زمانی است که ارسال به بلک لیست انجام میدهید اگر این وضعیت را نشان داد به این معناست پیام شما رسیده به اپراتوری که این کار را انجام میدهد و منتظر تایید است.برای داشتن سامانه پیامکی مخابرات مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند. 

رسیده به مخابرات

اگر ارسال با سیم کارت انجام دهید این وضعیت از گزارش ارسال، آخرین وضعیت دلیوری هست که نشان میدهد.

در ارسال به بلک لیست این وضعیت را نشان میدهد.

نرسیده به گوشی

این وضعیت از گزارش ارسال مربوط به شماره هایی است که خاموش بوده اند و یا به مدت طولانی در دسترس نبوده اند. ارسال پیام کوتاه به این شماره موبایل ها نخواهد رسیدآموزش خرید پنل پیامکی را مطالعه کنید.

بلک لیست-لیست سیاه

این وضعیت از گزارش ارسال شما را از تعداد کسانی که در لیست بانک شماره ی انتخابی شما دریافت پیام های تبلیغاتی را از سمت اپراتور مسدود کرده اند مطلع میسازند.

بعد از بررسی این شماره ها میتوانید از روش های دیگر که از سمت پشتیبانی به شما گفته میشود اقدام به ارسال مجدد کنید.

در حال ارسال

زمانی که شما پیامی را ارسال میکنید. این وضعیت از گزارش ارسال در مرحله ی اول به وضعیت در حال ارسال در می آید.

اگر سریعا بعد از ارسال پیام بخش وضعیت پیام را چک کنید با این پیغام مواجه خواهید شد.آیا تعرفه دریافت پیامک  را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال شده

این وضعیت از گزارش ارسال یعنی پیام ارسال شده و وضعیت نهایی است.

تاییدیه پیام

توجه داشته باشید پیام های ارسالی شما باید از سمت تیم مانیتورینگ تایید و ارسال شوند. ( به منظور بررسی محتوا و قوانین موجود )

این تایید ممکن است از دو تا ده دقیقه به طول انجامد. پس برای تایید پیام صبور باشید.

برای ارسال سریع پیام و در کمتر از ۵ ثانیه بهتر است از روش ارسال بر اساس پترن و ارسال آنی پیامک استفاده کنید.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از تابان اس ام اس برای ارسال پیامک استفاده کنیم؟

 • امکان ارسال تیکت به تیم پشتیبانی آنلاین
 • امکان تماس تلفنی و دریافت مشاوره برای بازاریابی پیامکی مربوط به شغل شما
 • وب سرویس کد ورود
 • امکان ارسال پیامک با ده نوع متد متفاوت
 • امکان استفاده از متد جدید نقشه بندی برای ارسال با کدپستی منطقه
 • سامانه پیامک سفید
 • استفاده از سرشماره های مختلف در ارسال پیامک
 • امکان خرید خط اختصاصی از پنل
 • اپراتور پیام صوتی
 • دریافت یک خط هدیه ۱۴ و ۱۵ رقمی از سر شماره ی ۵۰۰۰ از طرف پنل
 • پشتیبانی از پلاگین ها و افزونه ها
 • ارسال اس ام اس با خط ثابت
 • و….

ثبت نام پنل اس ام اس

گزارش ارسال در پنل کاربری

معمولا پس از این که یک پیامک را با موبایل خود به کسی می فرستم، وضعیت آن را چک می بینیم که آیا پیامک به مقصد رسیده است یا خیر؟ و گاهی ممکن است به دلایلی پیامک شما به مخاطب نرسد یا اینکه دیرتر پیام به مخاطب تحویل داده شود. خوشبختانه برای ارسال پیامک با استفاده از پنل اس ام هم نیز چنین موردی وجود دارد که بسیار کاربردی است و می تواند روی هزینه ها، بررسی و آنالیز بازخورد ها به ما کمک کند، گزارش گیری در پنل اس ام اس بسیار راحت تر از گوشی موبایلتان است.ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت  به کسب و کار شما توسعه می دهد.

گزارش‌گیری از پنل اس ام اس و ثبت بازخورد

امکان گزارش گیری دقیق از ویژگی های یک سامانه پیامکی کار آمد است، توسط این گزارش مشخص می شود چه تعدادی از پیامک ها به مخاطبان تحویل داده شده و چه تعداد به آنها نرسیده است.
برای اینکه در بازاریابی موفق باشید باید مرتبا بازخورد های خود را بررسی و ثبت کنید و متوجه نقص ها شوید و دنبال راه کارهای بهبود باشید .

پس در انتخاب سامانه پیامکی به ارائه گزارش تحویل بسیار توجه کنید.یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس مدیر پیامک پیامک تایید گارانتی می باشد که میتوانید از این مزایا نیز بهره مند شوید.

وضعیت دلیوری ارسال پیامک (گزارش ارسال در پنل کاربری)

اگر می خواهید گزارش دقیقی از بازاریابی پیامکی خود داشته باشید پس از انتخاب سامانه پیامکی مناسب،
به انتخاب اپراتور (۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱، …) و نوع ارسال توجه کنید،زیرا کیفیت اپراتورها در مورد مذکور متفاوت است و همچنین نوع ارسال ها نیز بی تاثیر نیست (مثلا عدم گزارش دهی در ارسال سن و جنسیت).

شرح وضعیت ارسال پیامک ها در پنل اس ام اس

شرح این وضعیت ها بر اساس اپراتور ۳۰۰۰ (کاملترین گزارش دلیوری) است. همانطور که قبلا گفتیم این وضعیت ها در اپراتورها متفاوت هستن و ممکن اپراتوری اصلا گزارش تحویل صحیحی نداشته باشد.آیا می دانید که شما ارسال هوشمند پیامک كلمات كليدی را در پنل اس ام اس خود نیز می توانید استفاده کنید.

گزارش ارسال در پنل کاربری : وضعیتی دریافت نشد

معمولا بلافاصله پس از ارسال به شما این وضعیت را نمایش می دهد. این وضعیت نشان دهنده این مورد می باشد که پیامک شما به سرور اپراتور ارسال شده است ولی هنوز به دکل ها مخابراتی تحویل داده نشده است.
این حالت در صورتی که اپراتور تاخیر نداشته باشد بعد از یک الی دو دقیقه به رسیده به مخابرات تغییر داده می شود اما در صورتی که اپراتور دارای صف باشد و یا تاخیر داشته باشد حتی تا دو ساعت در این وضعیت باقی بماند که به ندرت به این مورد رخ می دهد.همچنین شما می توانید بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور و مشاغل را در مدیر پیامک دنبال کنید. برای آموزش خرید پنل پیامکی با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم گزارش ارسال در پنل کاربری

در صورتی که به شما گزارش دلیوری نمایش داده شد، اما هنوز پیام را دریافت نکرده اید، در ۹۹ درصد این مشکل از گوشی تلفن همراه شماست و با کمی صبر یا راه اندازی مجدد این مشکل رفع می شود.

اپراتور ها بنا بر کیفت بین ۲الی ۱۰ درصد در نمایش وضعیت دلیوری دارای خطا هستند.یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس  وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است که میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید. 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

پنل اس ام اس چیست؟
ذخیره ساز شماره تلفن
ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی
دریافت پیامک از اینترنت
افزونه مدیریت کاربران ویرا
ارسال پیامک منطقه ای سفید
۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی