۶۰ نمونه پیامک روز اسناد [جدید]

دستبندی:

مناسبت ها
نمونه پیامک روز اسناد

نمونه پیامک روز اسناد را در سایت مدیر پیامک برای شما عزیزان گرد آوری کردیم . شما می توانید برای ارسال پیامک های انبوه از پنل های اختصاصی مدیر پیامک استفاده کنید با ما همراه باشید.   

نمونه پیامک روز اسناد

اسناد آينه تاريخ و فرهنگ و گنجينه گرانبها و تجديد ناپذير يك جامعه است و با آنهاست كه می‌توان به سبك زندگی امور اداری و اجرائي، فرامين، دستورالعمل ها و آرمان ها و دغدغه ها و چالش ها، دردها و شاديهای نياكان پی ببريم .

*****♥♥*****

* امروز انچه برای جوانان ما ضروری است شناخت فرهنگ خودی و شناخت خويشتن خويش است و اين كاری است كه سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوری اسلامی ايران در ان نقش بسزايی دارد.

*****♥♥*****

 پیامک روز اسناد

* روز اسناد ملی و ميراث مكتوب رابه همه ی دست اندركاران ان دركشور تبريك عرض مي كنم و براي انها دراين راستا توفيق روز افزون از خداوند منان خواستارم.

*****♥♥*****

* سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران متولی حفاظت و پاسداری از گنجینه ي میراث مستند ایران و نشانه ي بارز بالندگی فرهنگ و تمدن و مایه گسترش دانش و استحکام باور هاست، گنجینه اي که متشکل از برگهای زرینی است که تاریخ این مرز و بوم و تلاش ایرانیان را در تولید علم و دانش به نمایش می‌گذارد.

روز اسنادملی و میراث مکتوب برای تمام دست اندركاران این عرصه تبریم عرض می نمایم

*****♥♥*****

* انسان در طی قرون متمادی ودر خلال رویارویی با حوادث گوناگون به تجارب ارزشمندی دست یافته است. تاریخ، مجموعه تمامی این تجارب است. عدم بهره مندی از این دستاورد گرانبها و سرمایه عظیم بشری می‌تواند ضمن آنكه به تكرار خطاها و اشتباهات گذشته بیانجامد باعث گسستگی نسل امروز با نسلهای پیشین شود. اسناد ملی هر كشور به منزله گنجینه اي گرانبها است كه به پلی ارتباطی بین گذشته و آینده ان سرزمین میماند و می بایست از ان محافظت به عمل آید. روز اسنادملی و میراث مکتوب گرامی باد

*****♥♥*****

نمونه پیامک روز اسناد

شش دی ماه روز سران دفاتر اسناد رسمی و نکوداشت سند رسمی، سپاس از همکاران عزیزم که منو مورد لطف و تفقدشون قراردادند، انشاءالله که بتونم این همه زحمت و مهر و محبت تون رو جبران کنم روز سردفتر مبارک.

*****♥♥*****

۶ دی ماه که دویست و هشتاد و دومین روز از سال است با الهام از آیه ۲۸۲ قرآن که تاکید بر ضرورت ثبت اسناد دارد، از سوی کانون سردفتران و دفتریاران به عنوان روز دفاتر رسمی پیشنهاد و مورد قبول واقع شد روز سردفتر بر شما همکاری گرامی مبارک باد آرزوی موفقیت روز افزون از خداوند برای شما خواستارم.

*****♥♥*****

روز ۶ دی، روز دفاتر اسناد رسمی نامگذاری شده است. انگیزه انتخاب ۶ دی آیه ۲۸۲ سوره بقره است. آنچه روشن است از صدر اسلام به بعد دستورالعمل برای کتابت اسناد وجود داشته است. درآیات متعددی از قرآن کریم نیز به بحث نگارش سند وضرورت آن و نحوه نگارش آن اشاره شده است که صریح‌ترین آن‌ها دویست و هشتاد و دومین آیه از سوره مبارکه بقره است که فعالان این حوزه با استناد به این آیه شریفه و با الهام از آن مصمم شدند دویست و هشتاد و دومین روز سال را که روز ششم دی ماه است روز دفاتر اسناد رسمی یا روز سردفتر بنامند. به نوبه خودم سالروز سند رسمی رو به همه همکاران عزیزم تبریک میگم و برای همه عزیزان روزهای خوبی رو ارزومندم پیشاپیش ششم دی روز سردفتر مبارک.

*****♥♥*****

 پیامک روز اسناد

۶ دی ماه که دویست و هشتاد و دومین روز از سال است با الهام از آیه ۲۸۲ قرآن و با تاکید بر عبارت کاتب بالعدل در این آیه، از سوی کانون سردفتران و دفتر یاران به عنوان روز دفاتر رسمی پیشنهاد و مورد قبول واقع شد. این روز را به همه حقوق دانانی که در این حرفه پر اضطراب و پر استرس با خون دل سند می نویسند به کسانی که ارزش سند رسمی را می دانند تبریک میگم روز سردفتر مبارک باد.

*****♥♥*****

۶ دی ماه فرصتی برای یادآوری نقش اسناد رسمی و حفظ بهداشت حقوقی است. روز سردفتر روز تجلیل و معرفی جایگاه مرزداران پنهان این آب و خاک و روز گرامیداشت زحمات حقوق دانان مورد اعتماد مردم و ارج نهادن به مقام بلند سردفتران است ۶ دی ماه روز سردفتر مبارک.

*****♥♥*****

نمونه اس ام اس روز اسناد

۶ دی ماه برای تبیین جایگاه و اهمیت سند رسمی در کشور و ایجاد توجه و تمرکز همگان نسبت به اهمیت و اعتبار سند رسمی به عنوان روز دفاتر رسمی نامگذاری شده است. الهی که همیشه قرآن حافظ و حامی صنف دفاتر اسناد رسمی و سردفتران باشد انشاء الله. خداوند همه سردفتران را در پناه قرآن حفظ کند انشاء الله همیشه. و امیدواریم که همیشه بر اساس همین آیه شریفه کار بکنند و عدالت و راستی و امانت را همیشه انشاء الله رعایت بکنند شش دی روز سردفتر مبارک.

*****♥♥*****

روز یکم تا ششم دی ماه نیز به عنوان هفته سند رسمی تعیین گردیده است. اول دی برای ما می‌تواند تاثیرگذار باشد و این هفته شش دی را در خود دارد روز سردفتر گرامی باد.

*****♥♥*****

اصلا مهم نیست که روز دفاتر اسناد رسمی در تقویم نیست، ما در تقویم خودمان می‌نویسیم و با یک ثبت با سند برابر است آن را در تاریخ دفا‌تر اسناد رسمی ثبت می‌کنیم و اگر ۸۰۰۰ نفر در قلب و روح خود آن را ثبت کنند تقویم کشوری نیز روزی به احترام سردفتران فرهیخته از این امر متابعت خواهد کرد پس پیشاپیش هفته سند رسمی و روز سردفتر بر شما همکاران و خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی مبارک باد.

*****♥♥*****

نمونه پیامک روز اسناد

امروز، دفاتر اسناد رسمی متشکل از سران دفاتر اسناد رسمی، دفتریاران و کارکنان پرتلاش خود، میراثی به عظمت تاریخ را در سابقه کهن خود دارد و با توکل به خداوند قادر متعال، روزهای روشنی را پیش روی خواهد داشت اینجانب، ضمن عرض تبریک به مناست روز ششم دی ماه به یکایک همکاران گرامی و پرتلاش در دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور، برای یکایک شما روز سردفترهای عزیز در راه انجام وظایف محوله آروزی موفقیت و سربلندی را دارم روز دفاتر اسناد رسمی و سردفتر مبارک.

*****♥♥*****

با تشکر از همکاران خیلی خوبم در دفتر اسناد رسمی و دفتر خدمات الکترونیک قضایی که بازم مثل هرسال در ۶ دی ماه با تدارک دیدن کیک مخصوص روز دفاتر اسناد رسمی و سردفتر رو تبریک گفتن ممنونم از همه شما، به داشتن همکاران خوبی مثل شما افتخار میکنم و روز سردفتر بر شما هم مبارک باشد.

*****♥♥*****

 پیامک روز اسناد

ششم دی ، روز سردفتر و گرامیداشت هفته سند رسمی را خدمت تمامی اساتید ، پیشکسوت ها ، همکاران محترم ، دفتریاران عزیز و همکاران کارمند در دفترخانه اسناد رسمی تبریک عرض می کنم.

*****♥♥*****

روز دفاتر اسناد رسمی و روز سردفتر بر همه همکاران محترم اعم از سردفتران، دفتریاران و کارمندان دفاتر اسناد رسمی تبریک و تهنیت باد با آرزوی موفقیت و علو درجات برای همگی کاتبان بالعدل و دفتر داران عزیز کشورمون، روز کاتب بالعدل مبارک.

*****♥♥*****

می نویسم از عدل، می نویسم از داد، می نویسم ز همان باور سبزی که پر از در و گهر گشته درونش پیدا، می نویسم ز همان پر شده از باوره ی ثبت ز اثبات درونش هر روز، می نویسم من از آن باوره ی پاک که هر روز به معراج رود تا سخن سبز خداوند ز اقلیم وجودش، هر دم و ز نو با کند سر ز سردفتر مکتوب خداوند تا پاس وجودی که پر از پاکی تقدیس شده از هنر باوره ی رود در نور حضوری که پر از مهر و محبت در اوست. و چه فرجام قشنگی شده در انجامش، چونکه سر باز کند از سردفتر که کتابت شده از روز ازل در گذر نون و قلم، چون خدا با او است شش دی روز سردفتر مبارک.

*****♥♥*****

نمونه پیامک روز اسناد

پیام تبریک روز سردفتر مبارک همراه با جدیدترین عکس تبریک روز سردفتر برای پروفایل را در این مقاله برای شما عزیزان تهیه و گردآوری شده است و امیدواریم از بهترین متن رسمی تبریک روز سردفتر دفاتر اسناد رسمی مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

حرف آخر

هیچ‌چیز زیباتر از ادای احترام به شخصیت افراد نیست. فردی که عاشق شماست ، مطمئناً تلاش‌های شما را ستایش می‌کند و با دیدن یک حرکت زیبا از طرف شما رفتاری متفاوت نشان می‌دهد. پس ، با ارسال نمونه پیامک روز اسناد به عزیزانتان ، شگفتی‌ آفرین باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف asnad استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

 

با کد تخفیف asnad از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب بیشتر :

 پیامک جملات استیو جابز

نمونه پیامک موفقیت

نمونه پیامک ضرب المثل ایرانی

 پیامک بارداری

نمونه پیامک سخنان امام رضا

 پیامک سخنان نیچه

نمونه پیامک فتح خرمشهر

 پیامک غمگین

نمونه پیامک روز صنعت و معدن

 

به این مطلب امتیاز دهید post
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی