۴۰ نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی [جدید]

دستبندی: پیامک

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

مجموعه ای از نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی را برای شما مخاطبان عزیز گرداوری کرده ایم . سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست.

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

معمولا برای اینکه یک آرایشگاه بتواند مشتریان زیادی به خود اختصاص بدهد و بتواند در بازار سهم زیادی را از آن خود کند لازم است تا تبلیغاتی را انجام دهد، این تبلیغات می تواند به روش های متفاوت و بسیار مختلفی صورت گیرد که می توان از آنها تبلیغات تراکت، بیلبورد، مجله های زیبایی، تبلیغات در سایت، رپورتاژ خبری، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و همچنین تبلیغات تلویزیونی نام برد.

برای تبلیغاتی که نیازمند به متن و صفحه های متنی هستند نکاتی لازم است که رعایت شوند و به خوبی بتوانند با مشتری ارتباط برقرار کنند.

 تبلیغاتی سالن زیبایی

برای تبلیغاتی که در تراکت ها و همچنین بیلبورد هایی که چند کلمه ای هستند انجام می شود، باید یک نکته ی بسیار مهم را که در همه ی موارد تبلیغات موثر است را بسیار مورد توجه قرار داد، این نکته ی بسیار مهم این است که باید از کلمات بسیار خاص و همچنین جذاب استفاده کرد که بتوانند علاوه بر اینکه با مشتری ارتباط برقرار می کنند احساس نیاز به این مورد را نیز در آن ها به وجود بیاورند.

این مقوله به این شکل می باشد که وقتی ما صحبت از یک آرایشگاه زنانه می کنیم باید متنی جذاب را درباره ی آن آرایشگاه بیان کنیم که علاوه بر اینکه تمامی امکانات آن را در یک جمله می گوییم، آن ها را نیز به این فکر واداریم که نیاز به یک آرایشگاه زنانه دارند.

نمونه متن برای تبلیغ آرایشگاه زنانه در آگهی های تبلیغاتی

این موضوع که در همان اول بحث نیز به آن اشاره کردیم به این صورت است که در ابتدا باید عنوانی جذاب و یک نصف جمله را با تیتری بزرگ در اول بنویسیم که خواننده را مجذوب خودش کند و او را وادار به خواندن ادامه ی متن نماید.

بعد از اینکه این کار را انجام دادیم باید در ادامه ی متن احساس نیاز را ایجاد کنیم، ما در زیر مثال هایی را برای شما آورده ایم.

مثال اول

به موهایتان زندگی ببخشید!!!

آیا شما هم دچار ریزش مو شده اید؟ آیا شما نیز موهایتان سفید شده است و دوست ندارید که سفید بمانند؟ آیا شما نیز دوست دارید با یک تحول در مدل مویتان تبدیل به شخص دیگری شوید؟ اگر جواب سوال های بالا بله است با ما همراه باشید!!

آرایشگاه زنانه فوق تخصصی ….. با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما است تا بتواند شما را از این نیز جوان تر کند و به زندگی شما جلوه و رنگی تازه ببخشد. اگر شما نیز دوست دارید که ۱۰ سال جوان تر شوید با ما از راه های زیر تماس بگیرید.

آدرس آرایشگاه…..

آدرس سایت……

آدرس ایمیل……

شماره تماس……..

جوانی را با ما تجربه کنید.

مثال دوم

همیشه وقت برای جبران هست!!!

آیا فکر می کنید سنتان بالا رفته و دیگر نمی توانید مانند سابق زیبا و جذاب باشید، مطمئن باشید که این یک فکر غلط و نادرست می باشد، می پرسید چرا؟ با ما همراه باشید.

اگر تا بحال به فکر پوست و موی خود نبوده اید و احساس می کنید جوانیتان رو به زوال است دیگر نگران نباشید زیرا که آرایشگاه زنانه فوق تخصصی …… افتتاح شد و شما از این پس می توانید از پوست و موی خود معذرت خواهی کنید و به دنبال جبران اشتباه هایتان حرکت کنید.

نمونه متن برای تبلیغ آرایشگاه زنانه در بیلبورد

همانطور که می دانیم در بیلبورد ها و تبلیغات اینگونه تنها یک متن جذاب و قدرتمند با یک عکس زیبا لازم است به این دلیل که این تبلیغات در مکان هایی نیستند که بشود به راحتی مطالعه شان کرد بلکه خیلی گذری از آن ها رد می شویم و تنها یک جمله و عکس را مشاهده می‌ کنیم.

برای اینگونه تبلیغات تنها کاری که باید انجام داد استخدام یک طراح زبده و کارکشته است تا بتواند به راحتی با یک طرح زیبا و همچنین یک متن جذاب مشتری ها را به سمت شما خدایت کند.

متن هایی که می شود برای آرایشگاه زنانه در بیلبورد اجرا کرد به این شکل می باشند:

_ از موهایتان عذرخواهی کنید.

_ همیشه راهی به سوی زیبایی وجود دارد

_ برای زیبایی کلیک کن

_ با ما حرکت کن تا بتونی از همه جلو تر باشی

_ زیبایی تو با ما بیمه کن.

باید توجه کرد که برای هر متنی مخصوصا متن های بالا باید یک تصویر بسیار زیبا و خاص قرار داد تا میزان اثر پذیری آن بالاتر برود.

نمونه متن برای تبلیغ آرایشگاه زنانه در مجله های زیبایی و رپورتاژ خبری

در مجله های زیبایی و رپورتاژ های خبری دیگر جا برای تبلیغ بسیار زیاد است و می توان به راحتی هر آنچه که می خواهید مشتریان در رابطه با آرایشگاه شما بدانند بگویید و به راحتی مشتریان را از امکانات آرایشگاه خود با خیر کنید.

در این زمینه شما تنها باید اطلاعات را دقیقا به درستی بیان کنید و از طریقه ی درست و به ترتیب گویی اطلاعات برخوردار باشید

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

یک نمونه از تبلیغ آرایشگاه زنانه در مجله و رپورتاژ

سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه ……

به سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه …… در …… خوش آمدید.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه …… آماده ارائه کلیه خدمات آرایش و زیبایی به بانوان محترم می باشد. ارائه جدیدترین و به روز ترین مدل های عروس مطابق با سلیقه شما

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

انجام کلیه خدمات آرایشی و بهداشتی شامل

– اکستنشن موی ۱۰۰ درصد طبیعی و درجه یک به روش کراتین، رینگ، دوخت و بافت با تقسیم بندی صحیح و بی نقص بدون آسیب به مو

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

– پاکسازی پوست صورت همراه با ماساژ و آبرسانی با محصولات درجه یک خارجی و ایرانی

– خدمات ناخن، ژل و پودر

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

– تحول در آرایش با جدیدترین تکنیک ها و دیزاین های ناخن و امکان استفاده از پک شخصی به درخواست خود شما

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

– ارائه تمامی خدمات آرایشی در محیطـی پر انرژی با کادری مجرب و حـرفـه ای

*****♥♥*****

– گریم و آرایش حرفه ای عروس توسط گریمور های مجرب و بافکر و ذهن بالا با مدرک آرایش از آلمان

نمونه متن برای تبلیغ آرایشگاه زنانه در وبسایت و شبکه های اجتماعی

این تبلیغات که به تازگی یکی از مهمترین تبلیغات در این عصر شده اند، بهترین و کم هزینه ترین و همچنین پر یازده ترین نوع تبلیغات در این زمینه هستند و می توان به جرات اعتراف کرد که این تبلیغات بهترین هستند و می توان در آن ها هر ابعادی از خدمات خود را تبلیغ کرد.

متن ها در این نوع تبلیغات می توانند جادو کنند و مخاطب را شیفته و مجنون خدمات شما کنند، در این زمینه شما تنها نیاز دارید که یک نویسنده ی سئو کار برای سایت خود استخدام کنید و به او بگویید که از کارهایی که شما در آرایشگاه و مرکز زیبایی تان انجام می دهید مطالب و عکس قرار دهد و کار شما را تبلیغ کند، بهترین شکل کار شما در کل کشور شناخته می شود و می توانید حتی از نقاط دیگر کشور نیز مشتری جذب کنید، به همین سادگی اما متن ها باید چگونه باشند

این متن ها باید جامع و کامل باشند و دربرگیرنده ی تمامی اطلاعات مرکز زیبایی و آرایشگاه شما باشند، همچنین باید این اطلاعات از یک سری از قوانین گوگل که برای صفحات اول گوگل استفاده می شوند بهره مند باشد تا سایت شما بتواند در بین چند سایت اول قرار بگیرد.

نکات مهم در تبلیغات در فضای مجازی

در صفحاتی تبلیغ کنید که اعضای واقعی و فعالی دارند و آن پیج را دوست داشته باشند نه اینکه در فضا هایی تبلیغ کنید که تعداد زیادی فالوور فیک و تقلبی دارند.

عکس های تبلیغاتی شما نباید دارای نوشته های زیاد و طولانی باشد، ترکیب چند تصویر بی کیفیت هم کسی را جذب نمی کند.

تبلیغ نیز باید بسیار کوتاه باشد چون متن بلند اصلا خوانده نمی شود. همچنین باید بسیار جذاب و دارای مطالب جدید باشد.

در بین تبلیغات حتما از تخفیف های جذاب نیز استفاده کنید تا مخاطب برای یک بار نیز شده به آرایشگاه شما بیاید و سپس کم کم مشتری ثابت شما شود.

یک نمونه متن برای تبلیغ آرایشگاه زنانه

آرایشگاه زنانه….. با افتخار اعلام می کند که برای خدمت رسانی به همشهریان گرامی به تازگی یک مرکز زیبایی برای بانوان گرامی افتتاح کرده است و برای خوش آمد گویی به اولین مشتریان تخفیفات جالب و بسیار جذابی را ارائه می کند، ما خوشحالیم که می توانیم در خدمت شما دوستان و همراهان گرامی باشیم، اولین مشتریان می توانند بنا به هر خواستهای خود تا…. درصد تخفیف را دارا باشند و با خوشحالی و رضایت کامل زیبایی را از ما هدیه بگیرند‌.

زیبایی دیگر اتفاقی نیست و شما هم می توانید مانند سابق یک فرد جذاب و زیبا روی باشید برای این کار تنها کافی است که با ما همراه باشید.

آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی …… با قدرت در انجام امور زیبایی و تمامی خدمات مدرن و تکنیک های منحصر به فرد با کادر مجرب و دوره دیده در اروپا آماده ی خدمت رسانی و بازسازی پوست و موی شما می باشد، تنها کافی است که تلفن را بردارید و یک وقت برای خود در آرایشگاه و سالن زیبایی رزرو کنید.

ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که می توانید با تمامی اثرات پیری در صورت و پوست و موی خود خداحافظی کنید و با دوره های زیبایی ما تا بیست سال جوان تر به نظر برسید.

بهترین نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی چیست؟

یکی از سوالات بسیاری از مدیران آرایشگاه و سالن های زیبایی این است که چگونه مشتریان بیشتری را جذب کنیم؟ با توجه به اینکه تعداد آرایشگاه و سالن زیبایی در سطح شهر روز به روز در حال افزایش می باشد، می توان گفت جذب مشتری جدید و نگه داشتن مشتریان ثابت بسیار دشوار بوده و آرایشگاه و سالن های زیبایی نیازمند تبلیغات صحیح و اصولی جهت معرفی خدمات آرایشگاه می باشند.
اولین گام برای جذب مشتری آرایشگاه و سالن زیبایی خدمات و کیفیت کار و مواد مرکز می باشد. با توجه به اینکه بانوان تمایل دارند برای زیبایی چهره و نیز خدمات مراقبتی پوست و مو به آرایشگاه وسالن های مجهز و نیز بهداشتی بروند به همین دلیل جهت بهتر دیده شدن و جذب مشتری باید آرایشگاه و سالن زیبایی شما مجهز، بهداشتی و نیز دارای کادر متخصص و حرفه ای باشد.

 پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

انجام تبلیغات سالن زیبایی بسیار گسترده می باشد. برای تبلیغ سالن زیبایی می توان به چاپ کارت ویزیت، ارسال پیامک و … اشاره کرد. اما در تمامی این تبلیغات وجود شعار تبلیغاتی برای معرفی و ماندگاری سالن زیبایی در ذهن مشتری بسیار مهم می باشد.
با انتخاب صحیح شعار تبلیغاتی می توان خدماتی را که در سالن ارائه می شود به مشتریان معرفی کرد. جالب است بدانید در بیشتر شغل ها ثابت شده که شعار تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی بر روی جذب مشتری داشته است.

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

شعار تبلیغاتی چیست؟

به مجموعه ای از کلمات و عبارت که در کنار هم قرار می گیرند تا یک آرایشگاه و سالن زیبایی را به مشتریان معرفی کنند شعار تبلیغاتی گفته می شود.
شعار تبلیغاتی در چند کلمه خلاصه می شود معمولاً بیشتر سالن های زیبایی و آرایشگاه در کنار لوگوی خود یک شعار تبلیغاتی هم دارند. لوگو بصورت تصویری و شعار تبلیغاتی بصورت کلامی آرایشگاه را به دیگران معرفی می کند.
وجود لوگو و نیز شعار تبلیغاتی سالن زیبای در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار بوده و می توان گفت چنانچه درک مفهوم این دو راحت باشد به خوبی به خاطر سپرده می شود.

بهترین نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

هدف از انتخاب شعار تبلیغاتی برای سالن زیبایی چیست؟ چرا برای تبیلغات آرایشگاه شعار تبلیغاتی نیاز است؟
هدف از انتخاب شعار تبلیغاتی این است که خدمات و پیام آرایشگاه را در ذهن مشتری قرار دهیم. بطوری که اگر مشتری برای مدتی به آرایشگاه و سالن زیبایی شما مراجعه نکرد، اما شعار تبلیغاتی را به یاد داشته باشد.

ویژگی انتخاب شعار تبلیغاتی سالن زیبایی چیست؟

برای موفقیت و کسب شهرت سالن زیبایی باید یک شعار تبلیغاتی تاثیرگذار را برای آرایشگاه انتخاب کنیم.

 1.  شعار تبلیغاتی سالن زیبایی باید در ذهن مشتری ماندگار باشد.
 2.  شعار تبلیغاتی سالن زیبا باید در چند ثانیه منظور و مفهوم خود را به درستی انتقال دهد نه اینکه مستقیماً آرایشگاه را تبلیغ کند.
 3.  شعار تبلیغاتی آرایشگاه باید کوتاه و گیرا باشد.
 4.  شعار تبلیغاتی باید مزایا و فواید خدمات آرایشگاه را تبلیغ کند.
 5.  شعار تبلیغاتی باید سالن زیبایی را متفاوت نشان دهد.
 6.  باید احساسات مثبت را در مورد سالن زیبایی به مشتری منتقل کند.

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

چنانچه سالن زیبایی در کنار خدمات صادقانه و نیز شیوه صحیح و اصولی بتواند بهترین شعار تبیلغاتی خود را انتخاب کند بی شک برای همیشه مشتریان ثابت خود را نگه داشته و نیز می تواند در جذب مشتریان جدید موفق باشد.

بعنوان مثال نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی : “یک زن برای تغییر نیاز دارد که اول موهایش را کوتاه کند”

سالهاست که این جمله به عنوان یکی از بهترین شعارهای تبیلغاتی سالن های زیبایی بکار می رود. به دلیل وجود قدرت کلمات، این جمله در ذهن مشتری ماندگار است.

از دیگر نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی می توان به این جملات اشاره کرد:

– به موهایتان زندگی ببخشید
– همیشه وقت برای جبران هست
_ از موهایتان عذرخواهی کنید
_ همیشه راهی به سوی زیبایی وجود دارد
_ برای زیبایی ما را انتخاب کن
_ با ما حرکت کن تا بتونی از همه جلو تر باشی
_ زیبایی تو با ما بیمه کن
– برای جذابیت و زیبایی با ما همراه باشید
-یک وقت برای زیبایی خود رزرو کن
– زیبایی را از ما هدیه بگیر

نکته :

چنانچه برای شعار تبلیغاتی سالن زیبایی یک تصویر بسیار زیبا و خاص قرار دهد میزان اثر پذیری بالاتر می رود.

نکات مهم در انتخاب نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

– یکی از بهترین نکات که در انتخاب شعار تبلیغاتی باید رعایت شود کلمات مثبت می باشد. هر چقدر در شعار تبلیغاتی کلمات مثبت بکار ببرید، پیام شما تاثیر بیشتری بر ذهن مشتری خواهد داشت.

– شعاری را برای سالن زیبایی انتخاب کنید که احساس برانگیز باشد.

– این مسله را فراموش نکنید که در کنار تبلیغات و شغار تبیلغاتی سالن زیبایی باید اعتماد و اطمینان را به مشتری خود بدهید و نیز مشتری از خدمات شما رضایت کامل داشته باشد.

– شعار تبلیغاتی آرایشگاه به جای تمرکز بر ویژگی های سالن زیبایی، باید فواید و خدمات آرایشگاه را بسیار واضح به مشتری معرفی کند.

– شعار تبلیغاتی باید شما را نسبت به سالن های دیگر متفاوت نشان دهد. در واقع باید ویژگی و خدماتی که شمار را نسبت به رقبای دیگر متمایز می کند را در نظر بگیرد.

– چنانچه شعار تبلیغاتی سالن زیبایی را در صفحات مجازی تبلیغ می کنید. بهتر است در صفحاتی که اعضای واقعی و فعالی دارند تبلیغ را انجام دهید.

– شعار تبلیغاتی بلند ممکن است خوانده نشود و مطمئن باشید شعار تبلیغاتی بلند در ذهن مشتری ماندگار نیست.

– اگر سالن زیبایی خود را به تازگی افتتاح کرده اید در بین تبلیغات خود تخفیف های جذاب هم قرار دهید.

حرف آخر

هیچ‌چیز زیباتر از ادای احترام به شخصیت افراد نیست. فردی که عاشق شماست ، مطمئناً تلاش‌های شما را ستایش می‌کند و با دیدن یک حرکت زیبا از طرف شما رفتاری متفاوت نشان می‌دهد. پس ، با ارسال نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی به عزیزانتان ، شگفتی‌ آفرین باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف zibaee استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

 

با کد تخفیف zibaee از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب بیشتر :

نمونه پیامک دوستت دارم

نمونه پیامک ۱۲ بهمن

نمونه پیامک روز بهزیستی و تامین اجتماعی

نمونه پیامک روز دانش آموز

نمونه پیامک زیارت قبول امام رضا

نمونه پیامک تبریک عروس و داماد

نمونه پیامک روز قلم

نمونه پیامک شعر و ادب

نمونه پیامک روز شهدا

نمونه پیامک روز کارمند

نمونه پیامک شب بخیر

نمونه پیامک روز شورا

۴.۴/۵ - (۱۰ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی