ارسال پیامک کد پستی زنجان

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس زنجان و ارسال پیامک کد پستی زنجان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک کد پستی زنجان

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس زنجان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کد پستی زنجان

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی زنجان یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک زنجان، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی زنجان از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

ارسال پیامک براساس کد پستی زنجان

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.تعرفه ارسال پیامک را مطالعه فرمایید و همچنین می توانید از دریافت اس ام اس رایگان استفاده کنید. 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف zanjan30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

خرید پنل و ارسال پیامک کد پستی زنجان

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس زنجان را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط  مدیرپیامک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره زنجان به صفحه ارسال پیامک انبوه در زنجان مراجعه نمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

 

ارسال پیامک کد پستی در استان زنجان

ارسال پیامک کد پستی زنجان در سامانه پیام کوتاه 

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس زنجان، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی زنجان را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.آیا می دانید سیستم احراز هویت پیامکی چه کاربردی دارد ؟

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

برای ارسال پیامک کد پستی زنجان کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان زنجان را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک کد پستی زنجان منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. دفنرچه تلفن هوشمند به کسب و کار شما توسعه می دهد.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت از طریق پنل پیامک زنجان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس زنجان بانک شماره موبایل و ارسال پیامک براساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد. شما می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های شهر زنجان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر زنجان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر زنجان و یا شهرستان های اطراف آن می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  به چه صورت انجام می گیرد ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل و ارسال پیامک کد پستی زنجان

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه زنجان، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با سامانه پیام کوتاه زنجان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان زنجان و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی  ارسال پیامک برای اصناف استان زنجان و ارسال اس ام اس کد پستی زنجان می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان زنجان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.تعرفه ارسال پیامک را مطالعه فرمایید و همچنین می توانید از دریافت اس ام اس رایگان استفاده کنید. 

ویژگی های پنل اس ام اس زنجان

شما میتوانید ادامه مطلب رادرمقاله پنل اس ام اس زنجان ببینید.

ارسال پیامک کد پستی در استان زنجان

تقسیمات کدپستی استان زنجان برای ارسال پیامک کد پستی زنجان

تقسیمات کدپستی استان زنجان
شهرستان رنج کدپستی کل شهرستان کدپستی کل شهرستان شهر یا آبادی کدپستی رنج کامل کدپستی
از تا
کدپستی زنجان

 

۴۵۱۱ ۴۵۱۹ کدپستی شهر زنجان ۴۵۱ ۴۵۱۱-۴۵۱۳-۴۵۱۴-۴۵۱۵
۴۵۱۶-۴۵۱۷-۴۵۱۸-۴۵۱۹
۴۵۳۱۱ ۴۵۳۱۹ ۴۵۳۱ ۴۵۳۱۱-۴۵۳۱۳-۴۵۳۱۴-۴۵۳۱۵
۴۵۳۱۶-۴۵۳۱۷-۴۵۳۱۸-۴۵۳۱۹
۴۵۳۳۱ ۴۵۳۹۱ کدپستی همایون ۴۵۳۳۱
کدپستی بوغداکندی ۴۵۳۴۱
کدپستی اژدرهاتو ۴۵۳۵۱
کدپستی زرین آبادایجرود ۴۵۳۶۱
کدپستی اسفجین ۴۵۳۷۱
کدپستی ارمغانخانه ۴۵۳۸۱
کدپستی قبله بلاغی ۴۵۳۹۱
۴۵۴۶۱ کد پستی نیک پی ۴۵۴۶۱
۴۵۴۹۱ کد پستی قلتوق ۴۵۴۹۱
۴۵۹۱۱ ۴۵۹۱۹ ۴۵۹۱ ۴۵۹۱۱-۴۵۹۱۳-۴۵۹۱۴-۴۵۰۱۵
۴۵۹۱۶-۴۵۹۱۷-۴۵۹۱۸-۴۵۹۱۹
۴۵۹۳۱ ۴۵۹۹۱ کدپستی گیلوان ۴۵۹۳۱
کدپستی دستجرده ۴۵۹۴۱
کدپستی سعید آباد ۴۵۹۵۱
کدپستی چورزق طارم علیا ۴۵۹۶۱
کدپستی حلب ۴۵۹۷۱
کدپستی درام ۴۵۹۸۱
کدپستی آب بر ۴۵۹۹۱
کدپستی ماهنشان

 

۴۵۴۱۱ ۴۵۴۱۹ کدپستی شهر ماهنشان ۴۵۴۱ ۴۵۴۱۱-۴۵۴۱۳-۴۵۴۱۴-۴۵۴۱۵
۴۵۴۱۶-۴۵۴۱۷-۴۵۴۱۸-۴۵۴۱۹
۴۵۴۳۱ ۴۵۴۵۱ کدپستی پری ۴۵۴۳۱
کدپستی اندآبادعلیا ۴۵۴۴۱
کدپستی قره گل ۴۵۴۵۱
۴۵۴۷۱ ۴۵۴۸۱ کدپستی دندی ۴۵۴۷۱
کدپستی سونتو ۴۵۴۸۱
کدپستی ابهر

 

۴۵۵۱۱ ۴۵۵۱۹ کدپستی سلطانیه ۴۵۵۱ ۴۵۵۱۱-۴۵۵۱۳-۴۵۵۱۴-۴۵۵۱۵
۴۵۵۱۶-۴۵۵۱۷-۴۵۵۱۸-۴۵۵۱۹
۴۵۵۳۱ ۴۵۵۹۱ کدپستی گوزلدره سفلی ۴۵۵۳۱
۴۵۵۴۱
کدپستی سنبل آباد ۴۵۵۵۱
۴۵۵۶۱
۴۵۵۷۱
۴۵۵۸۱
۴۵۵۹۱
۴۵۶۱۱ ۴۵۶۱۹ کدپستی ابهر ۴۵۶۱ ۴۵۶۱۱-۴۵۶۱۳-۴۵۶۱۴-۴۵۶۱۵
۴۵۶۱۶-۴۵۶۱۷-۴۵۶۱۸-۴۵۶۱۹
۴۵۶۳۱ ۴۵۶۹۱ ۴۵۶۳۱
کدپستی دره سجین ۴۵۶۴۱
کدپستی دولت آباد ۴۵۶۵۱
کدپستی کینه ورس ۴۵۶۶۱
۴۵۶۷۱
۴۵۶۸۱
۴۵۶۹۱
۴۵۷۱۱ ۴۵۷۱۹ کدپستی خرمدره ۴۵۷۱ ۴۵۷۱۱-۴۵۷۱۳-۴۵۷۱۴-۴۵۷۱۵
۴۵۷۱۶-۴۵۷۱۷-۴۵۷۱۸-۴۵۶۱۹
۴۵۷۳۱ ۴۵۷۷۱ کدپستی هیدج ۴۵۷۳۱
کدپستی صائین قلعه ۴۵۷۴۱
۴۵۷۵۱
۴۵۷۶۱
۴۵۷۷۱
کدپستی خدابنده ۴۵۷۸۱ ۴۵۷۹۱ کدپستی آقبلاغ سفلی ۴۵۷۸۱
کدپستی سهرود ۴۵۷۹۱
۴۵۸۱۱ ۴۵۸۱۹ کدپستی خدابنده ۴۵۸۱ ۴۵۸۱۱-۴۵۸۱۳-۴۵۸۱۴-۴۵۸۱۵
۴۵۸۱۶-۴۵۸۱۷-۴۵۸۱۸-۴۵۸۱۹
۴۵۸۳۱ ۴۵۸۹۱ کدپستی کرسف ۴۵۸۳۱
کدپستی سجاس ۴۵۸۴۱
کدپستی محمود آباد ۴۵۸۵۱
کدپستی باش قشلاق ۴۵۸۶۱
کدپستی گرماب ۴۵۸۷۱
کدپستی زرین آباد ۴۵۸۸۱
کدپستی کهلا ۴۵۸۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف zanjan30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف zanjan30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس شیراز
پنل پیامک کرمان
ارسال پیامک تبلیغاتی یزد
ارسال پیامک انبوه زاهدان
پنل اس ام اس مخابرات کاشان
پنل اس ام اس بیرجند
پنل اس ام اس مخابرات آمل
ارسال پیامک تبلیغاتی رفسنجان
ارسال پیامک انبوه قزوین
پنل اس ام اس مخابرات تهران

۵/۵ - (۱ امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

ارتباط با ما

021-91099998

مشاوره و پشتیبانی