۳۰ نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه [جدید]

دستبندی:

مناسبت ها
نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه در سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست.

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه

جذب مشتری یک هنر است ! ولی کار هر هنرمند نیست

برخی از مشترکین سامانه های پیامکی معتقداند ارسال اس ام اس تبلیغاتی تا کنون برایشان بازده نداشته و علاوه بر عدم افزایش مشتری بر هزینه هایشان نیز افزوده است ولی بسیاری از مشترکین سامانه پیامک بر این نکته باور ندارند و روزانه تا ۱ میلیون پیامک تبلیغاتی ارسال میکنند ؛ به گونه ای که حتی بسیاری از هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خود را حذف نموده اند تا بتوانند هزینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پوشش دهند .

 تفاوت این دو نوع مشتری پنل پیامک در چیست؟

تبلیغات یک عامل موثر در جذب مشتری است . این را همه قبول دارند ولی روش و نحوه تبلیغات از خود تبلیغ موثر تر است . بطور مثال اگر شما متن طولانی تری را برای ارسال اس ام اس انتخاب کنید مسلما تاثیر کمتری از متن کوتاه دارد و یا در صورتی که متن فانتزی تری را انتخاب کنید باز هم بر تاثیر تبلیغات پیامکی خود افزوده اید . درادامه تلاش شده است تا به نحوه طراحی متن اس ام اس تبلیغاتی بپردازیم تا شما به عنوان مدیر یک کسب و کار و یا مدیر بازاریابی و تبلیغات بتوانید بهترین متن را برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی خود طراحی کنید .

متن پیامک یادآوری های پرداخت بیمه و اصناف مشابه

حتی در صورت مواجهه با پرداخت های تأخیری نیز باید از قوانین ارسال تیکت متنی کسب و کار تبعیت کنید. در ادامه چند نمونه از الگوهای مؤثر مطرح میشود:

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه در یادآوری بیمه 

بیمه “نوع بیمه ” شما امروز به پایان رسیده است. لطفا برای تمدید/تغییر طرح مورد نظر خود فورا با ما تماس بگیرید. “شماره تماس”

 یادآوری تاریخ سررسید اقساط بیمه

توجه: شما پرداخت آخرین قسط ماهیانه خود را فراموش کرده اید. لطفا با این شماره تماس بگیرید “شماره تماس”: “نام بانک/مؤسسه”

 پیامک تبلیغاتی بیمه در یادآوری عدم بازپرداخت وام

پرداخت اقساط وام شما با تأخیر مواجه شده است. با ارائه ۲۰٪ تخفیف در پرداخت تراز مالی به شما در بازپرداخت آن کمک خواهیم کرد. لطفا با این شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

 پیامک تبلیغاتی بیمه در یادآوری برنامه پرداخت

به رغم یادآوری چندباره، هنوز هم تراز وام شما قابل توجه است. لطفا برای پرداخت اقساط وام یا تغییر برنامه پرداخت با ما تماس بگیرید. “نام بانک/مؤسسه”.

 یادآوری فاکتور پرداخت نشده

حساب فاکتور “شماره فاکتور”، مورخ “تاریخ” تاکنون پرداخت نشده است. لطفا فورا با شماره “شماره تماس” تماس بگیرید. “نام بانک/مؤسسه”

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه در بهترین متن پیامک 

متن پیامک و متن اس ام اس را برای بازاریابی پیامکی چگونه باید تنظیم کرد که بهترین تاثیر را بر ذهن مخاطب داشته باشد؟

خیلی از دوستان برای تبلیغات و جذب مشتری از ارسال اس ام اس های تبلیغاتی استفاده میکنند ، که به نظر من روش تبلیغاتی بسیار مناسبی است اما مسئله مهم که شاید خیلی از شما با آن مشکل داشته باشید انتخاب متن جذاب و مناسب می باشد که بتواند منظور صحیح خدمات شما را به کوتاه ترین شکل ممکن به مشتری برساند و بیشترین بازده را داشته باشد . می خواهید برای کسب و کار خود تبلیغ نمایید بنابراین پیشنهاد میکنم به متن پیامک تبلیغاتی زیر دقت کنید.

نصب انواع کاغذهای دیواری ایرانی و خارجی در ابعاد و قیمت‌های مختلف

این پیام چقدر می‌تواند باعث جلب توجه مشتری شده و او را به خرید ترغیب کند. حال به این متن دقت کنید:

خانه رویایی خود را با ما بسازید

نصب زیباترین کاغذهای دیواری

تاثیر کدام متن پیامک تبلیغاتی بر ذهن خواننده بیشتر است در این رابطه توجه شما را به دو نکته جلب می‌کنیم.

 ویژگی:

مشخصات آن محصول می‌باشد، مانند کیفیت و یا زیبایی برای کاغذ دیواری

 مزیت:

منفعتی است که آن ویژگی به مشتری می‌رساند. مانند مجلل کردن و یا با شکوه شدن خانه توسط کاغذ دیواری

متنی بنویسید که با احساسات مخاطب رابطه برقرار کند. مثلا اگر خمیر دندان می فروشید احتمالاً یکی از خصوصیات آن این است که حاوی فلوراید است. اما اگر بخواهید این ویژگی را به این صورت بیان کنید: «حاوی فلوراید» یا « پوسیدگی کمتر دندان» کمی کسل کننده به نظر می رسد می توانید به جای آن از این عبارت استفاده کنید:« با سیگنال مسواک بزنید تا از مته دندانپزشک در امان باشید!» به این ترتیب شما یک ویژگی کسل کننده و تکراری را به با پیامی قوی بیان کرده اید و آنرا با ترس از کار دندانپزشک پیوند داده اید. آیا به نظر شما این از عبارت « حاوی فلوراید » موثرتر نیست؟

جالب است بدانید تنها ۵درصد تاثیرگذاری یک آگهی تبلیغاتی بر عهدۀ ویژگی‌ها است و ۹۵درصد باقیمانده بر عهدۀ مزیت‌ها است.کالا یا خدمات شما چه مزایایی دارد. در پیامک‌های ارسالی به جای اینکه همیشه بر ویژگی‌ها و مشخصات محصول خود تمرکز کنید به بیان این مطلب بپردازید که محصول شما چه نیازی از مشتری را برطرف می‌کند. تیتری که توجهات را به خود جلب کند بنویسید. رعایت این اصل در تبلیغات بسیار مهم است.

قبل از نوشتن متن تبلیغاتی همیشه این دو سوال را از خود بپرسید:

فایده محصولات و خدمات شما چیه؟

چرا مشتری باید ازش خرید یا استفاده کنه؟

پاسخ به این سوالا می تونه بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای این محصول یا خدمات شما باشه.

شخصی سازی متن پیامک تبلیغاتی در اس ام اس تبلیغاتی بیمه

تا جایی که امکان دارد باید سعی کنیم متن پیامک های ارسالی به صورت شخصی و خصوصی ارسال شود. بدین معنی که با دریافت پیامک توسط مخاطب این تلقی برای وی بوجود آید که شما این پیام را به صورت سفارشی برای او فرستاده‌اید. در واقع مخاطب نیازمند یک توجه ویژه است. برای خلق این توجه شما می‌توانید در متن پیام از نام مشتری استفاده کنید یا اینکه از افعال مفرد و عامیانه به جای افعال جمع و رسمی استفاده کنید.

مثال: آقای مهدی سخاوتی جهت استفاده از تخفیفات ویژۀ شرکت …. مشتری یاب …. فقط تا پایان اسفندماه فرصت دارید.

مثال: اگه هنوز ماشینتو بیمه نکردی یه تماس بگیر.

بهترین زمان برای ارسال متن پیامک تبلیغاتی بیمه

با توجه به تجربه بدست آمده در شرکت مشتری یاب ، زمان مناسب برای ارسال پیام، صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۱ و بعداز ظهر از ساعت ۱۵ الی ۱۸ می‌باشد. روزهای تعطیل نیز می‌تواند در بعضی موارد زمان مناسبی برای ارسال پیام تبلیغاتی باشد، به شرط آنکه قابلیت پاسخ‌گویی به تلفن‌ها وجود داشته باشد، چرا که وقتی یک پیامک تبلیغاتی ارسال می‌شود مخاطبینی که نسبت به آن خدمات احساس نیاز کنند همان لحظه تصمیم به شماره‌گیری می‌نمایند و در صورتی که جوابی دریافت نکنند آن پیام را فراموش خواهند کرد.

مراحل پایانی یک متن تبلیغاتی جذاب :

باید مشخص کند که این یک معامله یا فرصت خوب است مثلاً ۳۰ درصد تخفیف در اختیارش قرار می گیرد.
باید خیال مشتری از نظر زمان انجام خدمات یا تحویل کالا راحت باشد و بداند که این کار حتما در کمترین رمان ممکن انجام می شود. مانند ” فقط در ۵ روز کاری”
باید با کمترین ریسک یا بدون ریسک باشد. مانند این عبارت که خیال خریدار را راحت می کند: ” تا ۳۰ روز ضمانت تضمینی در صورت عدم رضایت پول شما بازگردانده می شود.
و آخر از همه باید به خواننده بگویید که چکار کند، مثلاً «تلفن را بردارید و هم اکنون با ما تماس بگیرید» یا « برای اینکه در اولین فرصت آن را دریافت کنید اینجا کلیک کنید!» احتیاجی به گفتن نیست که جزییات و مراحل سفارش باید ساده، واضح و در بهترین محل برای دید باشد.

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه

خب فکر میکنیم تا به همینجا کافی باشه و شما به اطلاعات مفیدی در رابطه با تبلیغاتی که قراره انجام بدید دست پیدا کردید. از اینجا به بعد چند متن تراکت تبلیغاتی موثر و خوب با توجه به حرف هایی که زدیم براتون میاریم که از اونها ایده بگیرید یا همون ها رو در تراکت هاتون قرار بدید. همراه ما باشید.

*****♥♥*****

آیا میدانستید هر ساله ….. نفر به خاطر ….. مسئله دچار ….. می شوند؟ آیا می دانستید این مسئله چقدر برای آنها مشکل زا می شود؟ این در صورتی است که آنها به راحتی می توانستند از بروز آن جلوگیری کنند. ممکن است بپرسید چطور؟ آنها به راحتی می توانستند تحت پوشش بیمه مربوط به آن مشکل و مسئله در آیند و از بروز آن جلوگیری کنند. شرکت بیمه ما خدماتی مشابه انجام داده و با تحت پوشش قرار دادن شما، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری میکنند. برای خود و سلامت تان/امنیت تان اهمیت قائل شوید. منتظرتان هستیم.

*****♥♥*****

شرکت بیمه ….. مفتخر است به حضور مردم عزیزمان برساند که هم اکنون امکان ثبت نام در آن به وجود آمده و آنها می توانند با تحت پوشش قرار گرفتن در آن از مزایای بسیاری از جمله ….. بهره مند گردند. بدیهی است که در صورت بیمه نشدن مشکل ها و ضررهای احتمالی مانند ….. همیشه در کمین آنها خواهد بود. با تحت پوشش قرار گرفتن در بیمه ما، مشکلات را مهار کنید.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه

بیمه ….. در خدمت شماست تا حافظ ….. شما باشه. اگه در مورد امنیت ….. نگرانی دارید، حق دارید، نگهداری، حفظ و امنیت ….. از جمله مسائل و دغدغه های مهم زندگی انسانهاست. حال ما در خدمت شماییم تا به واسطه خدمات مختلف خود این امنیت را به شما هدیه دهیم.

*****♥♥*****

بیمه ….. با فعالیت در حوزه ….. به شما ….. را هدیه می دهد. هم اکنون ثبت نام کرده و از مزایای بی نظیر آن که شامل ….. است استفاده نمایید.

*****♥♥*****

 پیامک تبلیغاتی بیمه

اگر دوست دارید طعم واقعی امنیت را بچشید، همین حالا با مشاوران ما در بیمه ….. تماس بگیرید. از جمله خدمات ما می توان به ….. اشاره کرد. اگر دوست دارید شما هم تحت پوشش بیمه ما در بیایید، هم اکنون این امکان به وجود آمده. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

*****♥♥*****

چرا وقتی می توانید در سایه امنیت ….. زندگی کنید، خود را از این امنیت محروم می کنید؟ به واسطه خدمات بیمه ما با هزینه ای کم و اندک، امنیتی که نمی توان جای خالی آن را با هیچ چیز پر کرد به خود هدیه دهید.

*****♥♥*****

نمونه اس ام اس تبلیغاتی بیمه

این یک متن تبلیغاتی نیست، این یک پیشنهاد است به آن فکر کنید! تا به حال چند بار برای ….. متضرر شده اید؟/چند بار برای ….. دچار آسیب دیدگی شده اید؟ حال زمانش نرسیده تا جلویی ضررها/آسیب های احتمالی بعدی را بگیرید؟ بیمه ما در خدمت شماست تا به شما در این زمینه کمک نماید. منتظرتان هستیم.

*****♥♥*****

با خدمات بیمه …..، آرامش در سایه امنیت را تجربه کنید. مزایایی که با تحت پوشش قرار گرفتن در بیمه ما از آنها بهره مند می شوید عبارت هستند از …… کارشناسان ما در این زمینه به خوبی شما را راهنمایی کرده و توضیحات تکمیلی را خدمت تان خواهند گفت. همین حالا با ما تماس بگیرید.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه

اگه همین الان خودتو یه بیمه ساده بکنی، از کلی مشکلات پیچیده در آینده جلوگیری کردی. به واسطه خدمات بیمه میتونی یک آرامش فوق العاده رو به خودت هدیه بدی. میخوای این کارو بکنی؟ اگه آماده ای همین حالا با شماره موجود در این تراکت تماس بگیر.

*****♥♥*****

با بیمه …..، از هر بیمه دیگر راحت شوید. به واسطه خدمات بیمه ما دیگر لازم نیست به بیمه ای دیگر فکر کنید. مزایا و امکاناتی که ما برایتان مهیا کرده ایم بسیار زیاد بوده و شما را کاملا بی نیاز از تحت پوشش قرار گرفتن در بیمه های دیگر خواهد نمود. همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید تا توضیحات تکمیلی را با شما در میان بگذارند.

*****♥♥*****

 پیامک تبلیغاتی بیمه

بیمه ….. آماده است تا با خدمات و امکاناتی که به شما ارائه می دهد، برایتان زندگی ای همراه با آرامش و سلامتی/امنیت را به ارمغان آورد. با کمترین هزینه، خودتان را از شر ….. راحت نموده و یک آسایش طولانی مدت به خود هدیه دهید.

*****♥♥*****

اگر میخواهید از مزایای ….. بهره مند گردید، بیمه ما بهترین گزینه است. توضیحات کامل تر را می توانید با تماس با مشاوران ما دریافت کنید.

نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه

این  ۲۰ متن زیبا برای تبلیغات شما در زمینه فروش بیمه. که هر چقدر متن تبلیغات شما خلاق تر باشد در نتیجه بازدهی شما چند برابر خواهد بود. که خوشبختانه ما در ایجاد پیامک های خلاق به شما کمک خواهیم کرد و متون تبلیغات خلاق را به شما خواهیم داد. عناوین تبلیغاتی زیر،  برای فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می گیرند.هرچقدر متن خلاق تر و ممتاز باشد بازدهی آن ۱۰۰% بالاتر خواهد بود.

۱.     آیا از اتومبیل خود خسته شده اید؟

۲.     ۱۰ سال پس انداز کنید سپس تا آخر عمر دریافت کنید.

۳.     این بیمه آنقدر ارزشمند بود که آن را برای عزیزترین افرادم خریدم.

۴.     اطلاعاتی که هیچ بیمه گری فاش نمی کند.

۵.     وقتی بیمه عمر شرکت بیمه … را خریدم همه بهم خندیدند ولی وقتی پس از یک دهه از محل همان بیمه ، خانه ای ویلایی را خریدم همه شگفت زده شدند.

۶.     راهی آسان، سریع و لذت بخش برای پولدار شدن.

۷.     حقیقتی ناخوشایند برای خرید بیمه

۸.     راز داشتن آرامش خاطر به همین سادگی است،بله خرید بیمه ای کامل.

۹.     سریع ترین و بهترین راه برای دریافت خسارت.

۱۰.      روشی شگفت انگیز برای یادگیری خرید انواع بیمه.

۱۱.      کسانی که این تبلیغ را بخوانند ، ثروتمند خواهند شد.

۱۲.     طرح جامع بیمه پیمانکاران در ایران شروع شد.

۱۳.       یا از خدمات متمایز ما بهره مند شوید یا پول خود را پس بگیرید.

۱۴.     آیا می دانید برای اتومبیل خود باید چه بیمه نامه هایی داشته باشید؟

۱۵.     داستان حیرت انگیز دانش آموزی که در سن ۱۸ سالگی صاحب اتومبیل آخرین مدل شد.

۱۶.      بیمه خوب خریدن هنر است.

۱۷.     نمونه جدید بیمه های عمر توسط شرکت بیمه… به بازار ارائه شد.

۱۸.      چه کسی می گوید از طریق بیمه نمی شود پولدار شد؟

۱۹.     با یک تماس بیمه های جدید ما در دستان شماست.

۲۰.      آیا آینده تحصیلی فرزند شما برایتان روزی ۱۰۰۰ تومان ارزش ندارد؟

حرف آخر

هیچ‌چیز زیباتر از ادای احترام به شخصیت افراد نیست. فردی که عاشق شماست ، مطمئناً تلاش‌های شما را ستایش می‌کند و با دیدن یک حرکت زیبا از طرف شما رفتاری متفاوت نشان می‌دهد. پس ، با ارسال نمونه پیامک تبلیغاتی بیمه به عزیزانتان ، شگفتی‌ آفرین باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف bime استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

 

با کد تخفیف bime از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب بیشتر :

نمونه پیامک کریسمس و سال نو میلادی

نمونه پیامک اخلاقی

نمونه پیامک جملات ناب

نمونه پیامک تسلیت امام خمینی

نمونه پیامک سخنان لئو تولستوی

نمونه پیامک بی تفاوتی

مونه پیامک روز کارگر

نمونه پیامک سخنان حضرت فاطمه

نمونه پیامک انگلیسی

نمونه پیامک بخشیدن و جوانمردی

۴.۲/۵ - (۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی