ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی ایرانسل (BTS)

ارسال پیامک تبلیغاتی با از طریق دکل امکان پذیر می باشد در این روش با استفاده از دکل های مخابراتی به شماره های فعال منطقه پیامک ارسال میکنید. ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی برای کسب و کارهای محلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

ارسال پیامک با دکل مخابراتی

یکی از قابلیت های جذاب پنل اس ام اس برای ارسال پیامکهای هدفمند و منطقه ای، ارسال پیامک تبلیغاتی با دکل مخابراتی است که اصطلاحا ارسال پیامک BTS نیز گفته می شود، برای ارسال پیامک به شماره های فعال و شماره هایی که در چند روز اخیر از یک دکل BTS سرویس گرفته اند گفته می شود. در روش  پیامک از طریق دکل مخابراتی شما به بانک شماره نیاز ندارید و درخواست ارسال پیامک را مستقیما به اپراتور ارسال می کنید و اپرتور پیامک شما را به شماره های فعالی که از دکل مورد نظر شما سرویس گرفته اند ارسال می کند.

ارسال پیامک تبلیغاتی با دکل مخابراتی BTS

دکل های مخابراتی یا BTS به آنتن های مخابراتی گفته می شود که به طور مستقیم با تلفن های همراه در ارتباط هستند و برد مفید آن ها می تواند بین ۲۰ تا ۶۰ کیلومتر باشد، البته مفیدترین برد آن ها ۲۰ کیلومتر می باشد و در تهران و برخی از شهرهای بزرگ مانند تبریز، اصفهان، مشهد و…. فعال می باشد اما این محدوده کمتر می باشد و این علت به خاطر وجود مشترکین بیشتر و ساختمان ها و موانع بیشتر می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbts استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

مزیت ارسال پیامک از طریق BTS

در نوع ارسال پیامک دکل مخابراتی شما مطمئن هستید پیامک شما به افرادی ارسال می شود که دارای شماره های فعال بوده و در چند روز گذشته در منطقه مورد نظر شما حضور داشته اند.

در روش ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی نیز شماره موبایل افراد بر اساس کد پستی زمان ثبت نام سیم کارت طبقه بندی می شود و الزامی وجود ندارد که مشترک اپراتور بعد از گذشت چندین سال در همان متطقه حضور داشته باشد و امکان تعویض محل سکونت وجود دارد.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک دکل مخابراتی

محدودیت های ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS

 1. ارسال پیامک دکل مخابراتی از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد.
 2. در این نوع پیام حداقل ارسال ۱۰۰۰۰ گیرنده است.
 3. پیام ها ممکن است با تاخیر ۱ الی ۲ روزه (کاری) توسط اپراتور انجام شود.
 4. این نوع ارسال با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام می شود.
 5. توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;’”*^ و… استفاده ننمایید.
 6. ارسال از دکل های BTS تا شعاع ۴ کیلومتری از نزدیک ترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد.
 7. در ارسال به مناطق کوچک، ممکن است پیامک ها به مناطق دیگر – که در تقسیم بندی دکل ها همپوشانی دارد – ارسال گردد.
 8. خطوط ایرانسل بیشتر (۹۵%) در رده سنی ۱۶ الی ۲۵ می باشد؛ از پیام غیر مرتبط با این رده سنی و عدم جذابیت خاص برای این قشر جدا خودداری فرمایید.
 9. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد.
 10. شماره های هر دکل به صورت میانگین طی دو هفته آپدیت و بروزرسانی می گردند.

ارسال پیامک دکل مخابراتی

چه زمانی از ارسال پیامک BTS استفاده کنیم؟

در پنل اس ام اس مدیر پیامک  شما قادر هستید بر اساس کد پستی، بر اساس تفکیک استان و شهر و حتی پیش شماره دائمی و اعتباری پیامک ارسال کنید. حال سوال اینجاست پس کاربرد دکل BTS برای چیست؟

گاهی اوقات می خواهید به افراد توریست و مسافری که به شهر شما می ایند اطلاع دهید تا از کسب و کار شما اطلاع داشته باشند مثلا شاید برگزار کننده تورهای گردشگری در جزیره قشم باشید این طبیعی است که بخواهید به مسافران اطلاع رسانی کنید اما به کمک بانک شماره موبایل های کد پستی یا بانک شماره موبایل ها بر اساس شهر و استان نمی توانید به مسافرین پیامک ارسال کنید به همین دلیل از سرویس ارسال پیامک دکل مخابراتی BTS استفاده می کنید تا به افرادی که در محدوده شما هستند پیامک ارسال کنید.

این طبیعی است که شما به کمک بانک شماره موبایل های تفکیک شده استانی و شهری یا بر اساس بانک شماره موبایل تفکیک شده کد پستی به دانشجویان پیامکی بزنید زیرا ممکن است دانشجویان از شهرهای مختلف باشند اما می توانید دکل های مخابراتی در محدوده دانشگاه و خوابگاه دانشجویی را پیدا کنید و به افرادی که از این دکل های مخابراتی سرویس می گیرند پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال نمایید، در این حالت احتمالا اکثر مخاطبین شما، همان بازار هدف شما خواهند بود.

شما می توانید از طریق دکل های مخابراتی پیامک بفرستید، البته هر پیامکی که بزنید از طریق دکل های مخابراتی ارسال می شوند و به گوشی گیرندگان می رسند.

آیا میدانید که این دکل های مخابراتی یا همان BTS چه هستند و چگونه می توانید بر اساس دکل های مخابراتی ارسال sms داشته باشید؟

دکل های مخابراتی یا همان BTS به آنتن های مخابراتی گفته می شود که به طور مستقیم با تلفن های همراه در ارتباط هستند و برد مفید آنها می تواند بین ۲۰ تا ۶۰ کیلومتر باشد، البته مفید ترین برد آنها در حدود همان ۲۰ کیلومتر می باشد و در تهران و برخی از شهرهای بزرگ این محدوده کمتر می شود و این به خاطر وجود مشترکین بیشتر و ساختمان ها و موانع بیشتر می باشد.

در این روش سفارش شما ثبت می شود سپس ، پیامک شما از طریق سرورها به دکل های مخابراتی می رسد و سپس به دستگاه موبایل می رسند .

حال نکته مهمی که در این بین وجود دارد ، این است که اگر بخواهید بر اساس دکل های مخابراتی یا BTS ارسال پیامک داشته باشید باید چه کاری انجام دهید ، ادامه این مقاله را بخوانید:

زمانی که شما بر اساس دکل های مخابراتی پیامک ارسال کنید، اس ام اس شما به دست کسانی می رسد که گوشی تلفن همراه آنها در محدوده آن دکل مخابراتی قرار دارند، حتما شما هم دوست دارید که پیامک خود را به محدوده ای از محله ای بفرستید و می خواهید کسانی که در آن محله حضور دارند پیامک شما را دریافت نمایند.

در حال حاضر  این امکان فقط توسط شرکت ایرانسل انجام می پذیرد و طبق قرارداد مستقیمی که می توانید این قبیل سفارشات را دریافت نماید و به ایرانسل بدهد، تا پیامک شما ارسال گردد.

دقت نمایید که برای این گونه ارسال، تاکنون هیچ اپراتوری این امکان را فراهم نکرده است که بتوانید به اشخاصی که در همان لحظه در محدوده دکل مخابراتی مورد نظر شما حضور دارند پیامک ارسال کنید ، شما می توانید درخواست خود را ثبت نمایید ، سپس ظرف ۴۸ ساعت تعداد شماره ها اعلام می گردد (توسط ایرانسل) بعد از اعلام زمان ارسال، پیامک شما به کسانی که در ۲۴ ساعت گذشته در محدوده دکل مخابراتی حضور داشته اند ارسال می شود.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbts استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offbts از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191092484 تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای ارسال پیامک منطقه ای
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت (ویدیو) در سراسر کشور

مطالب مرتبط:

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مرادمند
  2019/12/14 12:26 ق.ظ

  سلام سپاس از خدمات خوبتون فقط ایا امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   2019/12/14 2:15 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

, , , , , , , , ,
فهرست