نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

۴۰ نمونه پیامک تبلیغاتی املاک [جدید]

مجموعه ای از نمونه پیامک تبلیغاتی املاک را برای شما مخاطبان عزیز گرداوری کرده ایم . سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست.

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

تبلیغات پیامکی یکی از ارزان‌ترین مدل‌های تبلیغات برای مشاورین املاک به حساب می‌آید؛ البته به شرط آن که این تبلیغات هدفمند بوده و پیام مناسبی برای مخاطب ارسال شود. به همین دلیل در این مقاله، چند نمونه پیامک تبلیغاتی املاک را در اختیار شما عزیزان می‌گذاریم.

با توجه به قیمت تبلیغات پیامکی که مناسب به نظر می‌رسد، توجه به این مدل تبلیغاتی می‌تواند برای آژانس‌های املاک، هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت، سودآور باشد.

در نمونه‌های زیر تلاش شده انواع پیامک تبلیغاتی که در شرایط مختلف می‌تواند راهکار تبلیغاتی مناسبی برای مشاورین املاک باشد را معرفی کرده و در خصوص هر پیامک توضیحات تکمیلی ارائه می‌کنیم.

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

یک تیر و چند نشان؛ جذب خریدار، فروشنده و فایل
به این نمونه پیامک تبلیغاتی املاک توجه کنید:

«بهترین آپارتمان‌های نقلی منطقه را از ما بخواهید.

املاک *** مدرن‌ترین املاک منطقه.

تماس: ******** – ۰۲۱»

جدب مشتری با نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

در نگاه اول به نظر می‌رسد هدف این پیامک جذب مشتری است، اما این تنها یکی از اهداف این پیامک تبلیغاتی است. این اس ام اس هم می‌تواند در جذب مشتری خوب عمل کند، هم در جذب فروشنده و فایل‌.

اگر شخصی که فروشنده یک ملک با متراژ پایین است این پیامک را ببیند، احساس می‌کند آژانس املاک مربوطه، در امر فروش واحدهای متراژ پایین تخصص دارد. بنابراین احتمال اینکه ملک خود را برای فروش به شما بسپارد افزایش می‌یاد.

توانایی این نمونه پیامک تبلیغاتی در جذب خریدار برای آژانس املاک شما بدیهی است. مخصوص اگر به جای عبارت «آپارتمانی‌های نقلی»، چیزی را جایگزین کنید که در شهر و منطقه شما تقاضای بیشتری را دارد.

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک برای طیف گسترده‌ای از مشتریان

اگر به نیاز مشترک طیف گسترده‌ای از مشتریان اشاره کنید، می‌توانید با تبلیغات پیامکی آن ها را جذب کنید.

به یک نمونه پیامک تبلیغاتی دیگر توجه کنید. این پیامک طیف گسترده‌تری از مخاطبان را هدف قرار می‌دهد. بنابراین سعی شده است که ابتدای این پیامک جذابیت بیش‌تری داشته باشد تا شانس باز شدن، خوانده شدن و موفقیت این پیامک افزایش یابد.

«رکورد سرعت فروش ملک، با شبکه فروش گسترده املاک ****

تلفن تماس: ******** – ۰۲۱»

وقتی مخاطب گسترده‌تری را انتخاب می‌کنید، احتمال خوانده شدن پیامک شما کاهش می‌یابد. بنابراین چاره‌ای ندارید جز اینکه پیامک خود را جذاب‌تر شروع کنید. برای این کار می‌توانید از کلماتی که جلب توجه می‌کنند، در ابتدای پیامک خود استفاده کنید.

در ابتدای این پیامک هم از واژه رکورد که جلب توجه می‌کند استفاده شده، هم به یک ویژگی مهم اشاره شده که بسیاری از مالکان، مخصوصا در دوران رکود بازار مسکن، به دنبال آن هستند. به نظر می‌رسد نمونه پیامک تبلیغاتی املاک که در بالا آمده، برای دوران رکود بازار مسکن می‌تواند مناسب باشد.

یک نمونه پیامک تبلیغاتی املاک برای سبقت در فروش

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مثل نمونه زیر کمتر رواج دارد. اما استفاده از چنین اس ام اس‌هایی در شرایط خاص، می‌تواند مفید و کار گشا باشد. به این نمونه توجه کنید:

«فروش چند واحد زیر قیمت، آماده تحویل. املاک ****

تماس: *******۰۹۱۲»

فکر می‌کنید چه زمانی ارسال چنین پیامکی درست است؟ زمانی که ملک شما از نظر قیمت، متقاضی زیادی دارد اما در عین حال امکان فروش این ملک توسط رقبا دور از ذهن نیست. با ارسال چنین پیامکی، شانس فروش خود را افزایش می‌دهید.

در واقع این پیامک به شما کمک می‌کند در زمان کوتاه‌تری، با تعداد مشتریان بیش‌تری ارتباط برقرار کنید. همین موضوع می‌تواند شانس فروش شما را نسبت به رقبا بیش‌تر کند.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای معرفی املاک

برای معرفی املاک خود از طریق اس ام اس، حاشیه نروید، مستقیم به چیزی بپردازید که برای مشتری جذاب است.

فرض کنید قصد دارید ارتباط خود را با گروه خاصی از مشتریان مثل سازندگان افزایش دهید. شاید ارسال این نمونه پیامک تبلیغاتی برای املاک شما مناسب باشد:

«موقعیت‌های اکازیون مشارکت در منطقه ** را از املاک **** بخواهید.

تماس: ******** – ۰۲۱»

در مورد این دسته از پیامک‌ها فرصت را از دست ندهید، مستقیم سر اصل مطلب بروید، خود را معرفی کنید، راه ارتباطی را نشان دهید. فقط فراموش نکنید، باید از عهده‌ی ادعایی که در پیامک تبلیغاتی خود می‌کنید بر بیایید، وگرنه ممکن است تبلیغ شما به ضد تبلیغ تبدیل شود.

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک برای مشتریان سابق آژانس املاک

ارسال پیامک تبلیغاتی برای مشتریان سابق املاک یکی از کارهایی است که برای تبلیغ و بازاریابی املاک شدیدا توصیه می‌شود.

چرا؟ چون مشتریان سابق شما (خریدار و فروشنده)، مخصوصا در شرایطی که از معامله قبلی خود در آژانس املاک شما رضایت داشته باشند، خیلی خیلی راحت‌تر حاضر به انجام معامله مجدد با شما هستند. بنابراین نباید این فرصت را از دست بدهید.

می‌توانید از این نمونه پیامک تبلیغاتی املاک برای جذب دوباره مشتریان قدیمی استفاده کنید:

«جناب احمدی سلام

قرارداد اجاره ملک شما — ماه دیگر به اتمام می‌رسد، املاک **** آماده معرفی مستاجر جدید برای ملک شماست.

شماره تماس: ********-۰۲۱»

در نمونه بالا هدف بدست آوردن یک قرارداد اجاره راحت و بی‌دردسر است. هر چند کمیسیون اجاره رقم قابل توجهی نیست، اما با یک پیامک ساده، می‌توانید شانس بالایی در بدست آوردن این قرارداد داشته باشید.

فراموش نکنید وقتی با مشتریان سابق سر و کار دارید، یکی از بهترین کارهایی می‌توانید انجام دهید تا شناس باز شدن پیامک را افزایش دهید، این است که پیامک را با نام مشتری شروع کنید.

جذب مشتریان سابق، برای سرمایه گذاری

حالا فرض کنید ملکی مناسب جهت سرمایه گذاری دارید، می‌خواهید با ارسال یک اس ام اس، تعدادی از مشتریان دست به جیب خود را مطلع کنید. می‌توانید از نمونه پیامک تبلیغاتی زیر استفاده کنید:

«سلام آقای نجفی

فرصت سرمایه گذاری بی‌نظیر. خرید از شما، تضمین سود از ما.

املاک ****

تماس: ******** – ۰۲۱»

همانطور که می‌بینید، در این نمونه هم مثل مورد قبلی در ابتدای پیامک به نام مخاطب اشاره کرده‌ایم. در ادامه پیامک نیازی نیست توضیحات مفصل درباره فرصت سرمایه گذاری ارائه کنید. فراموش نکنید این مشتری قبلا با شما معامله کرده و از عملکرد آژانس املاک شما راضی است.

با توجه به سابقه معامله شما با مخاطب، این اطلاع رسانی شانس شما برای برقراری ارتباط کاری مجدد را افزایش می‌دهد. باز هم تاکید می‌کنیم، فراموش نکنید که مستقیم سر اصل مطلب بروید.

می‌توانید برای انواع مختلف مخاطب، حالت‌های متفاوتی از پیامک‌های تبلیغاتی را امتحان کرده و بازخوردی که کسب می‌کنید را بررسی کنید تا به بهترین نمونه برسید.

از مدیر پیامک مشاوره بگیرید 

اگر سوالی در خصوص تبلیغاتی پیامکی برای حرفه املاک و مشاورین املاک دارید، در قسمت نظرات همین پست مطرح کنید، در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

همچنین اگر به نمونه پیامک های دیگری برای دستیابی به اهداف متفاوتی نیاز دارید، خواسته خود را بخش نظرات مطرح کنید، در کوتاهترین زمان ممکن، نمونه پیامک در خواستی شما به این مقاله اضافه خواهد شد.

مشاوره املاک شغلی پر ثمر و پر سود است اما به دلیل زیاد بودن رقبا در این زمینه کاری باید به فکر تبلیغاتی سودمند و مناسب بود. بیشترین تاثیر تبلیغات در همان ارائه آن است. اگر متنی مناسب برای تبلیغات خود در نظر بگیرید، مشتریان هم از شما به عنوان مشاور خود استفاده خواهند کرد.

 تبلیغات املاک

شغل مشاوره املاکی امروزه خواهان زیادی پیدا کرده و در هر کوچه و پس کوچه می توان دفتری با عنوان مشاوره املاک یافت. اما در این بین کدام مشاوره موفق است؟ کدام مشتری را از آن خود خواهد کرد و معاملات بیشتری خواهد داشت؟

قاعدتاً کسی که بتواند از پس امر تبلیغات به درستی بر بیاید در نهایت تعداد مشتریان زیادی را هم کسب خواهد نمود. حال ما در ادامه این مطلب در مورد تبلیغات مشاوره های املاکی صحبت کرده ایم تا بتوانید تبلیغاتی مناسب انجام دهید و در انتها هم برایتان چند نمونه متن تبلیغاتی را آماده نموده ایم. همراه ما باشید.

دلایل تبلیغات توسط مشاوره املاک

دلیل اول :

یکی از مهمترین دلایل را در همان ابتدای مقاله ذکر کردیم، دلیل اول به خاطر فراگیر بودن شغل مشاوره املاک است و در میان بازاری پر رقیب قاعدتاً باید برای به دست آوردن مشتری و خریدار یا فروشنده تلاش بسیار نمود که یکی از بهترین راه ها برای این کار تبلیغات درست و مثمر ثمر است.

دلیل دوم :

اما دلیل دیگری که ما را به سوی تبلیغات در مشاوره املاک سوق می دهد این است که ممکن است خدماتی اضافه ارائه دهیم یا کاری انجام بدهیم که دیگران مشاوران املاک از انجام آن سر باز زده و یا به صورت کلی انجام نمی دهند. ما به واسطه تبلیغات درست می توانیم خدمات خود را به گوش مشتریان مان برسانیم و به این واسطه آنها را ترغیب کنیم تا برای خرید یا فروش ملک و املاک نزد ما بیایند.

دلیل سوم :

دلیل سومی که می توان برای تبلیغات در مشاوره املاک آن را با اهمیت دانست، ایجاد شناخت اولیه در ذهن مشتری نسبت خودمان است. قاعدتاً میان این بازار پر رقیب که همانطور که گفتیم در هر کوچه و پس کوچه یک مشاوره املاک یافت می شود، مشتری بیشتر تمایل دارد تا به آنجایی برود که از قبل در مورد آن اطلاعاتی کسب کرده و در ذهنش شناخت اولیه ای نسبت به آن دارد.
حال باید ببینید چطور می توانید در شغل مشاوره املاک خود را بهتر و بیشتر معرفی کنید.

دلیل چهارم : 

به عنوان دلیل چهارم و دلیل آخر می توان به وسواس مشتری ها در انتخاب مشاوره اشاره کرد که از آنجا که ملک و املاک موضوعی مهم برای هر کسی است پس قاعدتاً آن شخص دوست دارد که برای خرید یا فروش نزد شخصی معتبر برود. شما در این تبلیغات اعتبار خود را به مشتری گوشزد کرده و مواردی که اطمینان و اعتماد اولیه را در وی به وجود می آورد در این تبلیغات ذکر خواهید کرد.

خب با توجه به تمام این توضیحات می توان دریافت که امر تبلیغات برای مشاوره املاک نه تنها خوب بلکه ضروری است و کسی که از انجام این کار سر باز زده یا به هر دلیلی آن را انجام ندهد، میان بازار پر رقیبی که پیش رو دارد باید تلاش فراوان نماید.

ویژگی های تبلیغات مشاوره املاک

خب حالا که دلایل تبلیغات را دانستیم بد نیست در مورد ویژگی های تبلیغات توسط مشاوره املاک صحبت کنیم. متن تبلیغات مشاوره ها باید چطور باشد تا مشتری ترغیب شود؟ یک متن خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در ملک و املاک بهتر است از چه کلمات و جملاتی استفاده کنیم تا در ذهن مشتری مانده و او ما را برای خدمات خود در نظر بگیرد؟ به تمام این سوال ها در ادامه پاسخ خواهیم داد.

عنوان مناسب انتخاب کنید

معمولا برای مشاوره های املاک از روش های تبلیغاتی مانند کارت ویزیت، تراکت و یا مجلات و روزنامه ها استفاده می شود. نگاه مخاطب به این روش های تبلیغی گذراست پس باید عنوانی مناسب انتخاب نموده و به صورت بزرگ روی کارت ویزیت یا … خود چاپ نمایید تا مشتری به محض دیدن آن متوجه شود که توضیحاتی که قرار ایست بخواند در رابطه با چه نوع خدماتی می باشد.

متن تبلیغات طولانی نباشد

یادتان باشد که مشتری شما علاوه بر تبلیغی که از شما می بیند، روزانه ممکن است هزاران تبلیغ دیگر را هم به چشم ببیند و او نمی تواند برای تمام آنها زمان زیادی بگذارد و متن طولانی موجود در همه آنها را بخواند. در این بین تبلیغ موفق از آن کسی است که در چند جمله کوتاه و مختصر تمام ویژگی های کسب و کار خود را معرفی کرده و مشتری را خسته نمی کند.

اگر متنی برای تبلیغات دفتر مشاوره املاک خود نوشته اید و بیشتر از سه یا چهار خط است به شما پیشنهاد میکنیم که آن را مختصر کرده تا احتمال خوانده شدنش توسط مشتری تان را زیاد کنید.

البته در کار ملک و املاک نیاز به توضیحات زیادی ندارید چرا که اغلب مشتریان با خدمات شما آشنا هستند. فقط کافیست به صورت تیتروار و با کلمات ترغیب کننده خدمات تان را اعلام کنید تا مشتری را به سمت خود بکشید.

متن وسوسه انگیز انتخاب کنید

اگر قرار است توضیحاتی بنویسید پس در همان متن کوتاهی که قرار است برای ترغیب مشتریان خود تهیه کنید باید تمام تمرکزتان را روی جملاتی که انتخاب کرده اید بگذارید و در آن از کلمات مناسب استفاده کنید. یقیناً با تجربه ای که درکار مشاوره املاک دارید می دانید که کدام کلمات و جملات روی مشتری های شما تاثیرات بیشتری دارد و او بیشتر ترغیب می شود تا برای خرید یا فروش ملک نزد شما بیاید؛ پس از همین ها در تبلیغات خود استفاده کنید تا مشتری به شما اعتماد کند.

اگر متن بیشتر از حدی خاص وسوسه انگیز باشد، مشتری به راحتی متوجه خواهد شد و ممکن است با خود فکر کند که قصد فریب او را دارید. پس به این مسئله هم دقت نموده و متنی را انتخاب کنید که اعتماد مشتری را دو چندان کند نه همان اعتماد اولیه ای را هم که نسبت به شما داشت از دست بدهد.

دلیل انتخاب تان را بگویید

چرا مشتری باید شما را انتخاب کند؟ دلیل برتری شما نسبت به دیگر مشاوران املاک چیست؟ دلیل اعتماد کردن مشتری به شما چیست؟ این ها سوالاتیست که در انتخاب متن تان باید به آن ها دقت کافی داشته باشید. قبل از اینکه متنی را برای تبلیغات در نظر بگیرید به تمام این سوالات جواب منطقی و درست دهید. قاعدتاً اگر خودتان با این پاسخ ها قانع شده باشید، مشتری تان هم قانع خواهد شد.

به صورت کلی منظور این است که به مشتری دلیلی بدهید تا شما را نسبت به دیگران بهتر دانسته و برای استفاده از خدمات نزد شما بیاید. به او اطمینان دهید که خرید یا فروشی همراه با آرامش خواهد داشت و در معاملات ملکی هیچ گونه ضرر یا مشکلی برای وی خود به وجود نخواهد آمد.

راه های ارتباطی را ذکر کنید

راه های ارتباطی برای مشاورین املاک معمولا ذکر آدرس دفتر و همچنین شماره های تلفن است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما یک شماره ثابت از دفتر املاکی خود در تبلیغات ذکر کنید تا مشتری اعتماد بیشتری نسبت به شما به دست آورد. همچنین ذکر شماره همراه به این خاطر که به صورت تمام وقت پاسخگوی مشتریان خود باشی خالی از لطف نیست.

امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت مشاوران بسیاری در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند. پس اگر شبکه اجتماعی مخصوصی در رابطه با دفتر مشاوره خود را دارید، حتما آن را در تبلیغات ذکر کنید تا در صورتی که مشتری ترغیب شد به واسطه وارد شدن به شبکه های اجتماعی تان از شما اطلاعات بیشتری به دست بیاورد.

فضای مجازی را فراموش نکنید

همانطور که در قبل اشاره کردیم، فضای مجازی در حال گسترش است پس امکان خوبی به ما برای تبلیغات خواهد داد. با فعالیت در شبکه های مجازی می توانید مشتریان بسیاری را از آن خود کنید. قطعا مشتریان با مراجعه به شبکه اجتماعی شما و سپس مشاهده فعالیت های تان اعتماد بیشتری نسبت به شما به دست خواهد آورد.

امروزه فعالیت در فضای مجازی حتما به عنوان اعتبار هم شناخته می شود و کسانی که از این امر بازمانده اند، نزد مشتریان اعتبار کمتری خواهند داشت. پس به این مسئله و نکته مهم هم توجه داشته باشید.

نمونه متن تبلیغات برای مشاوران املاک

خب حالا که دلایل تبلیغات را دانسته و با شیوه تبلیغات هم آشنا شدید بد نیست که چند نمونه متن تبلیغاتی به شما معرفی کنیم تا به واسطه آنها برای نوشتن متن خود ایده پیدا کنید و یا از همین متن ها برای تبلیغات تان استفاده نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

ملک و املاک خود را در بالاترین سرعت با مشاوره املاک فلان خریداری یا به فروش رسانید. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره موجود در همین آگهی تماس بگیرید.

*****♥♥*****

 پیامک تبلیغاتی املاک

فروش ملک های اکازیون و دنج برای خاص پسندانی که دست بر روی ملک و املاک خاص و شیک می گذارند. خرید و فروش خود را به ما بسپارید و با آرامش به خانه و کاشانه خود نقل مکان کنید.

*****♥♥*****

فروش واحدهای مسکونی فلان در تعداد فلان در منطقه فلان با امکانات فلان هم اکنون با نازلترین قیمت ممکن توسط مشاوره املاک فلان صورت می پذیرد.

*****♥♥*****

 پیامک تبلیغاتی املاک

ارائه خدمات ملکی به بهترین شیوه ممکن را از مشاوره املاک فلان بخواهید. با اعتماد کردن به ما خانه یا زمینی مناسب برای خود خریداری کنید یا به بالاترین قیمت خانه یا زمین خود را به فروش برسانید. کارشناسان ما منتظر شما هستند تا با مشاوره و راهنمایی های لازمه تمام نکات مربوطه برای خرید ملک و املاک را به شما بدهند. همین حالا تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

*****♥♥*****

ملک های اکازیون و دنج در منطقه های فلان با نازلترین قیمت را از ما بخواهید. به پاس اعتماد مشتریان محترم، هم اکنون امکان خرید و فروش املاک و زمین با بهترین قیمت فراهم شده پس از شما خریدار یا فروشنده گرامی تقاضا داریم خدمات خود را از ما دریافت نمایید.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

املاک فلان ستاره منطقه فلان در خدمت شماست تا بهترین منزل های مسکونی، اداری، فروشگاهی، زمین و … را با بهترین قیمت به شما معرفی کند.

*****♥♥*****

قدم به قدم با شما همراه خواهیم بود تا خانه و زمین مورد نظرتان را به فروش رسانده یا خریداری کنید. مشاوران ما با ارائه توضیحات کافی و همراهی با شما کمک تان خواهند کرد تا به آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید.

*****♥♥*****

نمونه اس ام اس تبلیغاتی املاک

امروزه خرید یا فروش ملک و املاک یا زمین کمی سخت شده و باید در این راه از مشاورانی درست و کاربلد کمک بگیرید. مشاوران ما آماده خدمات رسانی به شما مشتریان ارجمند هستند. کافیست به واسطه راه های ارتباطی که در ادامه ذکر می کنیم با ما ارتباط بگیرید تا توضیحات لازمه را خدمتتان ارائه دهیم.

*****♥♥*****

خانه و زمین رویایی تان نزد ماست، کافیست به ما اعتماد کنید. مشاوره املاک فلان با مشاورانی حرفه ای و کاربلد به شما در رسیدن به خانه یا زمین رویاهایتان کمک خواهد کرد. آیا قصد فروش دارید؟ پس نگران نباشید چرا که مشاوران ما بهترین خریداران را برای ملک یا زمین شما خواهند یافت.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

با خدمات مشاوره املاک فلان خرید یا فروش زمین و املاک کاری سهل و آسان شده و مشتریان به راحتی و بدون دغدغه می توانند بهترین معامله را انجام دهند. کافیست از خدمات ما استفاده کنید تا آرامش در معامله را تجربه نمایید.

*****♥♥*****

مشاوره املاک فلان با فلان سال تجربه در خرید و فروش املاک به مشتریانش این افتخار را دارد که هم اکنون از شما خواننده گرامی دعوت نماید تا خدمات خود را از اینجا دریافت نمایید.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

گروه مشاوره املاک فلان در منطقه فلان دنج ترین و خاص ترین ها را به شما معرفی خواهند کرد. اعتماد خود را به دست ما بسپارید و مطمئن باشید که آن را به خوبی حفظ خواهیم کرد.

*****♥♥*****

گروه مشاوره املاک فلان با ارائه موقعیت های اکازیون و دنج فرصت هایی کمیاب و طلایی را به مشتریان خود ارائه می دهد تا آنها بیشترین سود را از معامله خود به دست بیاورند. کافیست با مشاوران ما تماس گرفته و خدمات مورد نظر خود را درخواست نمایید تا آنها قدم به قدم در مسیر یک معامله پرسود و خوب همراهی تان کنند.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

مشاوره املاک فلان خاطره ای از خرید یا فروشی بی نظیر را در ذهن تان ماندگار خواهد کرد. خرید یا فروش از شما و تضمین سود از ما. کافیست هم اکنون با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید.

*****♥♥*****

با خرید و فروش به کمک مشاوران ما معامله ای کم ریسک و پر سود را تجربه کنید. موقعیت های دنج و خاص را در بهترین منطقه های شهر فلان از ما بخواهید.

*****♥♥*****

نمونه پیامک تبلیغاتی املاک

معامله ای شیرین با مشاوران املاک فلان. معرفی بهترین موقعیت های خرید یا فروش، قدم به قدم همراهی مشتریان، مشاوره دقیق و لازم، کمترین دخالت مشتری در مشکلات انجام معاملات، ارائه سودهای بسیار در معاملات و … تماماً توسط مشاورین املاک فلان صورت خواهد گرفت. کافیست هم اکنون با ما تماس بگیرید.

حرف آخر

هیچ‌چیز زیباتر از ادای احترام به شخصیت افراد نیست. فردی که عاشق شماست ، مطمئناً تلاش‌های شما را ستایش می‌کند و با دیدن یک حرکت زیبا از طرف شما رفتاری متفاوت نشان می‌دهد. پس ، با ارسال نمونه پیامک تبلیغاتی املاک به عزیزانتان ، شگفتی‌ آفرین باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف amlak استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

 

با کد تخفیف amlak از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب بیشتر :

نمونه پیامک سرکاری

نمونه پیامک عرفانی

نمونه پیامک تولد

نمونه پیامک انتخابات

نمونه پیامک روز حمل و نقل

نمونه پیامک شیخ بهائی

نمونه پیامک سعدی

نمونه پیامک عطار نیشابوری

نمونه پیامک روز ماما

نمونه پیامک روز کودک

نمونه پیامک دوران بچگی

۴.۴/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کـاربـردی

چرا پنل اس ام اس مدیر پیامک

logo-samandehi

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

ارتباط با ما

021-91099998

مشاوره و پشتیبانی