خرید خط اختصاصی

خرید خط اختصاصی

برای خرید خط اختصاصی در مدیر پیامک با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار بدهیم .

خرید خط اختصاصی و خطوط عمومی پیامک

خطوط پیامکی همان شماره هایی هستند که هنگام دریافت انواع مختلف پیامک بر روی گوشی های خود مشاهده میکنید و از آن ها برای ارسال پیامک های انبوه و یا پیامک هایی مبنی بر اطلاع رسانی استفاده می شود. در واقع همانطور که برای تلفن همراه اپراتورهای متفاوتی مثل همراه اول و ایرانسل وجود دارد، در پنل های پیامکی نیز انواع مختلفی از خطوط پیامکی مثل ۱۰۰۰ ،۲۰۰۰ ،۳۰۰۰ ،۵۰۰۰ وجود دارند که در مواردی با یکدیگر متفاوت می باشند. از جمله ی این موارد میتوان به نوع اپراتور ارائه دهنده، سرعت ارسال پیامک، دریافت گزارش ارسال پیام، عودت هزینه های مربوط به پیامک های ناموفق، نحوه ارائه خطوط اختصاصی پیامک، نوع سیاست کاری خطوط پیامکی و . . .اشاره کرد. با ارسال سریع پیامک از خط خدماتی پنل خود را اختصاصی کنید.

خطوط پیامک عمومی چیست؟

خطوط عمومی به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار میگیرد و برای ارسال پیامک های انبوه از این خطوط استفاده میشود. خطوط عمومی قابلیت دریافت پیامک را ندارند و با پیش شماره هایی مثل ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱ و ۰۲۶ در اختیار کاربران قرار میگیرند. در سامانه پیامک مدیانا ۵ خط اشتراکی رایگان برای شما قابل استفاده است و نیازی به خرید خط اشتراکی ندارید.ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت  به کسب و کار شما توسعه می دهد.

خط اختصاصی پیامک چیست؟

خطوط اختصاصی پیامک دقیقا مشابه سیم کارت های تلفنی که خریداری میکنید هستند. شما با خرید خط اختصاصی پیامک به صورت انحصاری پیامک ارسال و دریافت میکنید که در مدیانا بابت دریافت پیامک هزینه ای از کاربران دریافت نمیگردد. از این شماره ها می‌توان در بخش ارسال تکی و ارسال پیامک انبوه های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی استفاده کرد. اپراتور های ارائه دهنده این شماره ها متفاوت هستند ولی در اغلب موارد می توان گفت کیفیت ارسال و دریافت برابری دارند.آیا می دانید که شما ارسال هوشمند پیامک كلمات كليدی را در پنل اس ام اس خود نیز می توانید استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

نکات قبل از خرید خطوط اختصاصی پیامک، که باید به آن توجه کنید:

  • مشاهده جدول تعرفه خطوط در همین صفحه قبل از استعلام نمودن خطوط
  • هزینه خطوط اختصاصی از حساب شما کسر می شود
  • پروسه استعلام خطوط اختصاصی احتیاج به مدت زمان زیادی دارد و باید شکیبایی لازم را داشته باشید.
  • از واریز هزینه تا فعال شدن خط اختصاصی شما حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان مورد نیاز است و اگر خط اختصاصی خود را در ساعات غیر اداری خریداری یا استعلام نمایید، پیگیری آن در روز اداری بعد صورت می پذیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس

خط خدماتی پیامک چیست؟

خطوط خدماتی در واقع همان خطوط پیامکی اختصاصی (تبلیغاتی) هستند که برای آنها بلک لیست مخابرات آزاد شده و قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابراتی و حتی شماره‌هایی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند برای آنها وجود دارد. در واقع خط خدماتی برای ارسال پیامک‌ اطلاع رسانی به افرادی که مجموعه ما را می‌شناسند و یا منتظر دریافت پیامک ما هستند استفاده میشود (مانند کد فعال سازی و وریفای شماره موبایل)برای راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در سایت مدیر پیامک با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

در نظر داشته باشيد خطوط خدماتي ، خطوطي هستند که با آن فقط به مشترکين خودتان پیام ارسال مي کنيد و از شماره هاي غير و بانک منطقه و کد پستي استفاده نمي نماييد و متن پيامک فقط اطلاع رساني مي باشد. اگر حتي به يک شماره غير از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهيد تبليغاتي محسوب شده و شامل جريمه مي گردد. همچنين بدليل اينكه روال خدماتي شدن خطوط توسط اپراتور انجام مي شود، زمان انجام شدن درخواست خدماتي، خارج از دسترس سامانه مي باشد اما حدودا یک ماه الی دوماه زمانبر خواهد بود.یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس  وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است که میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید. 

خط اختصاصی

برای استفاده از خطوط ارسال پیامک حتما باید پنل اس ام اس داشته باشیددر تمام پنل ها خطوط رند عمومی و ۱۴ رقمی اختصاصی بصورت رایگان اعطا میشودتعرفه های این برگه برای کسانی است که علاوه بر خطوط رایگان, شماره های رند اختصاصی اضافی نیاز دارندقبل از خرید شماره اختصاصی ابتدا پنل پیامک مورد نیاز را انتخاب و تهیه کنیدارسال پیام صوتی از ویژگی های دیگر پنل ما می باشد. 

 

خط ویژه اختصاصی ارسال پیامک، خط مجازی است که سرعت بسیار زیادی در ارسال و دریافت پیامک دارد و شبیه خطوط معمولی موبایل عمل می کند. با این تفاوت که بدنه فیزیکی ندارد و به صورت مجازی در مالکیت شماست. خطوط اختصاصی برای کار کرد نیاز به سخت افزار خاصی همچون موبایل و دستگاه های ارسال پیامک ندارد و از طریق پنل اس ام اس (سامانه پیامکی) قابل استفاده است. این خطوط معمولا با پیش شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و خط ثابت شروع می شوند. و از طریق پنل های اس ام اس قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارند.روش های ارسال پیامک تبلیغاتی را در مطالب ما مطالعه کنید.

شماره اختصاصی ارسال و دریافت پیامک

آیا می دانید پنل اس ام اس چیست ؟ اگر از پنل اس ام اس استفاده کرده باشید و یا قصد بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل اس ام اس را داشته باشید. خوب است بدانید در ابتدای خرید پنل اس ام اس، برای ارسال پیامک و یا دریافت پیامک باید یک اپراتور را اتنخاب کنید.
اپراتور یعنی واسطی که از طریق آن بتوان شماره ی پیامک را ثبت کرد و با کاربران در ارتباط بود. به عنوان نمونه ۱۰۰۰۱۵۰۰ شماره ی پیامک اپراتور ۱۰۰۰ است.
به طور کلی اپراتورهای پیامک عبارتند از:

  • ۱۰۰۰
  • ۲۰۰۰
  • ۳۰۰۰
  • ۵۰۰۰
  • ۰۲۱ (اپراتور خط ثابت)
  • BTS

هر کدام از این اپراتورها دارای ویژگی ها و خصوصیاتی است. همچنین کیفیت های متفاوتی دارند از قبیل قیمت، کیفیت تحویل پیامک، تاخیر در تحویل گزارشات و …
نکته مهم : سامانه پیامکی خوب آن است که از همه اپراتورهای پیامکی پشتیبانی کند و در هنگام ارسال پیامک، قابلیت انتخاب هر اپراتوری را داشته باشید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای کامل خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

طول شماره های اختصاصی

طول شماره های اختصاصی از ۶ رقم (مانند ۳۰۰۰۱۵) تا ۱۴ رقم مانند (۵۰۰۰۳۰۰۰۲۰۰۰۳۰) متغیر می باشد که موضوع تعداد ارقام و رند بودن این شماره ها تعیین کننده قیمت این خطوط است . لازم به ذکر است طول شماره ها در کیفیت سرویس دهی شماره ها نقشی ندارد. اما اگر می خواهید در تبلیغات، سایت، کارت ویزیت و یا سایر پیشنهادات خود از آن استفاده کنید، قطعا یک شماره کوتاه تر و رندتر حس بهتری را در فرد ایجاد کرده و بیشتر به یاد آن می ماند.ارسال پیامک از دکل ایرانسل را میتوانید در مدیر پیامک امتحان کنید.

امکان انتقال خط به شرکت دیگر

اگر به هر دلیلی می خواهید خط خود را از سامانه پیامکی که از آن خریداری کرده اید به شرکت دیگری منتقل کنید این امکان وجود دارد.
در سامانه مدیرپیامک بعد از خرید پنل اگر خط اختصاصی یا خط اشتراکی خریداری کرده اید و به هر دلیلی از شرکت ناراضی باشید و قصد امکان خطوط خود را داشته باشید این امکان برای شما میسر است.
همچنین در صورت رضایت شرکت مبدا، می توانید خط خود را به پنل مدیرپیامک منتقل نمایید.شما با ارسال پیامک اعتبارسنجی می توانید جایگاه ویژه ای در بین مخاطبین خود داشته باشید.

قیمت خطوط برای خرید خط اختصاصی

در حال حاضر قیمت خطوط با توجه به اپراتور مورد نظر، طول شماره و رند بودن آن شماره از ۱۰,۰۰۰ تومان تا ۶۰ ملیون تومان متغیر است.
پس از خرید پنل اس ام اس می توانید خط اختصاصی خود را انتخاب کرده وآن را خریداری کنید. در هنگام خرید قیمت این خطوط به صورت شفاف و دقیق اعلام می گردد.آیا میدانید که ارسال پیامک از طریق گوگل توسط سایت مدیر پیامک انجام می گیرد؟

قیمت خطوط به تفکیک اپراتورها

قیمت خطوط ارسال پیامک به تفکیک اپراتورها در صفحه تعرفه خطوط اختصاصی سامانه مدیرپیامک قابل مشاهده است.

خرید پنل اس ام اس و خرید خط اختصاصی

برای شروع بازاریابی پیامکی و خرید خط پیشنهاد می کنیم سامانه مدیرپیامک را هم بررسی کنید.
سامانه پمدیرپیامک، به صورت بدون واسطه با کلیه اپراتورهای پیامکی کار می کند، همچنین مدیرپیامک امکانات بسیار کاملی برای انواع خدمات پیامکی دارد.
پس از خرید پنل پیامک از این سامانه، چندین خط به صورت عمومی و اختصاصی به صورت رایگان (هدیه) در اختیار کاربران قرار می گرد و فقط در صورت تمایل می توانند خط اختصاصی خریداری کنند.همچنین شما می توانید بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور و مشاغل را در مدیر پیامک دنبال کنید. برای آموزش خرید پنل پیامکی با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

ارتباط با ما

021-91099998

مشاوره و پشتیبانی