حسابداری هلو

ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو

ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو را در این بخش برای شما بازگو می کنیم با ما همراه باشید.

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس شیراز امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو

اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی قابل انجام است. نرم‌افزار هلو از نرم‌افزارهای حسابداری است. نرم ‌افزار هلو با اتصال به پنل پیامکی با ارتباط گرفتن با مشتری و انتقال دادن اطلاعات مالی و وضعیت خرید به مشتری‌ها و طرف‌های حساب، به قابلیت ارسال پیامک مجهز می‌شود. افراد با متصل کردن نرم‌افزار هلو به پنل پیامکی در موقعیت های مختلف، می‌توانند پیامک مورد نظر را به طرف حساب خود ارسال کنند. در این مقاله در خصوص نحوه اتصال نرم افزار هلو به پنل ارسال پیامک را توضیح میدهیم که با استفاده از آن می‌توانید پیام‌های مربوط به تسویه حساب خود با مشتری را جهت اطلاع مشتریان از طریق شماره همراه وی، ارسال کنید.حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک به چه صورت است؟

برای ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو ، باید نسخه‌ ای از نرم‌افزار هلو را که امکانات مربوط به ارسال اس ام اس را داشته باشد نصب کنیم. در نظر داشته باشید که نسخه‌های قدیمی نرم‌افزار هلو، قابلیت ارسال پیامک را ندارند. برخی نسخه‌های جدید نیز هنوز این امکان را ندارند. برای اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی، ابتدا به منوی تنظیمات در نرم افزار هلو رفته و جستجو را انجام دهید. اگر در منوی تنظیمات، گزینه‌ای با عنوان تنظیمات سرویس دهنده را دیدید، می‌توانید اطمینان پیدا کنید که نرم‌افزار هلوی شما امکانات مربوط به ارسال پیامک را دارد و می‌توانید پیامک‌های مورد نظرتان را از طریق نرم‌افزار هلو، ارسال کنید.راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

نحوه اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

برای ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو ، باید نرم افزار را به یک پنل پیامکی متصل کنید. اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، از دو طریق قابل انجام است. یکی از طریق مودم و دیگری از طریق پنل پیامک اینترنتی می باشد. در روش اول که ذکر شد، اتصال نرم‌‌افزار هلو به ارسال پیامک که استفاده از مودم است، یک سیم کارت داخل مودم قرار داده میشود و به کامپیوتر متصل می‌شود . شارژ ماهیانه آن به اپراتور پرداخت می‌شود. روش دوم اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، ارسال از طریق پنل پیامکی است که از طریق وب سرویس انجام می شود و قابلیت ارسال پیامک انبوه را دارد. برای استفاده از پنل پیامکی باید به اینترنت مجهز باشید. استفاده از وب سرویس این امکان ارسال سریع و حجم ارسال پیامک بالاتری را به شما می‌دهد.میتوانید با یک سامانه پیامک مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

روش‌های ارسال پیامک از طریق برنامه هلو

استفاده از مودم برای ارسال پیامک از طریق نرم‌افزار هلو، کار پیچیده‌ای می باشد. به همین دلیل افرادی که نیاز دارند ارسال پیام را از طریق نرم‌افزار هلو انجام دهند معمولا به سراغ پنل پیامک می‌روند که کار خود را راحت تر و سریع تر انجام دهند. برای اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، ابتدا آدرس وب سرویسی که با نرم‌افزار هلو سازگاری دارد را وارد کنید. پس از آن نام کاربری و رمز عبور پنل پیامکی را وارد می‌کنیم. شماره گیرنده و فرستنده را در بخش مورد نظر وارد میکنیم تا اطلاعات وارد شده کامل شود و از این طریق تنظیمات پیامک نرم‌افزار هلو را انجام داده‌ایم. تقریبا می‌توان گفت نحوه اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک به تمامی پنل‌های پیامکی به یک صورت انجام میگیرد. استفاده از هر پنل پیامکی برای نرم‌افزار هلو، تنظیمات یکسانی دارد و ممکن است تفاوت‌های مربوط به آن خیلی مشهود نباشد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

نحوه اتصال برنامه هلو به پنل اس‌ام‌اس مدیرپیامک

مدیرپیامک  قابلیت اتصال به نرم‌افزار هلو را دارد و در این زمینه سعی کرده است تا ساده ترین وب سرویس را در اختیار مشتریان خود که از این خدمات استفاده میکنند قرار دهد. برای اتصال پنل مدیرپیامک به نرم‌افزار هلو کافی است نام tabansms و آدرس وب سرویس زیر را در محل مورد نظر در تنظیمات وارد کنید. سپس نام کاربری و رمز عبوری که از پنل پیامک دریافت کرده‌اید را در محل مورد نظر وارد کنید. بعد از آن شماره اختصاصی خود و شماره پنل مورد نظر را وارد کرده و آن را ذخیره می‌کنید. برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای بهترین پنل پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس

اتصال سامانه پیامکی به نرم افزار هلو

پس از ذخیره اطلاعات مورد نیاز، حال باید بر روی تنظیمات کلی در انتهای صفحه مطابق با تصویر زیر کلیک کرده تا پنجره ی تصویر که در زیر نشان داده شده است برای شما باز گردد، سپس در بخش های که مورد نیاز است اطلاعات زیر را درج نمایید:

  • نام کاربری username
  • رمز عبور password
  • شماره فرستنده from
  • شماره گیرنده to
  • پیام ارسالی text

تنظیمات نرم افزار هلو برای پیامک

حالا دیگر می‌توانید با خیال راحت از طریق نرم‌افزار هلو برای مشتریان خود پیامک مورد نظر خود را ارسال کرده و رضایت مشتریان خود را جلب نمایید:

از اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک چه استفاده‌هایی میتوان کرد؟

ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو می‌تواند در بسیاری از موارد میتواند به یاری حسابداران و مشتریانی برسد که با آنها در ارتباط بوده و نیاز به گزارش‌های مالی آنها دارند. با اتصال نر‌م‌افزار هلو به پنل ارسال پیامک، می‌توان در مواقع لزوم به طور خودکار پیامک مورد نظر را ارسال کرد. در زمینه یادآوری اقساط، ارسال پیامک در زمینه یادآوری اقساط، تسویه فاکتور خرید و فروش، ارسال اس ام اس تسویه فاکتورهای مربوط به خرید و فروش، ارسال پیامک مربوط به چک، یادآوری تسویه حساب، ارسال پیامک سررسید قسط مشتری و ارسال پیامک در زمینه تبریک مناسبت‌ها از مواردی است می‌توان از طریق پنل پیامکی متصل به نرم‌افزار هلو ارسال کرد.آیا هزینه خرید پنل اس ام اس را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

نرم‌افزار هلو به دلیل کارکردی که در زمینه حسابداری دارد همواره با فروشندگان کالا مرتبط است. با اتصال نرم‌افزار هلو به پنل ارسال پیامک، ارتباط با مشتری آسان‌تر می شود. بنابراین کسانی که نرم‌افزار هلو را به پنل پیامکی تابان اس ام اس متصل کنند می‌توانند در شرایط مختلف، ارتباط با مشتری خود را حفظ کرده و از آن استفاده کنند. استفاده از پیامک از مهم‌ترین موارد در زمینه‌های مختلف در امر فروش و ارتباط آسان‌تر با فروشنده است که از این طریق قابل انجام است.خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک

از پرطرفدارترین نرم‌افزارها در بین مشاغل و اصناف نرم‌افزار هلو است. نرم‌افزار هلو که در زمره نرم‌ افزارهای حسابداری گنجانده میشود بیشترین ارتباط را با غیرحسابدارن دارد. لازم به ذکر است این نر‌م‌افزار مدل‌های گوناگونی دارد که مدل فروشگاهی آن توانسته بین افراد غیرحسابدار جا بیفتد. اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، می‌تواند در جهت تبلیغات فروش نیز مورد استفاده قرار گیرد. امروزه تمامی کسانی که از نرم‌افزار هلو چه در زمینه حسابداری و چه در زمینه فروش و دیگر موارد، استفاده می‌کنند. نر‌م‌افزار خود را برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی از طریق اس ام اس، به پنل پیامک خود متصل می‌کنند.افزونه ارسال پیامک فریر را می توانید فعال کنید.

آموزش اتصال پنل پیامک به نرم افزار حسابداری هلو

همانطور که میدانید نرم افزار هلو یکی از نرم افزارهای حسابداری میباشد. این نرم افزار برای ارتباط با مشتری و انتقال اطلاعات مالی، وضعیت خرید به مشتریان باید به ارسال پیامک مجهز شود. کسانی که با نرم افزار هلو سر و کار دارند، براحتی متوانند توسط اتصال پنل اس ام اس به نرم افزار حسابداری هلو در موقعیت های مختلف پیامک موردنظر خود را به مشتریان و طرف حساب های خود بفرستند. در این مقاله قصد داریم نحوه اتصال پنل پیامک به نرم افزار هلو را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن می توانید به مشتریان خود پیامک های مربوط به تسویه حساب، خرید و … را اطلاع دهید.افزونه پیامک  Gravity Forms sms را می توانید فعال کنید.

اتصال پنل اس ام اس به نرم افزار هلو چگونه است؟

قبل از هر چیز، برای ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو باید نسخه ای از این نرم افزار را که قابلیت ارسال اس ام اس داشته باشد را نصب و فعال نماییم چرا که نسخه های قدیمی این نرم افزار قابلیت ارسال پیامک را ندارند.

برای اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامک ابتدا باید به منوی تنظیمات مدیریتی رفته و جستجو کنیم. اگر در زیر منوی این قسمت گزینه ای با عنوان “تنظیمات سرویس دهنده” مشاهده کردید، اطمینان حاصل کنید که نسخه نرم افزار هلو شما قابلیت ارسال پیامک و همچنین اتصال به پنل اس ام اس را دارا میباشد و شما میتوانید به مشتریان پیامک ارسال کنید. یکی از ویژگی های پنل مدیر پیامک ارسال پیامک نوبت دهی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

روش های اتصال نرم افزار هلو به سامانه پیامک

برای ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو شما باید یک پنل پیامک تهیه کرده و نرم افزار را به آن متصل کنید. اتصال نرم افزار هلو به ارسال اس ام اس به دو روش صورت می گیرد:

  • اتصال به مودم ارسال پیامک
  • اتصال نرم افزار هلو به پنل اس ام اس

روش اول: اتصال نرم افزار هلو به مودم ارسال پیامک
استفاده از مودم برای ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو کار نسبتا پیچیده و سختی است. در نتیجه افرادی که به دنبال ارسال پیامک از این نرم افزار هستند به دنبال پنل اس ام اس میروند! این روش بدین گونه است که یک سیم کارت داخل مودم قرار می گیرد و به کامپیوتر متصل می شود. شارژ ماهیانه آن سیمکارت نیز به اپراتور پرداخت میشود.برای  عضویت خودکار در دفترچه تلفن کلیک کنید.

روش دوم: اتصال نرم افزار هلو به سامانه پیامک
این روش بسیار ساده است! برای اتصال نرم افزار به سامانه پیامکی ابتدا باید آدرس وب سرویسی را که با نرم افزار هلو سازگار است را وارد کرده و بعدا نام کاربری و رمز عبور پنل اس ام اس را وارد کنیم. سپس با وارد کردن شماره فرستنده و گیرنده، اطلاعات را کامل می کنیم. تقریبا می توان گفت اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامک با تمامی سامانه ها به روش یکسانی انجام میشود و شاید تفاوت های جزئی داشته باشد!ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت  به کسب و کار شما توسعه می دهد.

از اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامک چه بهره ای میتوان برد؟

ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو علاوه بر کمک به حسابداران، که با مشتریان در ارتباط بوده و گزارش های مالی را برای آنان ارسال می کنند، در مواقع دیگری نیز میتواند به کار آید! با اتصال نرم افزار هلو به پنل اس ام اس میتوان به صورت خودکار به مشتریان مدنظر پیامک ارسال کرد. همچنین ارسال پیامک در زمنیه یادآوری اقساط، ارسال اس ام اس تسویه حساب، ارسال پیامک تسویه فاکتور، ارسال پیامک مربوط به چک، ارسال پیامک تبریک تولد و مناسبت ها و… از مواردی است که با اتصال سامانه پیامک به پنل اس ام اس ممکن خواهد شد.با  افزونه سیستم مدیریت کاربران  پنل خود را اختصاصی کنید .

نرم افزار هلو به دلیل کاربردی که در زمینه حسابداری دارد، با فروشندگان کالا در ارتباط است. اتصال پنل پیامک به نرم افزار هلو باعث سهولت ارتباط با مشتری میشود. در نتیجه کسانی که این نرم افزار را به پنل اس ام اس خود متصل میکنند میتوانند به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشند. یکی از مهمترین مواردی که از این طریق میتواند انجام گیرد، استفاده از پیامک در زمینه های مختلف فروش و ارتباط با مشتری است.

موارد مورد استفاده پیامک در هلو

ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس هلو می‌تواند در بسیاری از موارد یاریگر حسابداران و مشتریانی باشدکه با آنها در ارتباط بوده و نیاز به گزارش‌های مالی آنها دارند . با اتصال نر‌م‌افزار هلو به ارسال پیامک می‌توان در مواقع لزوم به طور خودکار پیامک مورد نظر را ارسال کرد . علاوه بر این، هنگام صدور فاکتوربرای مشتری می‌توان هم‌زمان، به صدور فاکتور اقدام کرد. ارسال‌هایی در زمینه یادآوری تسویه حسابیادآوری اقساط، تسویه فاکتور خرید وفروش، ارسال پیامک در زمینه یادآوری اقساط، ارسال اس ام استسویه فاکتورهای مربوط به خرید و فروش، ارسال پیامک مربوط به چک، ارسال پیامک سررسید قسط مشتری و ارسال پیامک در زمینه تبریک مناسبت‌ها و روز تولد از مواردی است می‌توان از طریق پنل پیامکی متصل به نرم‌افزار هلو ارسال کرد .یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس مدیر پیامک پیامک تایید گارانتی می باشد که میتوانید از این مزایا نیز بهره مند شوید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
گزارش ارسال در پنل کاربری
نوشته‌ی بعدی
برگزاری مسابقه پیامکی

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست