برگزاری مسابقه پیامکی

دستبندی: پیامک

برگزاری مسابقه پیامکی

مطالبی درمورد برگزاری مسابقه پیامکی برای شما بازگو می کنیم که در پنل خود از آن بهره بگیرید با ما همراه باشید.

برگزاری مسابقه پیامکی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس شیراز امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

برگزاری مسابقه پیامکی

با استفاده از نظرسنجی پیامکی می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و از میزان رضایت آنها مطلع شوید.البته یکی از بهترین راه‌های تبلیغات تشویق مخاطبان به شرکت در یک مسابقه پیامکی است. هم اکنون بسیاری از نظر سنجی‌های پیامکی که در تلویزیونی یا روزنامه مشاهده می‌کنید با استفاده از مدیرپیامک انجام می‌شود.
همچنین یک از راه های پر بازده پیامک تبلیغاتی درخواست پاسخ از کاربران جهت شرکت در مسابقه یا نظرسنجی است. سامانه مدیرپیامک دارای بخش مسابقه و نظرسنجی پیامکی بسیار پیشرفته‌ای است که یقیناً شما را از بسیاری از نرم افزارهای جانبی بی نیاز می‌کند.شمارش رأی های ارسال شده به هر گزینه به صورت کاملاً هوشمند انجام شده و به صورت نمودار و عدد نمایش داده می‌شود.در پایان نیز می‌توانید از بین اعضا رأی دهنده به یک گزینه خاص قرعه کشی انجام دهید.
نمایش زنده نمودارها به شما این امکان را می‌دهند تا نتایج را به صورت زنده از طریق تلویزیون یا ویدئو پروژکتور به نمایش بگذارید.حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

راه اندازی مسابقه و نظرسنجی پیامکی

وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی امکانات، آیتم مسابقه و نظرسنجی پیامکی را انتخاب نمایید و در صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود، افزودن گزینه جدید را انتخاب و در صفحه‌ای که همانند تصویر ذیل نمایش داده می‌شود می‌توانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس

ایجاد مسابقه و نظرسنجی پیامکی

شما باید نامی را برای مسابقه و نظرسنجی خود انتخاب نموده و زمان شروع و پایان را مشخص و خط اختصاصی خود را انتخاب نمایید.
در بخش گزینه‌ها، گزینه‌هایی که در نظرسنجی و مسابقه شما وجود دارد را وارد نمایید. افراد برای شرکت در مسابقه یا نظر سنجی پیامک باید دقیقاً همان عبارتی را پیامک کنند که شما در بخش گزینه‌ها تعیین نموده‌اید.ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان را می توانید امتحان کنید
با توجه به نگارش مختلف حروف فارسی در گوشی‌های مختلف، پیشنهاد می‌شود حتماً از اعداد یا عبارات انگلیسی استفاده نمایید.

توجه:

اطلاع رسانی برای بخش نظرسنجی و مسابقه می‌توانید از طریق تلویزیون، رادیو، روزنامه، ارسال پیامک و یا روش‌های مد نظر شما باشد. سامانه تنها مسئول شماره پیامک‌های دریافتی است.برای  عضویت خودکار در دفترچه تلفن کلیک کنید.

مشاهده نتایج مسابقه و نظرسنجی پیامکی

پس از ثبت، مسابقه و نظر سنجی پیامکی شما در بازه زمانی تعیین شده فعال می‌شود.
برای مشاهده لیست شرکت کننده‌ها، تعداد رای های هر گزینه، مشاهده زنده نمودار نتایج، قرعه کشی بین شرکت کننده ها و مشاهده نتیجه قرعه کشی های قبلی پس از ورود به منوی مسابقه و نظرسنجی پیامکی روی گزینه ‘مشاهده نتایج’ کلیک کنید.

برای برگزاری قرعه کشی در بین شرکت کننده‌ها، شما باید همانند تصویر بالا، گزینه صحیح و تعداد برنده‌ها را مشخص و قرعه کشی را انجام دهید.میتوانید با یک پنل اس ام اس معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

توجه:

تعداد شرکت کننده‌ها و پاسخ نظرسنجی آنها در بخش نمایش شرکت کننده‌ها قابل رویت می‌باشد.

برگزاری مسابقه پیامکی از امکانات مهم مدیرپیامک می‌باشد که شما با استفاده از این آن به‌راحتی می‌توانید نظرات کاربران و مشتریان خود را دریافت نمایید و در کسب و کار خود از این نظرات بهره مند شوید و سیاست‌های کاری خود را بهینه‌تر کنید و هم اینکه یک روش تعاملی (دوطرفه) مناسب بین شما و کاربران و یا مشتریانتان به وجود می‌آورد و یک نوع تبلیغ غیرمستقیم با استفاده از پیامک تبلیغاتی برای کسب و کار شما خواهد بود.

در انتها پیشنهاد می کنیم، با استفاده از منشی پیامکی به افراد شرکت کننده در مسابقه یک پاسخ خودکار ارسال نمائید.ارسال پیام صوتی از ویژگی های دیگر پنل ما می باشد. 

برگزاری مسابقه پیامکی

امروزه از روش های متفاوتی برای جذب مشتری استفاده می شود برگزاری مسابقه پیامکی یک روش مناسب جهت ایجاد حس اعتماد و هیجان در مشتری می باشد شما با پنل خود می توانید مسابقه پیامکی را برگزاری کرده و بدون حضور مشتری اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. در واقع جلب مشتری در بسیاری از صنایع و شرکت ها به صورت رقابت تنگاتنگ وجود دارد با این کار شما مشتریان را تشویق به خرید کنید. شما با اجرای این روش یک تنوع در کار خود ایجاد کرده و مشتریان را ترغیب به دنبال کردن خود می کنید.

در ماژول مسابقه پیامکی شما می توانید مشخص کنید تا اگر مخاطب کد یا گزینه خاصی ” جواب مسابقه ” را ارسال کرد به صورت خود کار پیامکی را که از پیش تعیین کرده اید ” پاسخ صحیح بود ” برای مخاطب ارسال شود البته انجام این کار با خط اختصاصی ” جهت دریافت پیام ” صورت می گیرد و شما می توانید به صورت دقیق جزئیات آن را از سامانه مدیرپیامک تنظیم کنید.با بانک اطلاعاتی اصناف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

مزیت مسابقه پیامکی

با وجود این که بسیاری از شرکت ها از این روش استفاده نمی کنند و این روش را خیلی جزئی می دانند اما برای شرکت ها و صنایع بزرگ اجرای مسابقه یک روش بسیار مهم و اساسی جهت جذب مشتری می باشد با این روش بیشتر در دید افراد قرار گرفته و به کسب و کار خود رونق می دهند در ادامه به چند نمونه از مزیت هایی این روش اشاره می کنیم:

 1. استفاده از مسابقه شرکت یا برند شما را نسب به دیگر رقبا متمایز می کند.
 2.  با این روش شما بیشتر در دید کاربر قرار می گیرد.
 3.  بازدهی و دادن جایزه از سمت شما سبب می شود مشتریان شما را به دیگران نیز معرفی کنند.
 4.  سبب ایجاد حس هیجان و انگیز در مشتریان شما می شود.
 5.  شما ترغیب به تولید محصول جدید یا ارائه خدمات جدید می شوید.
 6.  مشتری با روال کاری شما آشنا می شود.
 7.  به صورت کامل می توانید تنظیم پاسخ دهی خود کار را از پنل خود انجام دهید. شما با تهیه هر کدام از پنل پیامک تهران , رشت , گیلان و … می توانید به این امکانات دسترسی داشته باشید در واقع در همه پنل ها به صورت عمومی این ویژه قرار داده شده است.آیا می دانید که شما ارسال هوشمند پیامک كلمات كليدی را در پنل اس ام اس خود نیز می توانید استفاده کنید.

نحوه برگزاری مسابقه پیامکی از مدیرپیامک

حال که با این روش آشنا شده اید شاید بخواهید آن را برای کسب و کار خود انجام دهید ما در مدیرپیامک به شما کمک می کنیم که چطور از پنل بتوانید یک مسابقه اس ام اسی اجرا کنید. توجه نمایید این روش مربوط به سامانه مدیرپیامک است و شما بعد از خرید پنل ارسال پیامک می توانید وارد سامانه شده و شروع به انجام مراحل زیر نمایید.

 •  بعد از دریافت نام کاربری و پسورد حال وارد سامانه خود در مدیرپیامک شوید.
 • از پنل سمت راست بر روی گزینه ” امکانات پیشرفته ” و سپس ” مسابقه ” کلیک کنید.
 • صفحه ای در سمت چپ ظاهر می شود اگر بار اول است که می خواهید از این امکان استفاده کنید بر روی گزینه جدید کلیک کنید.
 •  یک فرم برای شما ظاهر می شود در زیر به شرح هر کدام از گزینه های آن می پردازیم:

برگزاری مسابقه پیامکی : عنوان

در این قسمت می توانید یک عنوان مشخص کنید البته توضیحاتی که وارد این فیلد می کنید در نحوه ارسال و تنظیمات نقشی ندارند و فقط جهت اطلاع شما از ارسال ها می باشند در واقع عنوان مانند برچسب جهت اطلاع شما است.با  افزونه سیستم مدیریت کاربران  پنل خود را اختصاصی کنید .

دریافت از:

در این قسمت می توانید مشخص کنید در صورت پاسخ دهی از سمت کاربر با چه شماره ای برای شما ارسال شود.

ارسال از:

در این قسمت می توانید مشخص کنید که پیام های ارسالی یا محتوای متن مسابقه با چه شماره ای برای مخاطب ارسال شود. می توانید سیم کارت, خطوط عمومی یا اختصاصی را انتخاب کنید.

پاسخ ها:

در این قسمت که شامل دو فیلد ” کلمه کلیدی ” و ” عنوان پاسخ ” می باشد و شما می توانید مشخص کنید در مقابل ارسال محتوا توسط کاربر چه پیامی برای او ارسال شود. اگر توجه کنید مشاهد خواهید کرد در کنار کلمه پاسخ ها علامت + وجود دارد با کلیک بر روی این علامت می توانید به تعداد زیادی کلمه کلید و عنوان پاسخ تعیین کنید. با استفاده از این روش می توانید تعداد زیادی از پاسخ های را برای هر پیام ارسالی کاربر مشخص نمایید.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

پاسخ های سیستمی:

شامل دو گزینه ” فعال ” و ” غیر فعال ” می باشند و شما با انتخاب گزینه فعال تعیین می کنید تا پاسخ های خودکاری که در بالا مشخص کرده اید برای کاربر ارسال شود. و با انتخاب غیر فعال این مورد غیر فعال شده و پاسخی ارسال نخواهد شد.شاید برای بسیاری از افراد این سول پیش بیایید که آیا دریافت پیامک در پنل اس ام اس رایگان است؟ ما به کمک مشاورین خود به سوالات شما پاسخ میدهیم با ما همراه باشید.

پیام نظر ثبت شده:

برگزاری مسابقه پیامکی : زمان پایان

در این قسمت می توانید مشخص کنید تا چه مدت امکان دریافت پاسخ به مسابقه از سمت کاربر وجود دارد.

وضعیت:

متن در صورت ارسال دوباره:

در این قسمت می توانید مشخص کنید در صورتی که کاربر دوبار یک متنی را ارسال کرد چه پیامی برای او ارسال شود.آموزش خرید پنل پیامکی را مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

ارسال پیامک کلمات کلیدی
عضويت در دفترچه تلفن با دريافت پيامک
ارسال اس ام اس دریافتی به URL
ایجاد مخاطب گروهی از فایل اکسل
ارسال پیامک زمان بندی شده
بانک شماره موبایل مشاغل
۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی