ارسال پیامک به ایمیل

ارسال پیامک به ایمیل

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک به ایمیل صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک به ایمیل

در سامانه مدیر پیامک و همچنین در  ارسال پیامک به ایمیل امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک به ایمیل

شما جزو کدام دسته می باشید؟ دسته ای که ارتباطات خود را بیشتر از طریق ایمیل انجام می دهند یا کسانی که از طریق پیامک و یا تماس تلفنی ارتباطات خود را انجام می دهند؟ اگر جزو دسته اول باشید حتما با پیامک رابطه خوبی ندارید و چک کردن ایمیل برای شما بسیار راحتتر است. با توجه به اینکه پنلهای ارسال و دریافت اس ام اس مکانیزم کاملا متفاوتی با ایمیل دارند، برقراری ارتباط بین این دو سیستم به عنوان یک امکان مناسب و امتیاز محسوب می شود. با توجه به اینکه سامانه مدیریت پیام کوتاه ایده پردازان توسط تیم فنی مجموعه تهیه شده است این امکان نیز به وجود آمده است که پیامهای دریافتی شما بلافاصله پس از دریافت به ایمیل اعلام شده شما منتقل گردد و بدینوسیله از دریافت پیامک در پنل بدون مراجعه به داخل آن مطلع شوید.خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

نحوه عملکرد :

زمانی که پیامی توسط سامانه دریافت می شود، بلافاصله پس از آن و در صورتی که از ماژول انتقال به ایمیل استفاده کرده باشید، اس ام اس دریافت شده به ایمیلی که در این سرویس وارد شده است منتقل می گردد. همچنین این امکان برای شما فراهم می باشد که به جای یک ایمیل از چندین ایمیل استفاده نمایید و همزمان در تمامی آنها پیام را مشاهده نمایید.برای دریافت اس ام اس رایگان کلیک کنید.

کاربرد ماژول انتقال پیامک به ایمیل در مشاغل :

برخلاف اکثر ماژولهایی که در پنل وجود دارد این ماژول ارتباط چندانی با نوع شغل استفاده کننده ندارد، این ماژول یک سرویس عمومی است و تقریبا تمامی افراد بدون در نظر گرفتن شغلشان می توانند از آن استفاده کنند. اینکه شما صاحب یک رستوران باشید یا مدیر تبلیغات یک شرکت تولیدی باشید، یک مغازه دار باشید یا مدیر فروش یک کارخانه باشید، برای اینکه بتوانید خود را با سامانه مطابقت دهید و در سریعترین زمان دریافتی های خود را بر روی ایمیل خود دریافت نمایید، استفاده از ماژول انتقال به ایمیل یکی از بهترین پیشنهادها برای شماست.آیا هزینه خرید پنل اس ام اس را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که روزانه ایمیل خود را چک می کنید و کار با ایمیل برای شما راحت تر از کار با سامانه پیامک است، با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به ایمیل در مدیرپیامک به راحتی پیامک های دریافتی شما به صورت خودکار به ایمیلتان منتقل می شود و نیازی نیست برای مشاهده پیامک های دریافتی وارد سامانه پیامک خود شوید.

ماژول انتقال پیامک به ایمیل به صورت رایگان در تمامی پنل های مدیرپیامک فعال است و تمامی کاربران می توانند به راحتی از ماژول انتقال پیامک استفاده کنند.برای مطالعه کنترل وسایل برقی با اینترنت روی مطلب کلیک کنید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

نحوه کار ماژول انتقال پیامک به ایمیل

برای فعالسازی این ماژول نیازی نیست شما اقدام خاصی را انجام دهید بلکه تنها با وارد کردن ایمیل خود در بخش مربوط، پیامک های دریافتی شما به محض دریافت علاوه بر ذخیره سازی در مدیرپیامک به ایمیل شما نیز منتقل می شود.

یکی از ویژگی های مهم ماژول انتقال پیامک سادگی آن می باشد که هر فردی با هر سطحی از دانش می تواند از این قابلیت استفاده کند.آیا می دانید پشتیبانی سیستم CRMچه کاری انجام می دهد و په کاربردی دارد؟

ماژول انتقال پیامک به تلفن همراه

گاهی اوقات اهمیت پیامک های دریافتی از طریق سامانه پیامک بسیار بالا است و نیاز است که شما به محض دریافت پیامک از آن مطلع شوید. سامانه مدیرپیامک با ایجاد امکان انتقال پیامک هیا دیریافتی به تلفن همراه شما این امکان را ایجاد می کند که بدون نیاز به وارد شدن به سامانه پیام کوتاه خود، از پیامک های دریافتی باخبر شوید.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل

آیا صاحب پنل اس ام اس هستید و مشغله کاری زیادی دارید که حتی نمیتوانید پیامک های دریافتی را چک کنید؟ اگر میخواهید بدون اینکه به پنل اس ام اس خود وارد شوید از پیامک های ارسال شده به پنل تان مطلع شوید، پس مقاله امروز خود را از دست ندهید. با انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل میتوانید بدون اینکه وارد سامانه پیامک شوید، پیامک های دریافت شده تان را مشاهده کنید. اما اینکار چگونه صورت میگیرد؟! در ادامه با ما همراه باشید…برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

انتقال پیامک های دریافتی به موبایل

ماژول ارسال پیامک به ایمیل این امکان را فراهم میکند تا پیامک های دریافتی پنل را در موبایل تان دریافت نمائید. تنها برخی از پنل های پیام کوتاه این امکان را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. بعلاوه استفاده از این ماژول باعث میشود که دیگر نیازی به اینترنت جهت چک کردن دریافتی های پنل تان نداشته باشید.

به طور مثال فرض کنید فردی یک پیامک به شماره اختصاصی پنل شما ارسال میکند. بلافاصله بعد از دریافت پیامک شخص، پیامکی از شماره اختصاصی شما به شماره موبایل تعریف شده در سامانه پیام کوتاه ارسال خواهد شد. پیامکی که شما دریافت میکنید حاوی متن پیامک دریافتی و شماره موبایل شخص ارسال کننده میباشد.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

چگونه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنیم؟

به ماژول دریافتی ها به موبایل، دایورت پیامک دریافتی به موبایل نیز گفته میشود و تمامی دریافت های پنل تان به شماره موبایل تعریف شده ارسال خواهد شد.برای فعال کردن پنل و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل

انتقال ارسال پیامک به ایمیل یکی از نیازهای برخی از کاربران پنل پیامک می باشد که تمایل دارند پیامک های دریافتی پنل شان علاوه بر پنل به ایمیل آنها نیز ارسال شود. این امکان باعث میشود کاربرانی که به اطلاع رسانی روزانه پیامک های دریافتی نیاز دارند، بدون آنکه بخواهند به پنل خود مراجعه کنند بتوانند پیامک هایشان را بخوانند و تنها ایمیل خود را چک کنند.

زمانی که فردی پیامکی را به شماره اختصاصی پنل شما ارسال می نماید ابتدا در پنل به نمایش داده میشود و پس از لحظاتی به ایمیل تعریف شده ارسال میشود و ارسال این ایمیل هیچ هزینه ای دربر ندارد و از اعتبار پنل چیزی کسر نمیشود.

یکی از ویژگی های مهم ماژول انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل سادگی آن می باشد که هر فرد با هر سطح دانشی میتواند پیامک ها را دریافت نماید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامکی تبلیغاتی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
افزونه های پیامکی
نوشته‌ی بعدی
ارسال پیامک به روش ایرانسل منطقه ای

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست