ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

در سامانه مدیر پیامک و همچنین در ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

یکی از امکاناتی که در پنل اس ام اس مدیرپیامک قرار دارد؛ ارسال با تفکیک پیش شماره است. از موارد دیگر ارائه بانک شماره موبایل رایگان سراسر کشور به صورت تفکیک شده براساس بانک شماره مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده ایرانسل، بانک شماره طبقه بندی شده همراه اول، بانک شماره تلفن طبقه بندی شده بر اساس پیش شماره و … است. شما با خرید سامانه پیامک می توانید به بانک شماره به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.آیا میدانید شرایط خط خدماتی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

بانک جامع طبقه بندی شده شماره موبایل سراسر کشور در پنل اس ام اس

اگر قصد خرید سامانه پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامکی سوال کنید که آیا بانک شماره های تفکیک شده را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد یا خیر؟ همچنین می توانید قبل از ثبت نام پنل اس ام اس راهنمای خرید سامانه پیامک را مطالعه نمایید. ما در مدیرپیامک برای تمامی کاربرانمان بانک شماره تفکیک شده را قرار می‌دهیم تا کاربران مدیرپیامک بتوانند به صورت هدفمند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند.یکی از ویژگی های پنل مدیر پیامک وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

خرید بانک شماره تلفنها برای ارسال پیامک با تفکیک پیش شمارهارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

بسیاری از مشتریان ما فقط به بانک شمارهها نیاز دارند. اگر شما هم فقط به بانک شماره موبایل جامع و آپدیت سراسر کشور ( به صورت طبقه بندی شده ) نیاز دارید و تمایلی به خرید سامانه پیامک ندارید، می توانید با پنل اس ام اس مدیرپیامک تماس بگیرید تا بانک تلفن به صورت جداگانه از خرید پنل پیامکی در اختیار شما قرار بگیرد.یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.

ثبت نام پنل اس ام اس

بانک شماره موبایل تفکیک شده چگونه است ؟

طبقه بندی بانک شماره موبایلها به شیوه های گوناگون صورت می گیرد. ما در مدیرپیامک بانک شماره موبایل‌ جامع را به دسته های مختلف طبقه بندی می کنیم که اصلی ترین روش های طبقه بندی بانک شماره موبایل به صورت زیر است:

وقتی ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره را خریداری می کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید. دقت داشته باشید که در مدیرپیامک شما برای استفاده از بانک شماره هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید. شما با ثبت نام پنل اس ام اس از مدیرپیامک به تمامی بانک شماره ها دسترسی پیدا می کنید و می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.پنل ارسال تماس انبوه را در مدیر پیامک تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.

بانک شماره مدیرپیامک به صورت دائمی آپدیت می شود و تا شماره غیر فعال از بانک شماره حذف شود. بانک شماره مدیرپیامک بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره ها از طرف پنل پیامک مخابرات صورت می گیرد.

زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را داشته باشید می‌ توانید با خیال راحت از بانک مدیرپیامک برای ارسال پیامک‌ انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.آیا میدانید ارسال BTS ایرانسل  برای چه کاری می باشد؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

بانک شماره تلفن تابان اس ام اس کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک مدیرپیامک تمامی استان ها و شهرهای ایران را پوشش می دهد. شما می توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه ای – کشوری به بانک شماره همراه اول دسترسی داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می شود آیا می خواهید به تمام شماره های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نمایید؟.

با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می توانید از بانک شماره موبایل های موجود بانک شماره همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب نمایید. در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره های موجود در بانک شماره به شما نمایش داده می شود.شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره : بانک شماره موبایلهای مشاغل 

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک هدفمند تفکیک شماره موبایل ها بر اساس مشاغل است. در این روش ارسال پیامک شما می توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید.بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

بانک شماره تلفنهای کدپستی و منطقه ای

برای دسترسی به بانک شماره ها برای ارسال پیامک منطقه ای وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > ارسال پیامک از روی نقشه را کلیک نمایید، شهر مورد نظر را انتخاب نمایید. می‌توانید به بانک شماره تلفن ایرانسل و بانک شماره همراه اول به صورت منطقه ای دسترسی داشته باشید.

هم اکنون اغلب سامانه های پیامکی از بانک های مشاغل مختلف و شماره های که مربوط به کد پستی و یا جنسیت و یا پیش شماره برخوردار می باشد.شما با ارسال پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

اما چقدر این بانکهای شماره موبایل معتبر می باشند؟

شماره موبایلهای مربوط به کد پستی همراه اول در تمام پنل های اس ام اس مربوط به سال ۱۳۹۰ می باشد و بعد از آن هیچ آپدیتی صورت نگرفته است.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

منظور از ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی

ارسال بر اساس آدرس و کد پستی می باشد که فرد در زمان خرید شماره موبایل خود داده است. با توجه به اینکه بانک شماره موبایل مربوط به سال ۹۰ می باشد امکان تغییر تعدادی از آدرس و شماره می باشد. توجه کنید که درصد صحیح بودن این بانک در حال حاضر ۸۰% پیش بینی شده است.

شماره موبایل های مربوط به کد پستی ایرانسل مربوط به سال ۱۳۹۲ می باشد. اما با توجه با اینکه ایرانسل بر روی هر خطی یک خط هدیه داده درصد ارسال به این شماره ایرانسل بر اساس کد پستی ۳۵% درصد پیش بینی می گردد.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال بر اساس مشاغل و بانک اصناف

این شماره ها از اتحادیه ها و برخی سایتها نیازمندیها تهیه می گردد و درصد صحیح بودن آنها ۴۰% پیش بینی میشود.

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

به طور مثال به شماره های ۰۹۱۲۱۱۱ یعنی اینکه به تمام شماره های که ۷ رقم ابتدای آنها ۰۹۱۲۱۱۱ می باشد ارسال انجام شود. توجه داشته باشید برخی این شماره ها در اکسل به ترتیب می سازند . این اشتباه بزرگی می باشد درست است هر پیش شماره ای ۹۹۹۹ عدد شماره تشکیل می دهد اما مخابرات تمام ۹۹۹۹ شماره را ثبت نمی نماید.

بنابراین برای این روش حتما از سیستم بالک اپراتورها استفاده نمایید.

ارسال بر اسال استان و شهر در این روش شما استان و شهر خود را تعیین می نمایید. تعیین درصد صحیح بودن این روش ۷۰% پیش بینی شده است.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

از آنجایی بسیاری از افراد پیامک های تبلیغاتی را روی سیم کارت خود بسته اند و با توجه به اینکه همان افراد دوست دارند یکسری از پیامک های مهم از موسسه ها یا مراکز فروش را دریافت کنند اما پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند از دریافت آن پیشنهاد های ویژه محروم می مانند اما شما میتوانید آنها را که خودشان تمایل دارند پیامک های تبلیغاتی شما را دریافت کنند با سیم کارت ارسال نمایید. لذا در این روش اصلا نیازی به تهیه دستگاه های GSM نیست و اگر هم اینکار را انجام بدهید با توجه به محدودیت ارسال با سیمکارت اصلا نمیتوانید اینکار را به درستی انجام بدهید. اصلا شما نیاز به خرید هیچ سخت افزار جانبی ندارید و فقط با خرید سامانه پیامک از مدیر پیامک قادرید به شماره موبایل هایی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند پیامک ارسال نمایید. وقتی ارسال پیامک با سیم کارت انجام میدهید پیامک شما با تعداد زیادی سیمکارت همزمان ارسال می شود و کیفیت بالایی در ارسال دارد.با ماژول عضویت در دفترچه عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

خط خدماتی اختصاصی و ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

از آنجایی که برای اکثر استارتاپ ها دریافت خط خدماتی اختصاصی امکان پذیر نیست، ما خط خدماتی شرکت خودمان را (با شماره رند و بسیار کوتاه) بدون نیاز به سفته در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید پیامک‌های نظیر ارسال کداعتبارسنجی و… ارسال نمایید. دقت نمایید که ما هیچگاه اجازه نمی دهیم پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی ارسال کنید و تمام ارسال های شما می بایست جنبه اطلاع رسانی داشته باشد و با رضایت خود آن فرد پیامک به ایشان ارسال خواهد شد.آیا از ارسال پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

خط خدماتی اشتراکی و رایگان

بعضی از مشتریان ما تصور می‌کنند، چون خط خدماتی اشتراکی است سرعت ارسال این خط نسبت به خطوط خدماتی اختصاصی کمتر است اما خیالتان را راحت کنم، اوپراتور توانایی ارسال چند صد پیامک در ثانیه را دارد، پس از نظر سرعت ارسال پیامک با خط اشتراکی خدماتی و شماره اختصاصی خدماتی هیچ تفاوتی وجود ندارد.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک از نقشه گوگل

با این روش شما میتوانید به افرادی که در منطقه شما هستند و مشتران بالقوه شما می باشند پیامک ارسال کنید. هنگام ارسال پیامک بر اساس نقشه گوگل پیامک شما به افرادی ارسال می شود که در زمان خرید سیم کارت آدرس منطقه هدف شما برای ارسال پیامک را اعلام کرده اند.

ارسال پیامک رده ی سنی و جنسیت

شما با روش ارسال پیامک از طریق خرید پنل اس ام اس مدیر پیامک به تفکیک شماره ها به صورت سن و جنسیت می توانید به افرادی که در بازه سنی مشخصی هستند یا مذکر یا مونت هستند پیامک ارسال کنید. شما می توانید بازه سنی مخاطبین، جنیست مخاطبین، محدوده مکانی، دائمی یا اعتباری بودن شماره ها را مشخص نمایید و در نهایت بر اساس فیلترهای خود پیامک را ارسال نمایید.شما با ارسال پیامک اتوماتیک اخطاریه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

نتیجه گیری:

برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک صوتی نیازی به خرید بانک شماره موبایل سراسر کشور به صورت جداگانه نمی باشد. شما با خرید سامانه می توانید به بانک شماره ‌ها به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید.میتوانید با یک پنل پیامک مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
۵۰ نمونه پیامک روز عصای سفید [جدید]
نوشته‌ی بعدی
نظر سنجی پیامکی

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست