پنل پیامکی رایگان، ویژه انتخابات مجلس 1402

ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط

دستبندی: پیامک

ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط

در سامانه مدیر پیامک و همچنین در ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط

می خواهیم در مورد ماژول حرفه‌ای “ ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط ” صحبت کنیم.

با توجه به بالا رفتن تقاضا برای خرید قسطی و افزایش دغدغه‌های روزمره که باعث می‍‌شود اکثر ما پرداخت اقساطمان را فراموش کنیم، ما در سامانه  مدیرپیامک ماژول و زیر ساخت پیامک یادآوری اقساط را آماده کرده‌ایم تا فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها بتوانند تاریخ اقساط و تعداد اقساط مشتریان را در سیستم پنل پیامک وارد کنند و سامانه پیامکی در تاریخ مورد نظر تاریخ پرداخت اقساط را برای مشتری یاداوری کند.

یکی از کاربردهای پنل اس ام اس برای بانک یا سامانه پیامک برای شرکت های بیمه همین ارسال خودکار پیامک برای یاداوری پرداخت بدهی است البته هر کسب و کاری که داشته باشید، اگر مشتریان شما به صورت اقساط از شما خرید انجام می دهند و تاریخ بازپرداخت را فراموش می کنند، شما با خرید سامانه پیامکی می توانید اتوماسیون ارسال پیامک یاداوری برای پرداخت بدهی و اقساط را از همین امروز برای کسب و کارتان راه اندازی کنید و از تماس گرفتن های ماهانه خلاص شوید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال خودکار يادآوری اقساط

در ماژول یادآوری پرداخت اقساط شما تعداد اقساط، تاریخ شروع و پایان قسط را مشخص می کنید و سیستم به صورت خودکار به صورت ماهانه پیامک یاداوری پرداخت اقساط را به مشتری شما ارسال می کند.

 • سیستم را به صورتی تنظیم کنید که از چند روز قبل از موعد قسط، آن را یادآوری کند.
 • همچنین با استفاده از این قسمت میتوانید برای اقساطی به طور مثال ۳ ساله نیز به طور متوالی هر سال پیامک ارسال کنید.
 • در قسمت نوع قسط میتوانید ماهانه و یا سالانه را بستگی به مدت اقساط انتخاب کنید.

ماژول ارسال پیامک اقساط و ارسال پیامک تبریک تولد؛ ماژول ارسال پیامک دوره ای نیز گفته می شود، پیامک های شما به صورت اتوماتیک در بازه مشخص شده به صورت روزانه، ماهانه، سالانه ارسال خواهد شد.

به عنوان مثال

بانک برای یادآوری موعد پرداخت اقساط، پیامی جهت اعلام این مطلب به صورت ماهیانه ارسال خواهد نمود.

البته ما در مدیرپیامک قابلیت اسال پیامک خودکار تبریک تولد را هم به صورت ماژول جداگانه در نظر گرفته ایم و شما می توانید در بخش ارسال خودکار پیامک تبریک تولد برای تبریک خودکار تولد مشتریان، دوستان از این ماژول استفاده نمایید.

برای یادآوری اقساط و بدهی مشتریان با مشخص کردن تعداد اقساط مربوطه، از ماژول امکانات پیشرفته –> اقساط استفاده نمایید.برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

آمورش تصویری ارسال پیامک خودکار برای یادآوری پرداخت اقساط

 1. پس از وارد شدن به پنل پیامک از منوی سمت راست گزینه امکانات پیشرفته > سپس گزینه اقساط را انتخاب کنید.
 2. سپس گزینه جدید را انتخاب نموده و دفترچه تلفن مورد نظر را که میخواهید ارسال پیامک اقساط به شماره های آن ارسال شود را انتخاب کنید.
 3. سپس شماره خطی که میخواهید ارسال را از آن انجام دهید انتخاب نمایید.
 4. در مرحله بعد میبایست مشخص کنید که چند روز قبل از تاریخ ثبت شده در دفترچه تلفن ارسال انجام شود.
 5. گزینه ” ارسال متوالی” برای این منظور است که تا روز موعد قسط، هر روز یک پیامک یادآوری قسط ارسال شود.
 6. گزینه های “پیشوند و “نام” را میتوانید در صورت تمایل به ارسال پیشوند و نام، انتخاب کنید.
 7. در مرحله بعد متن پیام را وارد کنید.
 8. سپس ساعت ارسال را مشخص کنید.
 9. در مرحله آخر نیز میتوانید نوع قسط را به صورت ماهانه یا سالانه انتخاب نمایید.
 10. سپس دکمه ثبت را بزنید تا ماژول یادآوری اقساط ثبت شود.
 11. در نهایت ماژول اقساط را ذخیره نمایید.

تبریک می گوییم کار تمام است و تاریخ یادآوری پرداخت اقساط به صورت خودکار برای مشتریانتان ارسال می شود.

اگر در استفاده از ماژول ارسال اس ام اس خودکار برای یادآوری پرداخت بدهی سوالی دارید، می توانید نظر خود را در بخش دیدگاه ارسال نمایید تا کارشناسان مدیرپیامک شما را راهنمایی کنند.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ارسال پیامک اتوماتيک يادآوری اقساط

هشدار پیام کوتاه به مشتریان اجازه می دهد تا زمان از سررسید اقساط صورتحساب خود را بدانند. بنابراین یکی از ساده ترین ویژگی های قابلیت پیام کوتاه، یادآوری پرداخت اقساط است. پنل اس اس ام اس توانایی ارسال یک پیام کوتاه ساده به مشتری را دارد و به آنها اطلاع می دهد که فاکتورشان پرداخت نشده و معوقه دارد. در این مقاله یاد میگیریم که چگونه برای کاربران و مشتریانی که از خدمات ما یا محصولاتی که برای فروش گذاشته ایم، بصورت قسطی استفاده کرده اند پیامک یادآوری پرداخت قسط ارسال نماییم.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

تعریف دو فیلد ضروری برای ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط

 • تعداد دوره اقساط
 • تاریخ سر رسید قسط
  برای اینکه بتوانید پیامک یادآوری اقساط ایجاد کنید باید در بخش دفترچه تلفن یک گروه خاص ایجاد کرده و برای آن گروه دو خصوصیت ویژه بالا را تعریف کرد.

فیلد اول تعیین میکند که چند بار این پیامک برای مشتری شما ارسال شود. ( ۳ پرداخت قسط بصورت ماهانه یا سالانه این پیام ۳ بار ارسال میشود ) فیلد دوم تاریخ معین پرداخت است که پیام در آن روز ( یا دو روز قبلتر ) شروع به ارسال یادآوری میکند.

اگر شما ارسال پیامک اقساط را با این خطوط انجام دهید ممکن است کاربر دریافت پیام تبلیغاتی را در بلک لیست گذاشته باشد قادر به دریافت پیام شما نخواهد بود.

به همین منظور شما باید از خطوط خدماتی برای ارسال استفاده کنید. مدیرپیامک خطوط خدماتی اشتراکی را برای ارسال پیامک یادآوری اقساط یا هر نوع پیام اطلاع رسانی دیگر ( بجز تبلیغاتی ) را در اختیار شما میگذارد.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

چرا از مدیرپیامک برای ارسال پیامک استفاده کنیم؟

 • امکان ارسال تیکت به تیم پشتیبانی آنلاین
 • امکان تماس تلفنی و دریافت مشاوره برای بازاریابی پیامکی مربوط به شغل شما
 • امکان ارسال پیامک با ده نوع متد متفاوت
 • امکان استفاده از متد جدید نقشه بندی برای ارسال پیامک منطقه ای
 • استفاده از سرشماره های مختلف در ارسال پیامک
 • امکان خرید خط اختصاصی از پنل
 • دریافت یک خط هدیه ۱۴ و ۱۵ رقمی از سر شماره ی ۵۰۰۰ از طرف پنل
 • پشتیبانی از پلاگین ها و افزونه ها
 • و….

افزایش فروش و جذب مشتری با ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط

ارسال پیامک زماندار از جمله قابلیت های مهم و کاربردی در سامانه پیامک می باشد که به کمک ماژول ارسال پیامک زماندار شما می توانید برای ارسال پیامک خود تاریخ مشخص کنید تا پیامک شما به صورت خودکار در اینده ارسال شود، این قابلیت می تواند برای ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک تبریک عید و سال جدید، ارسال پیامک تبریک تولد به صورت خودکار، یاداوری پرداخت اقساط و… مورد استفاده قرار گیرد.یکی از ویژگی های ارسال پیامک کنترل وسایل برقی با پیامک می باشد که کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

در سیستم ارسال اس ام اس زماندار جالب است بدانید شما تاریخ ارسال پیامک را تنظیم می کنید و سیستم تان را خاموش می کنید، پیامک شما در تاریخ مشخص شده به صورت اتوماتیک و خودکار ارسال می شود نیازی نیست که کامپیوتر یا لپ تاپ شما برای ارسال پیامک در ان زمان روشن باشد همین که تاریخ ارسال پیامک را ثبت کنید و دکمه ارسال پیامک را بزنید دیگر می توانید اتصال خود به اینترنت را قطع نمایید، سرور سامانه پیامک دائما روشن بوده و در تاریخ مورد نظر شما پیامک زمان دار شما ارسال می شود همچنین ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در سیستم ارسال پیامک زماندار پارس گرین این قابلیت وجود دارد که در صورت تمایل بتوانید ارسال پیامک در اینده را لغو نموده و از ارسال پیامک انبوه انصراف دهید یا اینکه تنظیم کنید این پیامک به صورت دوره ای ارسال شود.آیا می دانید پشتیبانی سیستم CRMچه کاری انجام می دهد و په کاربردی دارد؟

نحوه ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط و  ارسال پیامک زمان دار

روش های مختلفی برای ارسال پیامک زماندار در سامانه پیام کوتاه پارس گرین و جود دارد:

 ارسال پیامک اقساط زماندار:

با استفاده از این قسمت می توانید پیامک زماندار ثبت نمایید ، به صورتی که پیامک در تاریخ و ساعت مورد نظر ارسال شود.

 ارسال پیامک روزانه:

از این گزینه برای مواردی که ضرورت ارسال و یاد اوری روزانه دارند استفاده کنید.

 ارسال پیامک هفتگی:

از این قسمت می توانید برای ارسال پیامک هدفمند زماندار برای امور هفتگی خود بهره ببرید.

 ارسال پیامک ماهانه:

از این بخش می توانید برای ارسال پیامک هوشمند زماندار برای یادآوری امور ماهانه خود بهره مند شوید.

 ارسال پیامک سالانه:

از این بخش می توانید برای ارسال پیامک هوشمند زماندار برای یادآوری امور سالیانه بهره ببرید.

 ارسال پیامک دوره ای:

از این بخش می توانید برای ارسال پیامک هوشمند زماندار برای یادآوری امور که در دوره ای زمانی خاص باید تکرار شوند بهره مند شوید.

 ارسال پیامک با فایل اکسل:

از طریق این قسمت می توانید پیامک زماندار ثبت نمایید ، به صورتی که متن های متغیر به شماره های متفاوت در تاریخ و زمان مختلف ارسال شود.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف black30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف black30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

خط خدماتی بدون سفته
خدمات سازی خطوط
سرویس اعتبار سنجی OTP
ارسال پیامک فعالسازی
ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
ارسال پیام صوتی
ارسال پیامک رده سنی و جنسیت کل کشور
ارسال دکل BTS ایرانسل
۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی